dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    16.01.2021   |    Redakce

Přípravné zápasy našich soupeřů ve F:NL

Příprava


V sobotu odehráli někteří naši soupeři další přípravné zápasy.Dva z nich se hrály v rámci zimní Tipsport ligy.

Hradec Králové-Sparta B 2:2 (0:1), 52. Prekop, 56. Vlkanova – 27. Novotný, 82. Sejk. Zápas se hrál v rámci Tipsport ligy v Horních Počernicích. Sestava Hradce: Ottmar – Čech, Kodeš, Král – Mahr, Samko (46. Doležal), Soukeník, Vlkanova (60. Kejř), Leibl (46. Novotný) – Baďura (32. Prekop), Zahradny (73. Záviška).

Varnsdorf-Slavia B (0:1), 13. Douděra, 90. Jurásek. Zápas se hrál v rámci Tipsport ligy v Horních Počernicích. Sestava Varnsdorfu: A. Richter – M. Richter, Zbrožek, Hasil (46. Heppner) – Rudnickij (70. Kim), Kocourek (46. Bláha), Kubista, Novák (46. Macháček) – Ondráček (46. Lehoczki), Velich (60. Kubr), Zdržálek (46. Schön). Trenér Pavel Drsek: „Vstoupili jsme do zápasu aktivně a snažili se držet míč i kombinovat. Záhy jsme však dostali po individuální chybě gól. Pokračovali jsme aktivní hrou, ale měli hodně ztrát okolo vápna. Prohra nás mrzí, ale jsme přece jen na začátku přípravy.“

Vyšehrad-Chrudim 2:3 (2:0), 20. a 40. Králíček - 53. Verner, 56. Dostálek, 85. Látal. Zápas se hrál na umělém trávníku na Vyšehradě. Trenér Slavoje Zach zkoušel spoustu nových hráčů. Zkoušení byli Stropek (Karviná), Egert (Old Ham Atletic/Anglie), Alhassan (Dolní Benešov), Kuchař (Vltavín), Schneider, Kubeš (oba Zbuzany), D. Procházka (Hradec Králové), Topol a R. Procházka (oba B tým). Za Chrudim hrál Mužík, který se nevešel na soupisku prvoligových Pardubic, s nimiž absolvoval celou přípravu. Vyšehrad: Otáhal – Čejka (66. Topol), Stropek, Egert (46. Burda), Alhassan – Černý (46. Vaněk), Kříž – D. Procházka, Drobílek (60. Kuchař), Schneider (84. R. Procházka) – Králíček (60. Kubeš). Chrudim: Zíma – Hašek, Vencl, Drahoš, Řezníček – Verner, Sokol – Mužík, Čáp, Havlena – Ju. Střídali: Mrázek – Hlavsa, Dostálek, Nikodem, Kesner, Látal, Rybička, Breda.

Baník Ostrava B-Třinec 2:0 (1:0), 33. Drozd, 54. Barkov. Zápas se hrál na umělém trávníku TCM Vista v Ostravě. Ze strany Třince byl zápas na těžkém terénu a za sněžení lepší až po změně stran, když v první půli si směrem dopředu hráči nic nevytvořili. Nastoupil i Cienciala, jenž přestoupil do Baníku Ostrava, ale jaro patrně odehraje v Třinci. Marek Čelůstka, sportovní manažer: První poločas byl z naší strany špatný. Ve druhé půli jsme měli vytrvalou územní převahu, když se hrálo prakticky na jednu branku. Gól jsme však dát nedokázali.“ Sestava Třince: Adamuška (46. Pastornický) – Omasta (46. Bolf), Foltyn, Steinhübel (46. Janoščin), Javůrek (46. Hýbl) – Vaněk (46. Weber), Habusta (46. Samiec) – Stáňa (46. Hlúpik), Cienciala (46. Puchel), Andrejev (46. Buneš) – Attah (46. Nieslanik).

Facebook feed