dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mládež    26.08.2021   |    Klub

Představení nového sekretáře mládeže

Novým sekretářem mládeže se od sezony 2021/2022 stal Jakub Milotínský, který částečně přebral agendu od několik členů výboru, hlavně pana Lingera, aby mu umožnil více se věnovat vlastnímu řízení SK Líšeň. Jakub se začal postupně zaučovat a postupem času přebere veškerou administrativu mládeže SK Líšeň.

„Kuba se na této pozici zaučuje a postupně bude do jeho kompetencí spadat více a více činností. Do jeho pracovní náplně patří veškerá administrativní činnost spojená s mládeží SK Líšeň, přihlašování mládežnických mužstev do soutěží, vytváření termínových listin nebo zajištění rozhodčích na domácí zápasy mládeže. Komunikace s kluby a s Fotbalovou asociací ČR, například z důvodu případných změn termínů utkání.” řekl předseda klubu Karel Hladiš.

Jakub už panu Lingrovi pomáhal během minulé sezony. „Chceme, aby se Kuba staral také o zajišťování autodopravy na utkání, a to nejen pro mládežnická, ale pro všechna mužstva SK Líšeň. Dále, aby měl na starosti rozpisy tréninkových ploch a kontrolu účetních dokladů, které bude předávat účetnímu, panu Podlenovi. Ve volných chvílích zpracovává archiv SK Líšeň a mimo tohle všechno je jedním z trenérů kategorie U15.” dodává pan Hladiš.

„Koncem roku 2020 mě oslovilo vedení SK Líšeň, jestli bych nechtěl zastávat nově vytvořenou funkci sekretáře mládeže. Vzhledem k tomu, že jsem odmalička hráč Líšně a poslední tři roky se věnuji i trénování ročníku 2007, neváhal jsem a nabídku přijal. Ve funkci jsem teprve pár měsíců, takže se zatím rozkoukávám. Během této doby jsem převzal od paní Wallové kontrolu účetních dokladů, po panu Lingerovi dopravu na utkání pro celou SKL. Také jsem připravoval podklady pro registraci dvou hráčů z Afriky a poté jsme se vrhli společně s panem Malým na přihlášení mládežnických družstev do soutěží. Další činnosti byly spjaté se startem nové sezony, protože z důvodu covidové pandemie se nehrála žádná soutěž v mládeži. Už teď musím konstatovat, že to bude pestrá práce a jsem rád, že se můžu zapojit do dění okolo fotbalu v Líšni a získávat další zkušenosti mimo fotbalová hřiště.prohlásil nový sekretář mládeže Jakub Milotínský.

Facebook feed