dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    14.05.2022   |    Redakce

Po porážce na Žižkově nám patří čtvrtá příčka

Poslední krok bývá nejtěžší....


FK Viktoria Žižkov - SK Líšeň 3:1 (1:0)


Branky:
48. Bazal, 59. Voltr, 61. Novák – 47. Ulbrich.

ŽK: Voltr – Toutou.

Rozhodčí: Proske – Kotík, Dobrovolný. Delegáti: Kordula, Rampáček.

Místo: Stadion FK Viktoria Žižkov, Seifertova ulice. Počet diváků: 653.

Žižkov: Myška – Kopičár, Aggoun, Gabriel, Muleme (90. Jančura) – Súkenník, Sixta (76. Žežulka) – Bazal (90. Richter), Novák, Osmančík (62. Batioja) – Voltr (76. Vandas). Trenér Koukal.

Líšeň: Veselý – Pašek, Jeřábek, Ševčík, Lutonský – Otrísal – Ulbrich, Málek, Matocha, Šumbera (65. Černín) – Zikl (46. Toutou). Trenér Valachovič.


Do úvodu utkání jsme vstoupili s mírnou nervozitou, ale přidávali jsme postupně na aktivitě. Vybojovali si několik rohových kopů, ale branku domácích jsme bohužel neohrozili. Navzdory průběhu hry se do první vážné šance dostali domácí v 17. minutě. Po této šanci se hra vyrovnala, ale nebyla příliš přesná, proto oba brankáři neřešili žádný důležitý zákrok. Ve 27. minutě byl pro krvavé zranění v obličeji ošetřován kapitán Ondřej Ševčík, který se vrátil do hry po šesti minutách, a jehož zranění si vyžádalo ošetření i o přestávce. Druhý poločas jsme začali dobře a hned z první akce poslal Milan Lutonský míč na zadní tyč, kde Tom Ulbrich skóroval. Z vedení jsme se bohužel neradovali dlouho. O minutu později střílený centr Voltra tečoval Bazal. Na teč nedokázal Vlastimil Veselý zareagovat. Tato rychlá branka byla zřejmě rozhodující pro další vývoj zápasu. Soustředili jsme všechnu pozornost snaze vyhrát, a nabídli jsme tím svými chybami během třinácti minut soupeři možnost třikrát skórovat. Od 65. minuty jsme střídáním a změnou rozestavení chtěli skóre utkání otočit. V 72. minutě dostal za Myškova záda míč Milan Lutonský, ale asistent sudího zvedl praporek na znamení ofsajdu. Zbývající minuty zápasu patřily našemu celku, spousta šancí končila mimo branku domácích...se stoupajícím časem se na přesnosti podepisovala také nervozita a v závěru utkání už se hrálo vabank. S konečným hvizdem hlavního rozhodčího bylo na našich hráčích znát obrovské zklamání, a objevily se i slzy. Konečný výsledek zápasu stanovil našemu mužstvu čtvrtou příčku.

Dnes jsme posledním utkáním zakončili třetí sezonu v druhé nejvyšší soutěži, a i přesto, že se nám nepodařilo otevřít "barážové dveře", když se ohlédneme, sezonu hodnotíme jako úspěšnou.

Všem hráčům, kteří dnes byli hodně zklamaní, realizačnímu týmu, vedení oddílu, partnerům klubu, sponzorům a všem, kteří se na této sezoně jakkoliv podíleli patří obrovský dík, protože je za námi zase obrovský kus poctivé práce. Také Vám, všem fanouškům a příznivcům patří velký dík za podporu. Bez podpory Vás všech bychom to nedokázali.

Dagmar Wallová, vedoucí mužstva

Facebook feed