dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    28.07.2022   |    Redakce

Po 4 letech v Líšni odchází brankář Vítek

Gólman se s klubem dohodl na ukončení jeho činnosti v SK Líšeň z pracovních důvodů


Z důvodu výkonu vojenské služby, která se dlouhodobě časově neslučuje s působením v profesionálních fotbalových soutěžích se Jan Vítek dohodl s klubem na ukončení působení v SK Líšeň.

Do Líšně přišel Jan Vítek před čtyřmi lety z Kostelce na Hané a hned v sezoně 2018/2019 odchytal 27 utkání, z toho 9krát udržel čisté konto a vychytal Líšni postup do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Po postupu do druhé nejvyšší soutěže nastoupil k 9 zápasům (3 čistá konta) a ke 2 v poháru (1 čisté konto). V ročníku 2020/2021 kryl záda Vlastimilu Veselému a sám zasáhl pouze do 2 utkání, v úvodním kole přispěl svým výkonem k výhře 3:2 na hřišti Třince a ve druhém případě pomohl mužstvu k cenné remíze 1:1 na půdě Hradce Králové, který v této sezoně oslavil postup do první ligy. V minulé sezoně byl z důvodu výkonu svého povolání často nepřítomen na mistrovských utkáních a také na tréninkových jednotkách, na lavičku náhradníků tak usedl jen v 11 případech z 30 odehraných kol. I proto se s vedením klubu dohodl na ukončení svého působení v Líšni a nově bude působit v týmu FC Kostelec na Hané hrající krajský přebor olomouckého kraje.


Víťas děkujeme, ať se ti daří!

Facebook feed

×
Dnes v 17:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
SK Líšeň