dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Minipřípravka U7A+B    12.02.2021   |    IH

ONLINE TRÉNINKY - po prvním cvičení

Vážení rodiče,


děkujeme všem, kteří svým dětem pomohli vytvořit podmínky pro jejich pohybový rozvoj. Z prvního tréninku máme dobrý pocit. Věříme, že Vy a Vaše děti také a budeme rádi, když se ve středu potkáme v ještě větším počtu. Tento trénink vnímáme opravdu jako povinný a rádi bychom viděli plnou účast ve všech kategoriích.

Pro hladký průběh dalších tréninků posíláme dva postřehy, které jsme si společně s trenéry vyhodnotili.

1) První věc, kterou, prosím, po přihlášení udělejte je, že si vypnete mikrofon (vlevo dole). Vytvoříme tím prostor pro předchozí skupinu, aby docvičila bez rušení. Klidně se však můžete připojit i dříve a cvičit tak déle i s jinou skupinou.
2) Před cvičením si vpravo nahoře klikněte na tlačítko "VIEW". Dále v nabídce klikněte na "speaker view". Tím se trenér (právě mluvící) objeví na obrazovce v největším okně a děti jej tak dobře uvidí a budou moci cviky napodobovat i s detaily. Obraz si můžete dále zvětšit na celou obrazovku tisknutím tlačítka full screen. (opět v nabídce vpravo nahoře pod tlačítkem view)

Děkujeme a těšíme se na další trénink.
Trenéři SK Líšeň.

Facebook feed