dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    18.09.2022   |    Redakce

Nešťastný konec utkání ukončil naši neporazitelnost


FC SILON Táborsko - SK Líšeň 1:0 (0:0)


Branka:
90.+2 Plachý.

ŽK: Sy, Tusjak – Machalík, Čermák.

ČK: 90.+1 Jeřábek.

Rozhodčí: Radina – Pfeifer, Šafránková. Delegáti: Zeman, Kruliš.

Místo: Stadion Kvapilka. Počet diváků: 513.

Táborsko: Zdražila – Plachý, Navrátil, Bederka, Tusjak – Kopřiva, Kone – Tolno (61. Varačka), Ledecký (82. Provazník), Kosek (69. M. Šplíchal) – Sy (82. Nešpor). Trenér Nádvorník.

Líšeň: Vajner – Laczkó, Jeřábek, Černín, Bednář – Otrísal – Ulbrich, Čermák, Matocha (90. Weber), Machalík (73. Reteno) – Vandas (73. Zikl). Trenér Valachovič.


Poprvé v letošní sezóně jsme našli přemožitele a z druholigového utkání odešli poraženi. Mužstvo Táborska, vedené staronovým trenérem Nádvorníkem od počátku dalo najevo odhodlání bodovat, s cílem neobdržet branku. Oba poločasy na těžkém terénu mnoho šancí nepřinesly, a utkání bylo spíš šachovou partií. Náš kouč Valachovič nemohl z důvodů zranění poslat na hřiště dvojici Lutonský a Sokol. V sestavě, chyběl i Pašek, na hřiště jsme tedy nastoupili v dosti obměněné sestavě. Také naším cílem bylo neinkasovat, což se po devadesát minut dařilo, neboť jsme pustili soupeře do 90. minuty pouze k jedné střele, byť jsme před vlastním vápnem řešili několik standardních situací včetně pěti rohových kopů. Přišlo však tříminutové nastavení, v němž hned v úvodní minutě po chybě stoperů vyřešil situaci Jeřábek jen za cenu vyloučení. K trestnému kopu z 25 metrů se postavil Plachý, jemuž se podařilo obstřelit zeď a míč zapadl do sítě u přední tyče. Druhou přímou střelou domácích tak rozhodl o vítězi vyrovnaného zápasu.

Přes porážku zůstáváme nadále v čele tabulky, pro příští zápas s Karvinou nebude moci trenér Valachovič využít služby Jeřábka a Čermáka, které čeká stop za udělené karty.

Facebook feed