dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    08.01.2022   |    Redakce

Na půdě prvoligového týmu jsme vybojovali cennou remízu

Marek chytil Condemu penaltu, trefil se debutant Vlach


FC FASTAV Zlín - SK Líšeň 2:2 (1:1)


Branky:
31. Hrdlička, 85. Tkáč – 9. Málek, 80. Vlach.

ŽK: 0 – Marek, Málek.

Rozhodčí: Zaoral – Paták, Pochylý.

Stadion: Fotbalový areál Vlastislava Marečka na Vršavě, Zlín.

Zlín: Šiška (46. Dostál) – Pafka (46. Cedidla), Kolář (46. Kulíšek), Simerský (46. Procházka), Slovák (46. Matejov) – Vraštil (46. Reiter), Hrubý (46. Conde) – Hrdlička (46. Hellebrand), Janetzký (46. Tkáč), Čanturišvili (46. Nečas) – Bobčík (46. Fantiš). Trenér Jelínek.

Líšeň: Marek – Pašek (46. Bednář), Otrísal, Jeřábek, Lutonský – Minařík (46. Matocha) – Ulbrich (46. Stáňa), Málek, Machalík (73. Minařík), Rolinek (73. Ulbrich) – Mpondo (73. Vlach). Trenér Valachovič.


Zatímco domácí trenér Jelínek postavil k zápasu v každé půli jinou jedenáctku, náš trenér Valachovič tolik hráčů na umělém trávníku na zlínské Vršavě k dispozici neměl. Proti loňsku samozřejmě chyběli dnes už oba prvoligoví fotbalisté Silný a Kučera, o něž projevili zájem trenéři Jablonce, resp. Hradce. Mezi hráči nebyl ani Burda, jenž dal přednost před profi fotbalem dostudování vysoké školy. Chyběli i hráči z marodky Veselý, Ševčík, Krška. Další rekonvalescenti Zikl, Chládek, Vítek ve Zlíně byli, ale na hřišti se neobjevili. Šanci dostal v závěru utkání dorostenec Vlach a chytil ji pořádně za pačesy, když po sedmi minutách pobytu na hřišti zúročil předložený míč Lutonským ve vedoucí gól Líšně.

Smírný výsledek s prvoligistou je pro nás příznivý. Odehráli jsme na úvod dobrý zápas. Po změně stran, kdy nastoupil za Zlín kvalitnější a hlavně čerstvý soubor, se doposud vyrovnaná hra změnila Převahu nabyli domácí, ale nedovolili jsme jim ji vyjádřit gólově. Zlín si vynutil pokutový kop po zbytečném faulu brankáře Marka na Nečase. Marek však předchozí chybu napravil, když Condemu penaltu zneškodnil. V závěru se po tlaku podařilo Zlínu alespoň vyrovnat.

Facebook feed

×
Dnes v 17:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
SK Líšeň