Mladší žákyně    14.10.2020   |    Adél

Lokomotiva Horní Heršpice - SK Líšeň

1.liga mladších žákyň Lokomotiva Brno Horní Heršpice - SK Líšeň 6:0

V neděli 11.10.2020 proběhl na hřišti v Horních Heršpicích trojzápas mezi holkami z Líšně a holkami z Lokomotivy . První hrály ženy B, následoval zápas starších a mladší žákyň.
Mladší žákyně se s nepřízní počasí a s těžkým soupeřem popraly a zápas skončil 6:0 pro Lokomotivu.
Hned v první minutě zápasu jsme zachybovaly a stálo nás to míč v naší síti , který vstřelila hráčka Lokomotivy Natálie Pešková , holky se však hned probudily a řekli si, že soupeře nenechají vyhrát jen tak zadarmo a nasadili velmi dobré tempo , nechyběla ani hra na soupeřově polovině a ohrožení branky soupeře. Jenže v 10. Minutě zápasu Sandra Chladilová (Lokomotiva) navýšila na 2:0 a v 29.minutě Karolína Výtisková (Lokomotiva) na 3:0.

Líšeňačky však hlavu nesvěsily a do druhé půlky se vrhly a držely balón. Dravost a chtít hrát byla opravdu velká a taky to šlo vidět. Líšeňská útočnice Veronika Minaříková zakončovala co se dalo , bohužel míč vždy skončil v rukavicích soupeře.Holky z Líšně měly velmi dobře zajištěnou obranu, kde se převážně objevuje Nela Packowská , Jolana Koudelková a Zuzana Dvořáková a v gólu Tereza Blažková, která tým výborně podržela a napravila chyby tím, že měla hezký přehled a vyrážela gólové šance jak divá. Druhá polovina zápasu byla rozhodně více o fotbalu, přihrávkách a mluvení , což je přesně to co fotbal potřebuje a skóre 4:0 holky udrželi až do 51. minuty, kdy bohužel došly síly a skóre navýšila Natálie Pešková a hned v 54.minutě na 5:0 Sandra Chladilová. Domácí výhru pak potvrdila šestým gólem Karolína Výtisková v 65. minutě zápasu

Další zápas těchto dvou týmů by se měl uskutečnit v půlce listopadu, tak uvidíme, jak se týmy připraví.