dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    05.04.2021   |    Redakce

Líšeň hraje o kontakt s Hradcem, proti Jihlavě ale bez kapitána a dirigenta hry

Z webu denik.cz


Hned třikrát si za měsíc duben zahrají před televizními kamerami. Líšeňští fotbalisté se na obrazovkách ČT sport objeví nejprve v pondělí, kdy na domácím hřišti v půl třetí odpoledne rozehrají šestnácté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s aktuálně desátou Jihlavou.

Líšeňští fotbalisté na podzim remizovali v Jihlavě 1:1, jedinou jejich branku vstřelil útočník Marek Szotkowski

Brňané v jarní části soutěže ve třech úvodních duelech ještě neprohráli a získali z nich pět bodů. A za březnová utkání si líšeňský záložník Jaroslav Málek vysloužil cenu pro nejlepšího hráče měsíce ve druhé lize. Nejlepší střelec soutěže dal ve třech zápasech dva góly.

Jenže líšeňský kouč Milan Valachovič nevyužije proti Jihlavě služeb kapitána týmu Ondřeje Ševčíka a středopolaře Marka Matochy, kteří dostali stopku za čtyři žluté karty.

Brňané se nacházejí na druhém místě tabulky a na první Hradec Králové ztrácejí tři body. Východočeši navíc ještě jedno kolo dohrávají.


Zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal-druha-liga/lisen-...

Facebook feed