dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    30.07.2021   |    Redakce

Informace o organizaci utkání s SK Líšeň

Z webu Vyškova


Domácí druholigová premiéra se blíží, derby s Líšní je na programu v sobotu 31.7. v 10:15. Nyní přinášíme souhrn nejdůležitějších informací a pravidel, které budou potřeba během sobotního duelu striktně dodržovat.

VSTUPENKY

Cena vstupenky je stanovena na 80 korun. Pro ženy, důchodce a děti platí zlevněná forma vstupného, která stojí 60 Kč

PŘEDPRODEJ

Místa předprodeje: Prodejna Infos (ul. Dobrovského - Vyškov), Tipsport BAR Dukla (Vyškov), Restaurace U Koní (Drnovice).

OTEVŘENÍ STADIONU A POKLADEN

Brány fotbalového stadionu v Drnovicích se otevřou hodinu před zápasem – tedy v 9:15 hodin. Ve stejný čas se otevřou i pokladny.

KONTROLA BEZINFEKČNOSTI

Pro vstup na utkání je potřeba mít u sebe jeden z těchto dokumentů v tištěné či elektronické podobě (aplikace Tečka)

  • výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
  • výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
  • potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, v případě jednodávkového očkování alespoň 14 dní od první dávky)
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

STÁNEK S ANTIGENNÍM TESTOVÁNÍM

k dispozici bude stánek externí firmy s omezeným množstvím antigenních testů, které budou v rámci zdravotního pojištění.Klub ovšem doporučuje si zajistit testování u jiných certifikovaných laboratoří.

RESPIRÁTORY

Po celou dobu pobytu na stadionu je nutné mít respirátor třídy FFP2 či KN95 (bez výdechového ventilu) nasazen přes ústa a nos.

OBČERSTVENÍ

Občerstvení bude pro diváky nachystáno v plném rozsahu.

KLUBOVÝ BULLETIN MFK VYŠKOV

Klubový bulletin bude k dostání za 5 Kč, každý výtisk bude mít své číslo a všechny zakoupené výtisky půjdou do slosování v tobole.

Facebook feed