dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Senioři    09.02.2021   |    Podhradský Jiří

Fotbalová evoluce začíná

Vladimír Šmicer, Ondřej Lípa, Tomáš Ujfaluši, Jan Koller, Ivan Trojan a herec tzv. Ivánka Petr Čtvrtníček svým videoklipem zahájili kampaň za obrodu a fairplay v českém fotbalu...

na webu televize seznam :

https://www.televizeseznam.cz/video/jina-liga-221/...

Čeští byznysmeni chtějí lepší fotbal. Šmicerovi a spol. jsou připraveni poslat miliony

Český fotbal potřebuje změnu. Podobná slova se z prostředí tuzemských zelených trávníků ozývají léta, v posledních měsících však ještě intenzivněji. Hlas volající po revoluci sílí mimo jiné i proto, že se na něm začínají podílet lidé z jiných společenských sfér, včetně úspěšných podnikatelů.

Co mají kromě byznysu společného zakladatel a spoluvlastník Accolade Milan Kratina, šéf Rohlíku.cz Tomáš Čupr, Martin Hájek z Livesportu, bývalý fotbalista a výrobce klik M&T Ivo Ulich nebo investiční skupina Pale Fire Capital, za níž stojí Jana Barta, Dušan Šenkypl a David Holý?

Všichni vyjmenování se rozhodli podpořit iniciativu Fotbalová evoluce (Fevoluce), která si klade za cíl navrátit fotbalu u nás dobré jméno.

zdroj: https://forbes.cz/cesti-byznysmeni-chteji-lepsi-fo...

Facebook feed