dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    20.06.2022   |    Redakce

Do Líšně se vrací slovenský záložník Čermák

Ze Zbrojovky Brno se do Líšně vrací Adrián Čermák, který do prvoligového brněnského klubu přestupoval v únoru 2020 po půlročním působení právě v SK Líšeň.


Rodák z Malacek je odchovancem Slovanu Bratislava. Rok 2013 strávil na hostování v Nitře. Ve Slovanu nedostával dostatek herních příležitostí, a tak sezonu 2015/2016 odehrál ve Skalici, kde si jeho výkonů všimlo tehdy druholigové Dynamo České Budějovice. Zde si ihned vybojoval místo v základní sestavě, ale bohužel neodehrál ani celou sezonu, protože jej vyřadily ze hry vážné zdravotní potíže s kolenem, kvůli kterým byl mimo hru téměř dva roky. Na podzim roku 2018 nastoupil k sedmi utkáním v juniorské lize, kde vstřelil dvě branky, a naskočil i do dvou zápasů A-týmu. Na začátku následujícího roku odešel na půlroční hostování do Táborska. A v létě přestoupil do SK Líšeň, kde se za půl roku stal pilířem sestavy. V klubu však nezůstal dlouho, protože na začátku roku 2020 přijal nabídku ze Zbrojovky Brno, se kterou se mu následně podařilo postoupit do první ligy. Za Zbrojovku odehrál v první lize osmnáct utkání, ale klubu se nakonec v nejvyšší soutěži udržet nepodařilo. Celkem za tým ze Srbské odehrál padesát dva soutěžních utkání včetně pohárových a podařilo se mu vstřelit pět branek.


Vítej zpátky, ať se ti daří!

Facebook feed