dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    24.10.2021   |    Nikolas Papachristos

DOSTA Bystrc – SK Líšeň U11 3:19 (2:5)

Slunečné počasí drží a nás čekalo další utkání přípravkové soutěže, tentokrát na hřišti v Bystrci.

K utkání jsme se scházeli jako švábi na pivo a tomu odpovídal i začátek – nepozorní a laxní jsme nechávali za sebou osamocené hráče domácích a ti využívali našich ztrát k rychlým brejkům, z nichž šli 2x do vedení. Teprve potom jsme se na hru zkoncentrovali a hned to bylo znát – drželi jsme míč, kombinovali a ještě do přestávky získali uklidňující náskok.

Druhá půle už probíhala zcela v naší režii, měli jsme míč neustále v držení, nápaditými kombinacemi a průnikovými přihrávkami jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou a celkem i proměňovali. Soupeř postupem času rezignoval, poskytl nám spoustu času a prostoru, který jsme využili k pěkným akcím a řádnému navýšení skóre. Výsledek odpovídá dění na hřišti.

Z pohledu trenérů – na začátku jsem musel klukům důrazně připomenout, kde jsme a proč tam jsme. Jakmile se se ale začali soustředit na hru, výkon šek nahoru a ukázalo se, že jsme ve všech disciplínách dále, než naši hostitelé. Uspokojila mne kreativita a tvořivost, kluci hledali a často nalézali nestandardní řešení herních situací, některé kombinace byly skutečně velmi pohledné.

Facebook feed