dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Klub    19.05.2022   |    Redakce

Pomoc Veronice a dětem po smrtelné havárii Martina Šustra

Možnost pomoci Veronice a dětem po smrtelné havárii fotbalového brankáře Martina Šustra najdete ZDE


Tragická zpráva otřásla celým fotbalovým prostředím zejména na Moravě. Bývalý gólman Sigmy Olomouc či Baníku Ostrava Martin Šustr zemřel při autonehodě. Informaci webu Sport.cz potvrdili zástupci divizních Kozlovic, kde gólman naposledy působil

Gólman Martin Šustr byl odchovancem Sigmy Olomouc, kde odstartoval kariéru a ve které chytal tři roky. V nejvyšší soutěži odchytal dvacet zápasů. V letech 2017 až 2019 působil v ostravském Baníku. V roce 2020 působil ve Zbrojovce Brno. Loni na podzim chytal za druholigový Vyškov. Naposledy jednatřicetiletý brankář působil na jaře v divizních Kozlovicích, ještě v neděli pomohl týmu k výhře 3:2 nad Novými Sady, další starty ani chvíle s dětmi už bohužel Martin Šustr nepřidá.

Martin Šustr působil v Líšni po postupu do Fortuna národní ligy v první polovině premiérové sezony 2019/2020, v zimní přestávce přestoupil do Zbrojovky.

Život gólmana vyhasl na začátku tohoto týdne po smrtelné autonehodě a srážce s kamionem v jednatřiceti letech. Čest jeho památce.

Upřímnou soustrast všem blízkým...


Facebook feed