dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    24.10.2021   |    Nikolas Papachristos

Bílovice/Obřany – SK Líšeň U12B 1:4 (0:1)

Slunečný podzim stále drží, sobota patřila poslednímu kolu žákovské soutěže.

Hřiště v Bílovicích bylo suché, tvrdé a neskutečně hrbaté, což nám od začátku působilo velké problémy při kombinaci a ovládání míče. Hra byla tím pádem neurovnaná a plná osobních soubojů, ve kterých v této soutěži nemíváme vždy navrch. Za celý 1. poločas jsme vyprodukovali pouhé 2 střely přímo na branku (což bylo o 2 víc, než domácí), jednu golman se štěstím zastavil, druhá prošla do sítě. Ostatní naše útočné snahy končily nepřesnou přihrávkou či v zámezí.

Hned zkraje druhé půle jsme díky důrazu v předbrankovém prostoru zvýšili náskok po rohu, ale protože soupeř po chybě brankáře rychle vstřelil kontaktní gól, žádné uklidnění se nekonalo. Postupně jsme ale získávali převahu, domácím odcházeli síly, tlačili jsme se do šancí a jednu gólovou střelu vyrazil obránce rukou – z penalty jsme přidali pojistku. Od té doby jsme už byli pány na hřišti, ale přidali jsme už pouze jedinou branku.

Vítězství znamená, že přezimujeme v čele tabulky, což je příjemné.

Z pohledu trenérů – na fotbal se – na rozdíl od pátku – moc koukat nedalo. Hlavní vinu nese terén, který byl snad už za hranicí regulérnosti. Kluky učíme hrát po zemi, ale tady každá přihrávka začala ihned drndat, každý kontakt s míčem byl pro kluky nesmírně složitý. Domácí hráli hodně soubojově, místy dost nečistě, vrcholem byl zákeřný faul bez míče, po kterém domácího hráče poslal sudí ze hřiště. Navzdory těžkým okolnostem ale kluci utkání zvládli, pár akcí se nám podařilo a v defenzivě nebylo mnoho hrubých chyb.

Facebook feed