B-tým ostřeloval branku soupeře a rozhodl až v závěru

Branky: 26. Špička, 80. Reteno Elekana, 89. Štolba.

ŽK: Minařík – Weigl, Šťastný, Holešinský.

Místo: Stadion SK Líšeň - umělá tráva.
Počet diváků: 87.

Líšeň: Veselý – Daněk, Fall, Červík, Bohuslav (83. Toczyski) – Rudyk, Minařík (83. Štolba) – Džupenjuk (70. Horký), Reteno Elekana (87. Nechvátal), Špička – Dostálek (70. Bílek).Trenéři Kugler a Gögh.

Mutěnice: Leznar – Čepil, Weigl, Kupčík, Koštuřík, Lamáček (15. Hoch), Šťastný (83. Kabela), Koplík, Svoboda, Holešinský, Opluštil. Trenér Snopek.

Ve 13. kole Jihomoravského krajského přeboru jsme na našem hřišti s umělou trávou přivítali soupeře z Mutěnic. Již v 7. minutě mířil Fallův povedený centr na Špičku, který přihrával na Dostálka, a ten orazítkoval tyč brankové konstrukce. Bohužel v 15. minutě utkání došlo nezaviněně v souboji o míč ke zranění hráče Mutěnic, kterého musela odvézt do nemocnice RZS. Tímto přejeme Frantovi Lamáčkovi brzké uzdravení. Následně ve 26. minutě předvedl Reteno Elekana technickou finesu mezi dvěma soupeři s přihrávkou na Špičku, který se nemýlil a skóroval - 1:0. Z následné brejkové situace pěkně vystřelil hostující Šťastný, naštěstí nad branku. Po další akci Dostálka ve 36. minutě pálí Reteno Elakana opět do tyče a aby toho nebylo málo, tak i ve 40. minutě po další kombinační akci vystřelil Daněk taktéž do tyče. Ve 45. minutě ještě Špičkův pěkný průnik a následná střela těsně minula branku a tak jsme šli do šaten za stavu 1:0.

Ve druhé polovině se moc šancí nezrodilo. V 55. minutě se blýskl Špička pěknou střelou, bohužel opět jen do břevna, a následnou střelu Bohuslava vytáhl dobře chytající Leznar na roh. V 78. minutě Reteno Elakana pálil vysoko nad. Zápas jsme rozhodli až v poslední desetiminutovce, když v 80. minutě po kombinační akci Reteno Elekana zvyšuje na 2:0 a po rohovém kopu se v 89. minutě prosadil Štolba, který tímto završil naše vítězství na konečných 3:0.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Trenéři Kugler a Gögh: „Po delší době jsme sehráli zápas na umělém povrchu. Hru, která má svá specifika. Je více soubojů a nehraje se kolmě a hraje se víc do šířky. I tak jsme předvedli velice dobrý výkon s obrovským počtem šancí. Na tento výkon budeme chtít navázat v příštím zápase a musíme jej teprve potvrdit.“

Jedno z dalších veledůležitých utkání odehraje B-tým v sobotu 5. listopadu ve 14:00 hodin na stadionu Kunštátu.