dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    05.01.2022   |    Klub

​Zahájení přípravy: Na líšeňské fotbalisty čeká osm přípravných zápasů

Prvním tréninkem začíná příprava A mužstva na jarní část sezony F:NL


Ve středu odpoledne přivítal trenér Milan Valachovič své svěřence, kteří přezimovali na třetím místě druholigové tabulky. Z loňského kádru chyběli jen Chwaszcz, s nímž bylo po dohodě ukončeno hostování ze Zlína, a brankář Veselý, který je na marodce. Další hráči v rekonvalescenci Ševčík, Krška, Zikl zaujali své místo v šatně, aby si vyslechli úvodní slovo trenéra.

Na prvním tréninku se objevily i nové tváře. Jejich působení v Líšni však není dotaženo do konce. Proto za všechny jmenujme jen útočníka Jirku Vlacha z dorostu, navrátilce z hostování Václava Minaříka z Blanska a už zmíněného Davida Kršku z Vyškova.

Je pravděpodobné, že během ledna dojde k některým dalším změnám, což předestřel Valachovič slovy: „Každý odchod je pro ostatní šancí. Dostanou více příležitosti a mohou zaujmout místa v základní sestavě. Odcházejícím bych popřál dobrou formu a ať je vídáme co nejčastěji v televizi O2.“ Čímž bylo řečeno, že klub pustí hráče výhradně do I. ligy.

Mužstvo čeká v zimě osm přípravných utkání. První se hraje již v sobotu na Vršavě s prvoligovým Zlínem.

Plán všech přípravných utkání:

Sobota 08.1. Fastav Zlín 11,00 Zlín - Vršava

Sobota 15.1. FC ŠTK 1914 Šamorín 11,00 doma UT

Sobota 22.1. Slovan Bratislava 11,00 doma UT

Sobota 29.1. First Vienna FC 1894 11,00 Wien

Sobota 05.2. SK Hanácká Slavia Kroměříž 10,00 doma UT

Sobota 12.2. MFK Skalica 11,00 doma UT

Sobota 19.2. FC Slovan Rosice 10,00 doma UT

Sobota 26.2. generálka 1.SC Znojmo 11,00 Znojmo/Březí


Vstupné na přípravná utkání, která se odehrají na UT v areálu SK Líšeň je 50,- Kč.

Facebook feed

×
Dnes v 17:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
SK Líšeň