dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    09.01.2022   |    Redakce

​Sobotní přípravné zápasy celků F:NL

Dukla a Chrudim zdolaly soupeře z nejvyšší soutěže


Sedm našich soupeřů sehrálo v sobotu první přípravný zápas. Všechny zápasy se uskutečnily na umělém trávníku. Vyzrát na prvoligové soupeře se podařilo Dukle a Chrudimi.

Sparta B - Bohemians 0:2 (0:1), 41. Nazarov, 50. Koubek. Utkání Zimní Tipsport ligy se hrálo v Horních Počernicích.
Trenér Sparty měl k dispozici hráče z prvoligové soupisky brankáře Kotka s nováčky Suchomelem, Patrákem a Sejkem, kteří zahájili přípravu s prvním týmem. Z hostování se do Sparty vrátili Borkovec (Zbuzany), Krajinský, Žížala (oba Motorlet), Horák (Žiar nad Hronom) a Gedeon (Chomutov). Platným hráčem B mužstva bude zřejmě i dorostenec Vydra, který si premiéru ve druhé lize zapsal v podzimním utkání s námi.
Sestava Sparty B: Kotek (46. Tůma) – Borkovec (46. Suchomel), Piško (46. Gelašvili), Krajinský (46. Vydra), Dudl (46. Horák) – Gedeon (46. Večerka), Jonáš (46. Kozák), Ambler (46. Šimáček) – Patrák (46. Šilhart), Sejk (46. Žížala), Turyna (46. Schánělec). Trenér Horňák.

Dukla - Jablonec 3:2 (3:1), 6. Aderidan, 22. Kim, 45. Buchvaldek z pen. – 10. Ikaunieks, 75. Nikrýn. Utkání Zimní Tipsport ligy se hrálo v Horních Počernicích.
Ve vítězném mužstvu se už neobjevil Kott, hledající si angažmá. Zahráli si hráči B mužstva Matoušek, Hodek, Hrubeš a Ludíček. V dresu Jablonce se zatím neobjevila posila z Líšně Silný. Trenér Pilný po utkání řekl: „Výhru nepřeceňujeme. Hlavně jsem rád, že se nikdo nezranil. Dali jsme prostor mladším klukům. Po změně stran byla sestava velmi omlazená. Proto nebyla druhá půle tak dobrá jako první.“
Sestava Dukly: Rada – Ludíček (46. Matoušek), Piroch (46. Kulhánek), Konan, Souček – Peterka (46. Kozma), Barac (46. Jeřábek), Hrubeš, Kim (46. Šeberle), Buchvaldek (46. Kozel) – Aderidan (46. Hodek). Trenér Pilný.

Mladá Boleslav - Táborsko 7:0 (3:0), 35. Fila, 42. Douděra, 45. Mašek, 66. Mužík, 76. Pech, 80. Matějovský z pen., 87. Škoda. Utkání Zimní Tipsport ligy se hrálo v Mladé Boleslavi.
Staronový trenér Táborska Golubevs postavil do hry nové hráče Macha (Králův Dvůr), Kalouska (Písek), Koska (Slavia, na podzim Zbrojovka), navrátilce z hostování Schramhausera (Písek) a Colakise (Lom), dorostence Šplíchala, Svátka a Kotrče a cizince Juriho a Jverveho.Chyběli Icha (Slavia, odtud Vlašim), Boula (Ostrava), Kopečný (České Budějovice, odtud Opava), a Čapek, Havrda a Miranda (všichni hledají nové angažmá).
Sestava Táborska: Pecháček – Plachý, Rydval, Navrátil, Tusjak – Šplíchal, Drozd, Schramhauser, Kalousek – Provazník, Mach. Střídali Jverve, Svátek, Vozihnoj, Kosek, Juri, Kotrč, Colakis. Trenér Golubevs.

Varnsdorf - Teplice 0:2 (0:1), 4. Fortelný, 53. Moulis. Utkání Zimní Tipsport ligy se hrálo v Mladé Boleslavi.
Trenér Varnsdorfu Drsek už neměl v sestavě Bredu, který ukončil hostování z Jablonce. Představili se navrátilci z hostování Kubr (Česká Lípa) a Hladík (Rumburk). S nimi zkoušení Bína (Liberec) a Radosta (Teplice). Varnsdorf zahodil v utkání pokutový kop, který za stavu 0:2 neproměnil Ondráček. Trenér Drsek: „Nemůžeme být spokojeni, neboť dnes nám ve hře vše důležité chybělo. Nepanikaříme však, protože před námi je dlouhá příprava.“
Sestava Varnsdorfu: Vaňák – M. Richter, Kouřil, Hušek, Heppner – Bláha, Žák – Kubr, Dordič, Šimon – Ondráček. Střídali Bína, Lauko, Schön, Radosta, Velich, Kubista, Hladík. Trenér Drsek.

Žižkov - Velké Hamry 1:1 (1:0), 9. vlastní – 60. Žitka. Hrálo se na hřišti FC Tempo v pražské čtvrti Lhotka.
Dvanáct nových tváří zkoušel trenér Viktorie Martin Pulpit: „Tvoříme nové mužstvo, které čeká obrovské penzum práce. Ale přišli sem i hráči, kteří asi nevědí oč se jedná. Patrně tu nezůstanou. Jsem zklamán i z toho, že pár kmenových hráčů je po Vánocích po fyzické stránce zcela nepřipravených.“

Liberec - Chrudim 0:1 (0:0), 74. Šplíchal. Utkání se hrálo v městské části Liberce Doubí.
Nový kouč Chrudimi Kronďák postrádal brankáře Mikulce, jehož si stáhla do přípravy Mladá Boleslav. Hašek odešel do Bohemians, Šípek s Trávníčkem se vrátili do Hradce, Fofana, jemuž skončilo hostování ve Vyškově, zamířil do Žiaru nad Hronom. Z nových hráčů se objevili na hřišti Šejvl (Pardubice), Vrána (Bohemians), Firbachr (Hradec). Trenér Kronďák: „Po výsledkové stránce jsme si nemohli přát lepší vstup do přípravy. Je to důležité vítězství pro tým, jenž v uplynulém podzimu moc nevyhrával. Měli jsme velmi dobrý začátek, ale nedařilo se nám proměňovat šance. Naštěstí se Šplíchal trefil. Pozimní trend tak nepokračoval.“
Sestava Chrudimi: Ordelt – V. Řezníček, Šejvl (46. Tkadlec), Drahoš (46. Čáp), Sokol – J. Řezníček – Průcha (86. Látal), Juliš (46. Kesner), Rybička (46. Breda), Vrána (46. Šplíchal) – Firbacher (69. Surmaj). Trenér Kronďák.

Třinec červení - Třinec černí 4:3, Juřena 2, Omasta, Nieslaník – Mieszek, Petráň, Foltyn. Modelový zápas 2x35 min. se hrál na tréninkové umělce v Třinci.
Představili se noví hráči, jimiž jsou Machuča (Rýmařov, na podzim Sereď), Burgo (Karviná), navrátilec z hostování Nieslaník (Nový Jičín), sedmnáctiletí dorostenci Kaniok, Zogata, Klimek, Mieszek a Benedik. S mužstvem už nebyli Steinhübel (Žiar nad Hronom) a Ntoya. Trenér Zbončák: „Utkání splnilo svůj účel. Chtěl jsem vidět v akci nově příchozí. Jsem rád, že jsme mohli sestavit dvě jedenáctky. Kluci odehráli zápas poctivě. Předvedli spoustu hezkých akcí.“
Červení: Benedik – Szewieczek, Zogata, Klusák, Javůrek – Omasta, Buneš, Habusta, Kaniok – Juřena, Nieslaník.
Černí: Hasalík – Bolf, Mieszek, Klimek, Hýbl – Burgo, Machuča, Foltyn, Kania – Petráň, Puchel.

Facebook feed

×
Dnes v 17:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
SK Líšeň