U14 Program prosinec

  Úterý   4.12.    15:45-17:45  trénink na UT v Líšni, 17:00-18:00 bazén na ZŠ Holzova                                        sebou, plavky, ručník, pití a koupací čepici !!!   Do bazénu je vstup s koupací čepicí, kdo zapomene, tak si půjčí od paní správcové bazénu nebo půjde domů                                                                                  …

Čti více

U14 – program 26.11.-2.12.

Pondělí    16:30-17:45 trénink na UT v Líšni + v Orlovně (kompenzační cvičení)                                                         Úterý        17:00-18:00  plavání,  bazén na ZŠ Holzova,  vchod z ul.Kučerova, sraz 16:50                                                                  sebou plavky, koupací čepici, ručník, sprcháč, pití              …

Čti více

U14 – program 19.-25.11.

Pondělí    volno, individuální posilování CORE, protahování                                                                                                  Úterý      15:45-16:45 trénink venku na UT v Líšni  17:00-18:00  plavání,  bazén na ZŠ Holzova,                                                 sebou plavky, koupací čepici, ručník, sprcháč, …

Čti více

U14 Program 12.-18.11.

Pondělí    16:30-17:45 trénink na UT v Líšni + v Orlovně (kompenzační cvičení)                                                         Úterý        17:00-18:00  plavání,  bazén na ZŠ Holzova,  vchod z ul.Kučerova, sraz 16:50                                                                  sebou plavky, koupací čepici, ručník, sprcháč, pití              …

Čti více

U14 Program 5.-11.11.

Pondělí   15:45-17:15 trénink v Podolí                                                                                                                                                  Úterý     15:45-17:15 trénink v Podolí                                    …

Čti více

U14 -program 29.10.-4.11.

Pondělí    16:30-17:45 trénink na UT v Líšni + v Orlovně (kompenzační cvičení)                                                 Úterý        15:00-16:30  trénink v Podolí                                                                                                                  …

Čti více

U14 program 22.-28.října

Pondělí   15:45-17:15 trénink v Podolí                                                                                                                                                  Úterý 15:45-17:15 trénink v Podolí                                      …

Čti více

U14 – program 15.-21.října

Pondělí    16:30-17:45 trénink na UT v Líšni + v Orlovně (kompenzační cvičení)                                                 Úterý        15:45-17:15  trénink v Podolí                                                                                                                  …

Čti více

U14 – program 8.-14.října

Pondělí   15:45-17:15 trénink v Podolí                                                                                                                                                  Úterý 15:45-17:15 trénink v Podolí                                      …

Čti více

U14 program 1.-7.října

Pondělí    16:30-17:45 trénink na UT v Líšni + v Orlovně (kompenzační cvičení)                                                 Úterý        15:45-17:15  trénink v Podolí  Středa 16:00 Břeclav – Líšeň  pohárové utkání    0:5 br.Kryl 3x, Kvoch, Stara odjezd autobusu ve 14:00 od SK Líšeň, Kučerova 4    nominace:  Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kryl, Kvoch,  Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Špilka, Ryška                                   …

Čti více