U14 – program 15.-21.října

Pondělí    16:30-17:45 trénink na UT v Líšni + v Orlovně (kompenzační cvičení)                                                 Úterý        15:45-17:15  trénink v Podolí                                                                                                                  …

Čti více

U14 – program 8.-14.října

Pondělí   15:45-17:15 trénink v Podolí                                                                                                                                                  Úterý 15:45-17:15 trénink v Podolí                                      …

Čti více

U14 program 1.-7.října

Pondělí    16:30-17:45 trénink na UT v Líšni + v Orlovně (kompenzační cvičení)                                                 Úterý        15:45-17:15  trénink v Podolí  Středa 16:00 Břeclav – Líšeň  pohárové utkání    0:5 br.Kryl 3x, Kvoch, Stara odjezd autobusu ve 14:00 od SK Líšeň, Kučerova 4    nominace:  Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kryl, Kvoch,  Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Špilka, Ryška                                   …

Čti více

U14 – program 24.-30.9.

Pondělí  15:45 – 17:15 trénink v Podolí                                                                                                                                          Úterý 15:45-17:15 trénink v Podolí                                          …

Čti více

U14 Program 17.-23.9.

Pondělí  16:30-17:45 trénink  UT(atletický trénink) + Orlovna (kompenzační cvičení) Úterý 15:45-17:15 trénink v Podolí Středa 15:45-17:15 trénink v Podolí Čtvrtek 14:00-15:30 sportovky na ZŠ Novolíšeňská, ostatní individuální posilování CORE, protahování Pátek 15:45-17:15 trénink v Podolí Sobota 13:30 Žďár n./Sázavou – Líšeň  1:5 br.Kvoch 2x, Hochman, Kryl, Kamoj 

Čti více

U14 Program 10.-16.9.

Pondělí 15:45 – 17:15 trénink v Podolí                                                                                                                                                    Úterý 15:45 – 17:15 trénink v Podolí                            …

Čti více

U14 Program 3.-9.září

Pondělí  16:30-17:45 trénink Orlovna (kompenzační cvičení) + UT(atletický trénink) Úterý 15:45-17:15 trénink v Podolí Středa  změna 15:45-17:15 trénink v Podolí Čtvrtek volno, individuální posilování CORE, protahování Pátek 15:45-17:15 trénink v Podolí, Sobota sraz 7:40 u areálu SK Líšeň, Kučerova 4, odjezd autobusu do Třebíče v 7:45                                                                   11:45 Třebíč – Líšeň      5:3   branky Kvoch, Raus, Kryl sebou klubové oblečení, 2 svačiny – před a po zápase, pití, klubové oblečení a samozřejmě kopačky, …

Čti více

U14 program 27.8.-2.9.

Pondělí 15:45-17:15 trénink v Podolí Úterý 15:45-17:15 trénink v Podolí Středa 14:30-16:00 trénink v Podolí,  17:00 v Líšni sledování pohárového utkání Líšeň-Karviná pozn. v 16:29 jede bus č.151 zpět z Podolí do Líšně Čtvrtek  volno, individuální posilování CORE, protahování Pátek 15:45-17:15 trénink v Podolí Sobota 10:30-12:00 trénink v Líšni na nové UT Neděle volno, individuální posilování CORE, protahování

Čti více

U14 Program 20.-26.srpna

Pondělí 16:30-17:45 trénink v Orlovně sebou tenisky na ven , sportovní oblečení, pití, ručník Úterý 15:45 – 17:15 trénink v Podolí Středa 15:45 – 17:15 trénink v Podolí Čtvrtek volno, individuální CORE, protahování Pátek 15:45-17:15 trénink v Podolí , po tréninku nominace na sobotu Sobota sraz 8:20 u hřiště SK Líšeň, Kučerova 4 sebou kopačky, chrániče, míč, klubové oblečení, pití, svačinu před zápasem i po zápase, ručník, sprcháč 11:45 Vyškov – Líšeň 1:0 nominace: Aniol, Duchoň, Hochman, Kameník, Kosík, Kubík, Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Ryška, Sedlák, Stara, Špilka

Čti více

U14 program 13.-19.srpna

Pondělí 15:45-17:15 trénink v Podolí Úterý   sraz 14:40  u hřiště SK Líšeň, Kučerova 4, nominováni jsou všichni hráči 14:45 odjezd autobusu do Znojma na PU 18:00 Znojmo – Líšeň  2:4 br. Raus 2x, Hosko, Pochylý Středa sraz 16:00 v kabině v Podolí, nominováni jsou všichni hráči 17:00 Líšeň – Kohoutovice 4:3 br.Raus, Duchoň, Stara, Kryl Čtvrtek volno Pátek 15:45-17:15 trénink v Podolí Sobota 10:45 sraz v Podolí,  nominace: Aniol, Duchoň, Hochman, Kameník, Kosík, Kubík, Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Ryška, Stara, Špilka  11:45 Líšeň – Kroměříž  3:1 br.Raus 2x, Linger

Čti více