U13 – Plán na příští týden

PO 15.10. trénink Podolí 16:45 – 18:15 ÚT 16.10. trénink Podolí 16:45 – 18:15 ST 17.10 sportovní hry – ZŠ Novolíšeňská – pro žáky této školy, ostatní protahování, cvičení CORE ČT 18.10. trénink Podolí 16:45 – 18:15 PÁ 19.10. trénink Podolí 16:45 – 18:15 NE 21.10.MU – Líšeň – Třebíč – hřiště Třebíč,Vrchlického 990, sraz 7:40 ul. Kučerova – hřiště SK Líšeň sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu, termoprádlo Nominace: NE 21.10.MU město – Líšeň – Bosonohy sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu, termoprádlo Nominace: ve středu 31.10.2018  hrajeme kvalifikaci Ondrášovky, místo a …

Čti více

Plán na příští týden

PO 8.10.  kondiční trénink v Orlovně 15.30-17.00 sebou věci na trénink + sálovky ÚT ÚT 9.10.  trénink Podolí 17:00 – 18:30 ST 10.10  sportovní hry – ZŠ Novolíšeňská – pro žáky této školy, ostatní protahování, cvičení CORE ČT 11.10. trénink Podolí 17:00 – 18:30 PÁ 12.10.  trénink Podolí 17:00 – 18:30 NE 14.10.MU – Líšeň – Zlín, sraz – 9:00 Podolí sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu, termoprádlo Nominace: Klímek , Hochman , Čábelka , Melichar , Kratochvíl T. , Vodička , Zelinka , Dervišič ,  Vičar , Liška , Benčík , Kratochvíl M, Berdník NE …

Čti více

U13 – Plán na tento týden

PO 1.10. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ÚT 2.10. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ČT 4.10. trénink Podolí 17:00 – 18:30 PÁ 5.10. trénink Podolí 17:00 – 18:30 PÁ 5.10. MU město  – Líšeň – Zbrojovka – hřiště Srbská, sraz 15:45 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Sýkora, Šebesta, Berdník, Vodička, Drinka, Kratochvíl T., Špička SO 6.10.MU – Líšeň – Slovácko – hřiště Nedakonice,  sraz 7:25 ul. Kučerova – hřiště SK Líšeň sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klímek , Hochman , Čábelka , Melichar , Crha , Vodička , …

Čti více

U13 Podzim

Vzhledem k tomu , že nám nastaly sychravé časy a kluci pobíhají oděni jak princezna koloběžka , tak upozorňujeme na dovybavení termoprádlem , šustkou atd . Přeji všem krásný den 🙂 RS

Čti více

U13 Nominace sobota

Havlíčkův Brod : Klímek , Hochman , Čábelka , Melichar , Crha , Vodička , Zelinka , Dervišič , Povolný , Vičar , Liška , Benčík , Kratochvíl M Bohunice : Sýkora , Vodička , Zelinka , Špička , Drinka , Kratochvíl T. , Šebesta

Čti více

U13 – Plán na příští týden

PO 24.9. kondiční trénink v Orlovně 15.30-17.00 sebou věci na trénink + sálovky ÚT ÚT 25.9. PU Ochoz u Brna, sraz 16:00, sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: všichni hráči vyjma nominovaných JMKFS – Dervišič, Vičar ST 26.9. Sportovní hry – ZŠ Novolíšeňská – pro žáky této školy, ostatní protahování, cvičení CORE ČT 27.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30,  nominovaní MĚFS – turnaj Bratislava –  Hochman , Čábelka , Vičar , Dervišič , Kratochvíl M . PÁ 28.9.  Volno SO 29.9. Volno NE 30.9.MU – Líšeň – Ždár nad Sázavou, sraz – 9:00 Podolí sebou …

Čti více

U13 – nominace MěFS , KFS

V úterý 25.9.2018 jsou nominováni JMKFS ve Velkých Pavlovicích tito hráči : Vičar , Dervišič  náhradníci : Liška , Zelinka sraz na hřišti Slavoje Velké Pavlovice v 9.30  pitný a stravovací režim zajištěn Ve čtvrtek 27.9. jsou nominováni okresním svazem tito hráči : Hochman , Čábelka , Vičar , Dervišič , Kratochvíl M . náhradník : Crha sraz 6.30 ulice Vojtova Brno  hraje se na stadionu FK Rača Černockého 2 Bratislava od 9.00 . Návrat cca 17.30  sebou pití a jídlo na celý den , nezapomeňte na pojištění do zahraničí . RS

Čti více

U13 – Plán na příští týden

PO 17.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ÚT 18.9. MU město  – Líšeň – Bystrc – hřiště Obvodová 1211/4, sraz 16:15 pro nenominované, trénink zrušen !!! sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Liška, Benčík, Berdník, Vodička, Zelinka, Drinka, Sýkora ČT 20.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30, sraz na tréninku 16:30 PÁ 21.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 SO 22.9.MU – Líšeň – H.Brod – hřiště Ledečská 2848,  Havlíčkův Brod, sraz 7:10 ul. Kučerova – hřiště SK Líšeň sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: SO 22.9.MU město  – Líšeň – Bohunice …

Čti více

U13 – Plán na příští týden

PO 10.9. kondiční trénink v Orlovně 15.30-17.00 sebou věci na trénink + sálovky ÚT 11.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ÚT 11.9. MU Město – Svratka B – Líšeň U13B, hřiště Fanderlíkova, sraz 16:45 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klímek, Šebesta, Vodička, Drinka, Berdník, Špička, Zelinka ST 12.9. MU Město – Líšeň U13B – Lokomotiva , hřiště Mar.údolí, sraz 16:15 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Šebesta, Vodička, Sýkora, Zelinka, Drinka, Benčík, Špička ČT 13.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 PÁ 14.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 NE 16.9. …

Čti více