U11 – program 10.12. – 21.12.

Tréninky: 10.12. – Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) 11.12. – Úterý– ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) 14.12. – Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – (sálovky, stulpny, švihadlo) 17.12. – Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) 18.12. – Úterý– ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) 21.12. – Pátek – trénink se ruší Turnaj a závěrečná: …

Čti více

U11 – program 26.11. – 2.12.

Tréninky: Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) Úterý– ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – (sálovky, stulpny, švihadlo) Sobota – turnaj v Blansku Sportovní hala TJ ČKD Blansko Údolní 1826/10, 678 01 Blansko Sraz: 7.45 v šatně Nominace: Frišauf – Rašovský, Švejda, Bednář, Martinek – Oprchal, Šenkyřík, Boček, Baran Předpokládaný konec: 13:00 Do haly je vstup povolen pouze v přezůvkách. Startovné 1 600 Kč za tým.

Čti více

U11 – program 20.11. – 23.11.

Tréninky: Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, stulpny, chrániče) Úterý – Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ SE TRÉNINK NEKONÁ Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – (sálovky, stulpny, švihadlo)

Čti více

U11 – program 12.11. – 16.11.

Tréninky: Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, stulpny, chrániče) Úterý– ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – (sálovky, stulpny, švihadlo)

Čti více

U11 – program 5.11. – 9.11.

Tréninky: Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, stulpny, chrániče) Úterý– ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – (sálovky, stulpny, švihadlo) Parkování a přístupu: Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – parkování na Klicperove a Rašelinove takřka žádné, do uličky k hale je zákaz vjezdu (jezdí tam MP !) , ideálně parkoviště Radnice Líšeň a přejít ke škole. Nevstupuje se hlavním vstupem ale zezadu Úterý – ZŠ Mutěnická 23 – parkování buď před hlavním vstupem nebo …

Čti více

U11 – program 29.10. – 4.11.

Pondělí 29.10. – trénink TCM – 16.00 – 17.00 Středa 31.10. – trénink TCM – 16.00 – 17.00 Pátek 2.11. – trénink není Sobota 3.11. Krajská soutěž Kohoutovice 14:00 Zbrojovka – Líšeň 15:00 Líšeň – Kohoutovice Nominace: Frišauf; Kúkol Rašovský J, Oprchal – Šenkyřík – Bednář, Doležal Švejda, Štovčík – Korner – Boček, Martinek Sraz na stadionu v Kohoutovicích v 13.15 Neděle 4.11. Nominace: Frišauf – Rašovský J, Oprchal, Růžička – Šenkyřík, Korner – Bednář, Baran, Boček, Olexa Sraz v 9.00 v šatně Soběšic

Čti více

U11 – program 22.-28.října

Pondělí 22.10. – trénink TCM – 17.00 – 18.30 Středa 24.10. – trénink TCM – 17.00 – 18.30 Pátek 26.10. – trénink TCM – 17.00 – 18.30 Sobota 27.10. Krajská soutěž (časy upřesníme) 10:00 RAFK – Líšeň 11:00 1. SC Znojmo – Líšeň Nominace: Frišauf; Kúkol Rašovský J, Oprchal – Šenkyřík – Bednář, Doležal Švejda, Růžička – Stojanov – Boček, Šebesta Sraz na stadionu 1.SC Znojmo FK v 9.15 hod. Neděle 28.10. 9.00 – Zápas skupiny A: Líšeň U11 – Starý Lískovec Nominace: Frišauf – Rašovský J, Oprchal, Švejda, Hajda – Stojnov, Růžička – Bednář, Doležal, Boček, Šebesta Sraz v …

Čti více

U11 – program 15.-19.října

Pondělí 15.10. – trénink TCM – 17.00 – 18.30 Středa 17.10. – trénink TCM – 17.00 – 18.30 Pátek 19.10. 17.00 – Zápas skupiny A: Sparta Brno – Líšeň U11 Nominace: Kůkol – Rašovský J, Oprchal, Hajda – Šenkyřík – Bednář, Baran, Olexa Sraz v 16.15 v šatně Sparty Brno 17:00 – Zápas skupiny B: Bosonohy – Líšeň U11 Nominace: Frišauf – Stojanov, Švejda, Štovčík – Korner – Boček, Martinek, Piňos, Doležal Sraz v 16.15 v šatně Bosonoh

Čti více

U11 – program 8.-14.října

Pondělí 8.10. – trénink TCM – 17.00 – 18.30 Středa 10.10. – trénink TCM – 17.00 – 18.30 Pátek 12.10. – trénink TCM – 17.00 – 18.30 Sobota 13.10. Krajská soutěž 14:20 Líšeň – Hustopeče 15:20 Hustupeče – Drnovice 16:20 Líšeň – Drnovice Nominace: Frišauf; Kúkol Rašovský J, Oprchal – Šenkyřík – Bednář, Martinek Švejda, Štovčík – Stojanov – Boček, Šebesta Sraz v 13.45 v šatně TCM Neděle 14.10. 9.00 – Zápas skupiny A: Líšeň U11 – Svratka Brno Nominace: Frišauf – Rašovský J, Oprchal, Růžička – Šenkyřík – Bednář, Martinek ; Baran, Doležal Sraz v 8.15 v šatně TCM …

Čti více

Plán na týden od 1.10.- 7.10. 2018 Pondělí 1.10. Trénink 17:00-18:30 Středa 3.10. Trénink 17:00-18:30 Čtvrtek 4.10. Zápas 16:30 Zbrojovka – U11A Sraz 16:00 na Srbské Nominace: Frišauf, Rašovský J., Štovčik, Šenkyřík, Bednář, Martinek, Oprchal, Stojanov, Körner, Šebesta, Růžička.     Pátek 5.10. Trénink 17:00-18:30   Sobota 6.10.   Krajská soutěž Bohdalice 10:00 Vyškov – Líšeň 11:00 Podluží – Líšeň Sraz v 9:30 v Bohdalicích Hrát se bude na travnatém hřišti v Bohdalicích (silnice č. 431, od Brna přes Slavkov). Nominace:     Zápas 13:30 Moravská Slavia – U11B Sraz 13:00  na Moravské Slavii, ul. Vojtova. Nominace:     Neděle …

Čti více