U8 – výsledky zápasů 25. 10. 2019

Chrlice A – Líšeň U8 A 8:10 (3:5) sestava: David Šrámek, Štěpán Zemánek, Maxmilian Sochor, Lukáš Frýbort, Jakub Weiner, Tomáš Šťastný, Sebastián Almašy góly: 5x Maxmilian Sochor, 2x David Šrámek, 2x Jakub Weiner, 1x Štěpán Zemánek Chrlice B – Líšeň U8 B 16:11 (8:3) sestava: Alena Hakenová, Štěpán Procházka, Tomáš Kraic, Adam Reys, Pavel Cvešpr, Olexandr Ferents, Daniel Bohrn, Kristýna Olexová, Dominik Vyskočil góly: 4x Pavel Cvešpr, 2x Dominik Vyskočil, 2x Daniel Bohrn, 2x Adam Reys, 1x Tomáš Kraic

Čti více

U8 – nominace na mistrovské zápasy 25. 10. 2019

Poslední podzimní mistrovské zápasy hrají oba týmy současně v Chrlicích, nominováni jsou tito hráči:  Chrlice A – Líšeň U8 A začátek zápasu: 25. 10. 2019 v 16:30 (sraz nejpozději 16:00) hřiště: Brno – Chrlice, Blümlova nominovaní hráči: David Šrámek, Štěpán Zemánek, Maxmilian Sochor, Lukáš Frýbort, Jakub Weiner, Tomáš Šťastný, Sebastián Almašy, Matyáš Čermák    Chrlice B – Líšeň U8 B začátek zápasu: 25. 10. 2019 v 16:30 (sraz nejpozději 16:00) hřiště: Brno – Chrlice, Blümlova nominovaní hráči: Alena Hakenová, Štěpán Procházka, Tomáš Kraic, Adam Reys, Pavel Cvešpr, Andre Hanák, Olexandr Ferents, Daniel Bohrn, Kristýna Olexová   Nezapomenout kompletní dres, chrániče, míč, kopačky a pití

Čti více

U8 – program 43. týden (21. 10. – 27. 10. 2019)

22. 10. 16:30 – 18:00 trénink v TCM Mariánské údolí 24. 10. 16:30 – 18:00 trénink v TCM Mariánské údolí 25. 10. 16:30 – 18:00 mistrovské utkání Chrlice – Líšeň U8 A (hřiště Blümlova) 25. 10. 16:30 – 18:00 mistrovské utkání  Chrlice B – Líšeň U8 B (hřiště Blümlova) POZOR ZMĚNA ZAČÁTKU TRÉNINKŮ!!! Nominace na zápasy bude zveřejněna ve středu večer na webu. Omluvenky posílejte nejpozději do středy 12:00 Radimu Zemánkovi.

Čti více

U8 – nominace na sobotní zápasy 19. 10. 2019

Líšeň U8 A – Obřany začátek zápasu: 19. 10. 2019 v 10:30 (sraz nejpozději 10:00) hřiště: TCM Mariánské údolí nominovaní hráči: David Šrámek, Štěpán Zemánek, Maxmilian Sochor, Lukáš Frýbort, Jakub Weiner, Tomáš Šťastný, Dominik Vyskočil, Matyáš Čermák, Sebastián Almašy   Líšeň U8 B –  Starý Lískovec začátek zápasu: 19. 10. 2019 ve 12:00 (sraz nejpozději 11:30) hřiště: TCM Mariánské údolí nominovaní hráči: Martin Sýkora, Daniel Winter, Kristýna Olexová, Jiří Lojek, Olexandr Ferents, Štěpán Procházka, Tomáš Kraic, Patrik Zelený, Adam Reys

Čti více

U8 – nominace na mistrovské utkání 17. 10. 2019

Na domácí mistrovské utkání byli nominování tito hráči: Líšeň U8 B – START Brno B začátek zápasu: 17. 10. 2019 v 17:00 (sraz nejpozději 16:30) hřiště: TCM Mariánské údolí nominovaní hráči: Martin Sýkora, Daniel Winter, Alena Hakenová, Jiří Lojek, Matěj Jedlička, Štěpán Procházka, Tomáš Kraic, Patrik Zelený, Adam Reys Hráči, kteří nebyli nominovaní budou mít normální trénink v TCM Mariánské údolí.

Čti více

U8 – nominace na úterní zápas 15. 10. 2019

Na úterní mistrovský zápas byli nominování tito hráči: Líšeň U8 A – Kohoutovice začátek zápasu: 15. 10. 2019 v 17:00 (sraz nejpozději 16:30) hřiště: TCM Mariánské údolí nominovaní hráči: David Šrámek, Štěpán Zemánek, Maxmilian Sochor, Lukáš Frýbort, Jakub Weiner, Tomáš Šťastný, Dominik Vyskočil, Kristýna Olexová, Sebastián Almašy Hráči, kteří nebyli nominovaní budou mít normální trénink v TCM Mariánské údolí, po tréninku proběhne krátká schůzka s rodiči.    

Čti více

U8 – program 42. týden (14. 10. – 20. 10. 2019)

15. 10. 17:00 – 18:30 trénink v TCM Mariánské údolí 15. 10. 17:00 – 18:30 mistrovské utkání  Líšeň U8 A – Kohoutovice(hřiště TCM Mariánské údolí) 17. 10. 17:00 – 18:30 trénink v TCM Mariánské údolí 17. 10. 17:00 – 18:30 mistrovské utkání Líšeň U8 B – START Brno B (hřiště TCM Mariánské údolí) 19. 10. 10:30 – 12:00 mistrovské utkání  Líšeň U8 A – Obřany (hřiště TCM Mariánské údolí) 19. 10. 12:00 – 13:30 mistrovské utkání Líšeň U8 B –  Starý Lískovec (hřiště TCM Mariánské údolí) Nominace na úterní zápas bude zveřejněna v pondělí večer na webu. Omluvenky posílejte nejpozději v pondělí do 18:00 Radimu Zemánkovi, kdo nebude nominován na úterní …

Čti více

U8 – výsledky zápasů z 11.10.2019

Svratka Brno C – Líšeň U8 A 10:8 sestava: David Šrámek, Štěpán Zemánek, Maxmilian Sochor, Lukáš Frýbort, Jakub Weiner, Tomáš Šťastný, Dominik Vyskočil střelci: 4x Maxmilian Sochor, 1x David Šrámek, 1x Tomáš Šťastný, 1x Štěpán Zemánek, 1x Dominik Vyskočil Soběšice – Líšeň U8 B 15:8 sestava: Kristýna Olexová, Daniel Winter, Patrik Zelený, Matěj Jedlička, Pavel Cvešpr, Oleksandr Ferents, Jiří Lojek střelci: 6x Pavel Cvešpr, 1x Jiří Lojek, 1x Matěj Jedlička  

Čti více

U8 – Výsledky Ondrášovka Cupu

V pondělí 7.10. jsme pořádali Ondrášovka cup a po událostech ze září jsme se ocitli v těžké pozici. I přes občas jednoznačně vypadající výsledky naši hráči neodehráli špatné zápasy a rozhodly především individuální chyby. Z předvedené hry máme dostatek podnětů pro tréninkové jednotky, abychom mohli pracovat na zlepšení výkonů ii výsledků. SK Líšeň – 1. FC Slovácko, z.s. 3:10 SK Líšeň – FC Zbrojovka Brno, z.s. 0:9 SK Líšeň – FC Sparta Brno 4:2 SK Líšeň – TJ Sokol Těšany, z.s. 2:8 SK Líšeň – FK Hodonín, z.s. 2:3 SK Líšeň – FC Hlinsko, z.s. 1:5 SK Líšeň – Slavoj …

Čti více