U8 – program 51. týden (16. 12. – 22. 12.2019)

17. 12. 2019 18:00 – 19:30 trénink ZŠ Horníkova (tělocvična) 20. 12. 2019 17:00 – 18:30 trénink ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala) 21. 12. 2019 08:00 – 14:00 turnaj ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala) Nominace na turnaje bude zveřejněna ve středu večer, prosím o informace o účasti nebo neúčasti s důvodem na Týmuj.cz do středy 15:00. První trénink v novém roce 2020 bude v pátek 3. 1 . 2020 17:00 – 18:30 na ZŠ Novolíšeňská v nafukovací hale.  

Čti více

U8 – nominace na víkendové turnaje

Na víkendové turnaje byli nominováni tito hráči: O putovní pohár starosty města Uničova 14.12.2019 místo: sportovní hala Gymnázia Uničov, Nemocniční 1194 začátek: 14. 12. 2019 v 08: 00 (sraz nejpozději v 7:30) nominace: Adam Rejs, David Šrámek, Dominik Vyskočil, Matyáš Čermák, Maxmilian Sochor, Tomáš Šťastný, Štěpán Zemánek povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) startovné: Kč 1 800,- Halový turnaj přípravek Nezamyslice 15. 12. 2019 místo konání: Sportovně relaxační centrum, 1. máje 233, Nezamyslice začátek: 15. 12. 2019 v 08: 00 (sraz nejpozději v 7:30) nominace: Dominik Vyskočil, Štěpán Zemánek, Jakub Weiner, Kristýna Olexová, Oleksandr Ferents, Štěpán Procházka, Lukáš Frybort povrch: pevný povrch (sálová …

Čti více

U8 – program 50. týden (9. 12 – 15.12.2019)

10. 12. 2019 18:00 – 19:30 trénink ZŠ Horníkova (tělocvična) 13. 12. 2019 17:00 – 18:30 trénink ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala) 13.12. 2019 cca 17:30 – 18:30 schůzka s vedením SK Líšeň (ZŠ Novolíšeňská) 14. 12. 2019 08:00 – 14:00 halový turnaj Uničov 15. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Nezamyslice Nominace na turnaje bude zveřejněna ve středu večer, prosím o informace o účasti nebo neúčasti s důvodem na Týmuj.cz do středy 15:00.

Čti více

U8 – nominace na turnaje v neděli 8.12.2019

Halový turnaj Svitávka neděle 8. 12. 2019 nominace: Dominik Vyskočil, Alena Hakenová, Andre Hanák, Dan Winter, Matěj Jedlička, Olexandr Ferents, Patrik Zelený, Tomáš Kraic datum a čas: 8. 12. 2019 8:00 – 12:00 (sraz nejpozději 7:45) místo: Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, Svitávka povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) startovné: Kč 200,- za hráče Halový turnaj Senice na Hané neděle 8.12.2019 nominace: Adam Rejs, David Šrámek, Jakub Weiner, Martin Sýkora, Sebastián Almášy, Štěpán Zemánek, Matyáš Čermák místo konání: hala Senice na Hané, Žižkov 300 Datum: neděle 8. 12. 2019 8:00 – 13:00 (sraz nejpozději 7:30) Povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) startovné: …

Čti více

U8 – výsledky turnaje Brno 1.12.2019

TURNAJ BRNO 1. 12. 2019 – ročník 2012 sestava: Kristýna Olexová, Alena Hakenová, Andre Hanák, Dan Winter, Daniel Bohrn, Matěj Jedlička, Oleksandr Ferents, Pavel Cvešpr, Štěpán Procházka výsledky: SK Chlice – SK Líšeň 2:0 RAFK Rajhrad – SK Líšeň 3:1 (Bohrn) FŠ Třebíč – SK Líšeň 3:2 (Cvešpr, Bohrn) FK Hodonín – SK Líšeň 6:0 Sparta Brno – SK Líšeň 3:1 (Olexová)

Čti více

U8 – program 49. týden (2. 12. – 8. 12. 2019)

03. 12. 2019 18:00 – 19:30 trénink ZŠ Horníkova (tělocvična) 06. 12. 2019 17:00 – 18:30 trénink ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala) 08. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Svitávka 08. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Senice na Hané Nominace na turnaje bude zveřejněna ve středu večer, prosím o informace o účasti nebo neúčasti s důvodem na Týmuj.cz do středy 15:00.   DŮLEŽITÁ INFORMACE: V pátek 13.12. 2019 během tréninku proběhne schůzka s vedením SK Líšně a rodičů, na které chce vedení představit budoucnost a směřování klubu. Účast je nutná i v případě nemoci dětí. 

Čti více

U8 – nominace na halové turnaje v neděli 1. 12. 2019

Halový turnaj TJ Sokol Těšany – mladší přípravy ročník 2011 a mladší nominace: Adam Rejs, David Šrámek, Jakub Weiner, Lukáš Frybort, Martin Sýkora, Maxmilian Sochor, Sebastián Almášy, Štěpán Zemánek, Tomáš Šťastný místo konání: hala při Základní škole Těšany Datum: neděle 1. 12. 2019 8:00 – 13:00 (sraz nejpozději 7:45) Povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) TURNAJ BRNO 1. 12. 2019 – ročník 2012 nominace: Kristýna Olexová, Alena Hakenová, Andre Hanák, Dan Winter, Daniel Bohrn, Matěj Jedlička, Oleksandr Ferents, Pavel Cvešpr, Štěpán Procházka Místo konání: Sportovní hala na ulici Čejkovická 10, Brno Vinohrady Datum: neděle 1. 12. 2019 8:00 – 13:00 (sraz nejpozději 7:30) Povrch: parkety (sálová …

Čti více

U8 – program 48. týden (25. 11. – 1. 12. 2019)

26. 11. 2019 18:00 – 19:30 trénink ZŠ Horníkova (tělocvična) 29. 11. 2019 17:00 – 18:30 trénink ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala) 1. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Těšany 1. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Brno – Vinohrady (Sportovní hala při ZŠ Čejkovická, ulice Čejkovická, Brno Vinohrady) Nominace na turnaje bude zveřejněna ve středu večer, prosím o informace o účasti nebo neúčasti s důvodem na Týmuj.cz do středy 15:00.

Čti více

U8 -nominace na víkendový turnaj v Brně

  Halový turnaj v Olomouci v sobotu 23. 11. 2019 jsem museli kvůli velké marodce a nezájmu některých rodičů zrušit.    TURNAJ BRNO 24. 11. 2019 – ročník 2012 Místo konání: Sportovní hala na ulici Čejkovická 10, Brno Vinohrady Datum: neděle 24. 11. 2019 13:30 – 18:00 (sraz nejpozději 13:00) Povrch: parkety (sálová obuv s nebarvící podrážkou) Startovné: Kč 200,- za hráče Nominovaní hráči: Tomáš Šťastný, Matyáš Čermák, Kristýna Olexová, Pavel Cvešpr, Daniel Bohrn, Adam Rejs, Lukáš Frýbort, Jiří Lojek, Martin Sýkora Kdo není v nominaci a má doma dres, tak ho vezměte v pátek na trénink. Organizační opatření: Prosím všechny děti i rodiče, aby si vzaly přezůvky!!! …

Čti více

U8 – program 47. týden (18. 11. – 24. 11. 2019)

19. 11. 2019 18:00 – 19:30 trénink ZŠ Horníkova (tělocvična) 22. 11. 2019 17:00 – 18:30 trénink ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala) 23. 11. 2019 08:00 – 14:00 halový turnaj Dub nad Moravou (Sportovní hala Olomouc, Čajkovského 68/9, 779 00 Olomouc-Nová Ulice) 24. 11. 2019 13:30– 18:30 halový turnaj Brno – Vinohrady (Sportovní hala při ZŠ Čejkovická, ulice Čejkovická, Brno Vinohrady) Nominace na turnaje bude zveřejněna ve středu večer, prosím o informace o účasti nebo neúčasti s důvodem na Týmuj.cz do středy 15:00.  

Čti více