U8 – Výsledky halového turnaje 11. 1. 2020 ve Velké Bystřici

Výsledky halového turnaje ve Velké Bystřici hráčů ročníku 2012 pořádané SK Sigma Olomouc U8

Tento krásně obsazený turnaj ve velmi příjemné hale ve Velké Bystřici nás bohužel zastihl v nemilém faktu mnoha nemocných hráčů a bohužel i absence 2 nominovaných hráčů bez omluvy či jakékoliv informace. V nabité konkurenci si naši kluci a holka nevedli vůbec špatně a nechybělo málo v prvních 4 zápasech uspět lépe výsledkově. S pozdějším vítězem turnaje jsme sehráli taky velice vyrovnanou partii a zase pár zaškobrtnutí nás stálo výsledek. V posledních dvou zápasech se začala projevovat únava na prořídlém kádru a obnovené zranění nám také nepomohlo. Celkové osmé místo bylo sice kruté, nicméně musíme naše hráče pochválit za předvedený výkon a věříme, že reparát se nám povede lépe, máme ještě 2 příležitosti ve zbytku zimní části.

hráči: David Šrámek, Martin Sýkora, Sebastián Almašy, Štěpán Zemánek, Tomáš Šťastný, Kristýna Olexová

SK Líšeň – Sigma Olomouc oranžová 2:3
SK Líšeň – Sigma Olomouc modrá 3:4
SK Líšeň – FK Šumperk 4:4
SK Líšeň – Valašská fotbalová akademie 1:1
SK Líšeň – FC Baník Ostrava 3:4
SK Líšeň – FK Nový Jičín 1:3
SK Líšeň – SFC Opava 0:5

Góly: David Šrámek 5x, Tomáš Šťastný 5x, Sebastián Almašy 3x, Štěpán Zemánek 1x

Tímto děkuji všem zúčastněným za reprezentaci a podporu našeho týmu SK Líšeň U8, byť u mnohých cesta ke skloubení Vašeho programu nebyla z lehkých.

Za vedení U8 SK Líšeň Radim Zemánek