Souhrný výsledkový servis z turnajů 1,8 a 14.12.2019

Turnaj v Těšanech 1.12.2019

Po výborné zkušenosti s letním turnajem jsme opět zavítali do Těšan, tentokrát do haly. Bohužel kvalita povrchu a velikost hřiště fotbalu 4+1 moc nesvědčila, takže do rekonstrukce tento turnaj znovu navštěvovat nebudeme. Ke hře a výsledkům samotným. Bohužel kluky v některých momentech provázelo více smůly, a tak sice soupeře přehrávali, ale braková konstrukce byla proti. Mnoho gólů jsme obdrželi z individuálních chyb a chyb v rozehrávce, které soupeř trestal víceméně nekompromisně. Navíc nám kluci utíkali ze svých postů, takže se otevírala okna pro soupeře. Pro ilustraci tým Lelekovic jsme na podzim na jeho hřišti porazili a tentokrát jsme byli bezzubí a na všechny góly soupeří nahráli.

SK Líšeň – Křepice 0:2
Slavoj – SK Líšeň 1:2
SK Líšeň – Lelekovice 0:3
SK Líšeň – Strážnice 3:4
Těšany – SK Líšeň 2:3

Celkový výsledek 4. místo (z 6 týmů)

Góly: 2x Maxmilián Sochor, 2x Martin Sýkora, 1x David Šrámek, 1x Jakub Weiner, 1x Štěpán Zemánek

Turnaj v Senici na Hané 8.12.2019

Turnaj pro 8 týmu, kde organizátor vymýšlel systém a snažil se vytvořit něco zábavného, ale bohužel z toho byla spíše bramboračka a turnaj dlouhý celý den.  Hala byla krásná a hrálo se dvoukolově ve 2 skupinách. Bohužel se nám opět objevovali stejné chyby jako v minulém turnaji, a to nás stálo výsledky.

SK Líšeň – Nové Sady 2:1 a 0:2
SK Líšeň – Litovel 0:2 a 1:2
SK Líšeň – Uničov 0:2 a 0:2

Zápasy o 5-8. místo
SK Líšeň – Nová Ves 1:0

Zápas o 5. místo
SK Líšeň – Litovel 0:1

Celkový výsledek 6. místo (z 8 týmů)

Góly:1x Martin Sýkora, 1x Sebastián Almášy, 1x Jakub Weiner, 1x Štěpán Zemánek

Turnaj O putovní pohár starosty města Uničova 14.12.2019

Tento turnaj byl původně avizován jako 4+1, ale při účasti 10 týmů se přistoupilo k sytému 3+1 a bohužel hra s mantinely, takže takový dravý street-football. Pro příště by bylo lepší mantinely nechat pro oddělení hřišť a vymezit čáry, prostor pro to byl. Jinak se hrálo ve velkém tempu a ve velmi dobrém zápasovém nasazení, takže prostojů mnoho nebylo. Z počáteční dravosti, kdy se kluci neviděli, se postupem času a s únavou dostavilo čím dál více kombinací a z toho pramenili nádherné braky v síti soupeře. Nikdo z kluků nezklamal a vydal ze sebe i více než 100 %. Výborně zachytal náš nový brankář Matyáš Čermák a přesto, že je ještě mnoho věcí k učení a tréninku, tak se po zásluze stal nejlepším hráčem týmu, protože tým v těžkých chvílích a při šancích soupeře podržel. Jen poslední 2 zápasy kluci i v menším počtu odehráli na morálku a fyzičku. Naštěstí jim těsná prohra v posledním zápase nesebrala zasloužené bronzové umístění. Všechny výsledky z turnaje najdete zde.
P.S.: Jako jediný tým jsme s celkovým vítězem neprohráli. 🙂

SK Líšeň – Zbrojovka Brno 0:2
SK Uničov modrá – SK Líšeň 0:2
SK Líšeň – SK Uničov bílá 3:3
SK Sigma modrá – SK Líšeň 3:4
MFK Chrudim – SK Líšeň 0:3
SK Líšeň – 1.FC Poruba 5:2
SK Sigma oranžová – SK Líšeň 0:7
SK Líšeň – FK Šternberk 6:2
MFK Frýdek-Místek – SK Líšeň 2:1

Celkový výsledek 3. místo (z 10 týmů)

Góly: 11x Maxmilián Sochor, 8x Tomáš Šťastný, 4x David Šrámek, 4x Štěpán Zemánek, 2x Adam Rejs, 2x Matyáš Čermák

výsledky_uničov