U9 – Nominace na Sobotu 9.11. a Neděli 10.11.

Sobota 9.11.

Turnaj Čejkovická 2011

Místo konání: ZŠ Čejkovická, Čejkovická 4339/10, 628 00 Brno
Začátek akce: so, 09. 11. 2019 8:00
Čas srazu: so, 09. 11. 2019 7:30
Konec akce: so, 09. 11. 2019 13:35
 
Nominovaní hráči:

Hikl, Kárný, Kleis, Kryštof, Ondráček, Šenkyřík, Titz, Vaňkát, Vlček – náhradníci Buřík, Máca, Mieč, Vrbka
Příspěvek na startovné: 200,- Kč na hráče
Trenér: Kryštof

Turnaj se hraje bez výsledků. Každý hráč dostane medaili a bude vyhlášen nejužitečnější hráč z každého týmu.
Hraje se systémem: každý s každým 1×15 min. (7 týmů)
Startovné: 1600Kč.

Hala bude otevřena od 7:30 hod.

ROZLOSOVÁNÍ

PROPOZICE

Minirepublika

Místo konání: Záryby 277 13, Česká republika, +50° 13′ 4.02″, +14° 37′ 39.26″
Začátek akce: so, 09. 11. 2019 10:55
Čas srazu: so, 09. 11. 2019 9:55
Konec akce: so, 09. 11. 2019 14:30
 
Nominovaní hráči:
Baxant, Balík, Foltýn, Führich, Najt, Pačinek, Pařez, Rašovský, Tajovský, Valder, Zejda – náhradníci Papachristos, Wilks, Palovský

Auta: Valder – pasažéři Baxant, Foltýn, Valder + trenér
Pařez – pasažéři Führich, Pařez + 1
Rašovský – pasažéři Rašovský +2
Rodiče nominovaných, vykomunikujte si s řidiči naložení hráčů

Čas Hřiště 1 Čas Hřiště 2
10,30 1 – 2 10,30 3 – 4
10,55 5 – 6 11,00 2 – 3
11,20 1 – 5 11,30 4 – 6
11,45 1 – 3 12,00 2 – 4
12,10 3 – 5 12,30 2 – 6
12,35 1 – 6 13,00 5 – 4
13,00 1 – 4 13,30
13,25 6 – 3 14,00 2 – 5

3 SK Slavia Praha
1 Bohemians Praha 1905
4 SK Petřín Plzeň
6 SKP České Budějovice
2 FK Benešov
5 SK Líšeň

Neděle 10.11.

Turnaj Čejkovická 2010

Místo konání: ZŠ Čejkovická, Čejkovická 4339/10, 628 00 Brno
Zaačátek akce: ne, 10. 11. 2019 8:00
Čas srazu: ne, 10. 11. 2019 7:30
Konec akce: ne, 10. 11. 2019 13:35
 
Nominovaní hráči:
Balík, Mitrenga, Najt, Pačinek, Palovský, Papachristos, Rašovský, Valder, Wilks – náhradníci Foltýn, Führich, Pařez
Příspěvek na startovné: 200,- Kč na hráče
Trenér: Illa

Turnaj se hraje bez výsledků. Každý hráč dostane medaili a bude vyhlášen nejužitečnější hráč z každého týmu.
Hraje se systémem: každý s každým 1×15 min. (7 týmů)
Startovné: 1600Kč.