U9 – Nominace na sobotu 19.10. a neděli 20.10.

Turnaj ve Spořicích  18. 10. – 20.10.2019

Čas srazu: pá, 18. 10. 2019 18:30
Konec akce: ne, 20. 10. 2019 

Nominace: Balík, Baxant, Foltýn, Führich, Najt, Pařez, Střelický, Valder, Zejda  – trenér Illa

Sraz: mezi 18:00 – 18:30 v areálu

Náklady: 2x nocleh + plná penze a příspěvek na startovné 1.700,- na hráče (vybereme na místě)

Auta:    1. Valder – Baxant, Foltýn, Valder + trenér

  1. Pařez – Führich, Pařez, Najt
  2. Zejda – Balík, Střelický, Zejda

Prosím šoféry a rodiče, aby se domluvili na nalodění kluků.

Rozlosování a propozice: https://www.sportnect.com/events/turnaj-rocniku-2011

Klepněte na tlačítko Upravit a změňte tento text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. UT elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinaru dapibus leo.

Sobota 19. 10. 2019

Krajská soutěž FC Hustopeče 

Místo konání: FC Hustopeče, Šafaříkova 538/19, 693 01 Hustopeče
Začátek akce: so, 19. 10. 2019 11:00
Čas srazu: so, 19. 10. 2019 10:00
Konec akce: so, 19. 10. 2019 13:00
 

10:00 FC Hustopeče – Bohdalice
11:00 SK Líšeň – Bohdalice
12:00 FC Hustopeče – SK Líšeň

Vstup od tribuny.

Nominovaní hráči:

Kleis, Mitrenga, Smýkal, Papachristos, Rašovský, Šenkyřík, Vaňkát, Vlček, Wilks

trenér Rašovský

Neděle 20.10.2019

SK Líšeň U9 – MS (Mistrovské utkání skupina A)

Místo konání: TCM Mariánské údolí, Mariánské údolí 2590/1a, 628 00 Brno
Začátek akce: ne, 20. 10. 2019 10:30
Čas srazu: ne, 20. 10. 2019 9:30
Konec akce: ne, 20. 10. 2019 11:30

Nominovaní hráči:

Kryštof, Hikl, Pačinek, Palovský, Papachristos, Rašovský, Šenkyřík, Titz, Wilks

trenér Rašovský

SK Líšeň U9 –  Žebětín (Mistrovské utkání skupina B)

Místo konání: TCM Mariánské údolí, Mariánské údolí 2590/1a, 628 00 Brno
Začátek akce: ne, 20. 10. 2019 12:00
Čas srazu: ne, 20. 10. 2019 11:00
Konec akce: ne, 20. 10. 2019 13:00
Nominovaní hráči:

Buřík, Čupr, Kaderková, Kleis, Máca, Mieč, Ondráček, Smýkal, Vlček

trenér Kleis

Krajská soutěž SK Pozořice (POZ)

Místo konání: SK Pozořice, U školy 106, 664 07 Pozořice, Česko
Začátek akce: ne, 20. 10. 2019 14:00
Čas srazu: ne, 20. 10. 2019 13:00
Konec akce: ne, 20. 10. 2019 17:00
 
Nominovaní hráči:

Hikl, Kryštof, Mitrenga, Pačinek, Titz, Vaňkát, Wilks

trenér Kryštof