1. LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ: VÍTKOVICE – SK LÍŠEŇ

1. LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ

VÍTKOVICE – SK LÍŠEŇ  1:3 (1:2)

branky: Berousková 2x, Drewniaková

Celodenní výlet do Vítkovic jsme zvládli.

Další kolo ligy jsme sehráli ve Vítkovicích. Po malých problémech s hřištěm, které bylo z důvodů neustálého kropení podmáčené a museli jsme se přesunout na náhradní plochu, jsme rozehráli čtvrté kolo v dobrém tempu. Zatlačili jsme domácí na jejich půlku a hráli kombinačně. Po našem drobném faulu na naší polovině hřiště, daleko od naší brány, si však balón postavila domácí kapitánka a neskutečně snad ze 30m se trefila přímo pod břevno. Na malou chvilku to otupilo naši hru, ale poté, co se naše záloha oklepala, začala znovu útok zásobovat výbornými přihrávkami. Do poločasu jsme ještě skóre otočili, nastřelili tyč a dvakrát nás ještě výborně vychytala domácí gólmanka.
V druhém poločase jsme sice z tempa moc neustoupili, bohužel jsme další vyložené šance opět neproměnili. Třetí uklidňující gól jsme však nakonec vstřelili a dokráčeli pro tři body.
Dnes hodnotím pozitivně výkon celého týmu. Holky se podporovaly, hecovaly. Opět jsme sice otáčeli nepříznivý stav, opět jsme spálili řadu vyložených šancí, ale celkem v poklidu jsme dnes tři body získali. Tým si i s novými holkami sedá čím dál více, nemoci pomalu ustupují a holky znovu nacházejí sebedůvěru. Potvrzujeme si naše hlavní společné motto: „Bavit se fotbalem“.
Trenér Michal Lukáč