1. LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ: SLOVÁCKO – SK LÍŠEŇ

1. LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ

SLOVÁCKO – SK LÍŠEŇ  6:0 (2:0)

V dnešním zápase v lize jsme nechtěli hrát fotbal.
Další soupeř v lize nás čekal na Slovácku. Jeli jsme sem s optimismem a s vírou v dobrý výsledek a odjížděli zklamaní a naštvaní sami na sebe. Soupeř nás od začátku zmáčkl na naší polovině a trpělivě dobýval naši bránu. Celý první poločas jsme působili ospalým dojmem, nevytvořili si jedinou vážnější šanci, neohrozili soupeřovu bránu.
Poločas 0:2 byl vzhledem k vývoji utkání ještě milosrdný.
Druhý poločas bylo sice vidět zlepšení ve hře, přeskupili jsme hráče skoro na všech postech, hra se zklidnila a po zemi jsme dokázali i zakombinovat, na rozjeté domácí hráčky to však nestačilo. Vystavili jsme si konečný účet 0:6 a to po právu.
Dnešek hodnotím negativně. Oproti minulému týdnu, kdy jsme dřeli proti soupeři v osmi lidech, makali a pomáhali si, jsme dnes absolutně zápas nezvládli. Působili jsme odevzdaně, jak kdyby jsme k soupeři přijeli za trest nebo na výlet s myšlenkou, že se to SAMO UHRAJE.
Nefungovala kombinace, přihrávka, zpracování, přechod do útoku ani obranná činnost. Nefungovalo nic. Slovácko vyhrálo zcela zaslouženě, jasně nás přehrálo ve středu hřiště a proměnilo skoro každou šanci.
Budiž nám varováním, že takto to nepůjde, ale musíme věřit, že i holky se chtějí zlepšit a začít znovu sbírat body.