Dívky – informace

Vážení rodiče,

prvně bych Vám chtěl poděkovat za Vaši účast a ochotu při vození dětí na tréninky a zápasy. Sám dobře vím, že doprava může někdy odhodlání nahlodat, ale právě díky Vaši ochotě věnovat tomu čas se holky výrazně zlepšují. Proto jsme se snažili co nejvíce zápasu dojednat na pracovní dny, tak abyste s dětmi mohli trávit víkendy. Kdo si pamatuje loňský rok určitě tento krok ocení.

Tímto bych Vás chtěl poprosit vždy o co největší účast holek na zápasech. Jak už to ve fotbale bývá, při tréninku nelze naučit vše, je nutná herní praxe. Zvlášť důležité jsou zápasy 1. ligy mladších žákyň – hlavně tady bych Vás rodiče poprosil o účast v co největším počtu. Tyto zápasy jsou výjimečné a holky mají možnost zlepšovat se proti nejlepším hráčkám na Moravě. Čím lepší soupeř, tím více si holky odnesou zkušeností (i když výsledek je horší – ale na tom teď nezáleží). Má to pak dopad i do jiných aspektů života, naučí se „porvat a nevzdávat se“.

Také bych Vás rád požádal o úhradu příspěvků za září (ti kde ještě neuhradili). Tyto příspěvky slouží pro úhradu hal na zimu, na pořízení tréninkového vybavení a zajištění různých akcí. U holek, u kterých víte, že jsou rozhodnuté ve fotbale pokračovat, je velmi vítané hradit příspěvky na delší časový úsek. Náklady na obě haly od listopadu do dubna nejsou malé. Rádi bychom všem holkám zajistili plný servis ze strany trenérů. Předem děkuji za pochopení.

Ještě jednou všem děkuji a doufám, že i nadále Vám i Vašem dětem bude fotbal přinášet tolik radosti jak nám trenérům.