U11 – Páteční zápasy

Bystrc-Kníničky „A“ – U11A  4:14 (1:7)

branky: Kryštof 3, Michal Chvílíček 3, Patrik Nimrichter 3, Šimon 2, Rosťa, Eliška, Eda

 

 

Bystrc-Kníničky „B“ – U11B  6:15 (1:10)

branky: Petr 3, Patrik Vojtěchovský 3, Dan Becha 2, Patrik Vobora 2, Tobiáš, Štěpán, Denis, David Pašek, Adam Tkaný.

 

Děkujeme všem, kteří si udělali čas, museli si vzít dovolenou, odejít dřív z práce atd., aby mohli dopravit děti do Bystrce na šílený čas v pátek v 15:30.

Moc děkujeme klukům z U10, kteří nám pomohli, děkujeme také jejich rodičům a zejména trenérovi Radimovi Havlíčkovi za vstřícný krok a pomoc.Jen díky jim jsme mohli doplnit naše družstva tak, aby se mohly důstojně odehrát oba zápasy.

Ti, kteří se sice omluvili, ale neměli k tomu pádný důvod (nemoc), by se měli zamyslet. Nejsme kroužek, ale fotbalový tým, naši hráči jsou fotbalisté s povinnostmi vůči týmu, spoluhráčům a v neposlední řadě vůči SK Líšeň.

Děkujeme a pevně věříme, že příště bude omluvenek na zápas naprosté minimum.

Vedení družstva U11.