Čtvrtý zápas přípravy

SK Líšeň-ČSK Uherský Brod 5:1

Poločas: 1:0. Branky: 51. a 65. Machálek, 28. Málek, 76. Hanuš, 87. Rolinek – 51. Flasar. Rozhodčí: Marek. Hřiště: Blažovice.

Líšeň: Šustr (46. Vítek) – Jeřábek (46. Suchý), Hlavica (46. Minarčík), Čermák (46. Jáša) – Fall – Reteno (46. Hanuš), Málek (46. Rolinek), Demeter (46. Minařík), Krška (46. Bednář) – Machálek, Hladík (46. Fila). Trenér Machálek.

Uherský Brod: Dostál (60. Horáček) – Flasar, Vrága, Pochylý (75. Konečný), L. Mareš (60. Kúdela) – David (46. Nevařil) – Jaroněk (46. T. Mareš), Malenovský (46. Rožek), Sklenář, Mančík (46. Dolina)– Josefík (75. Jaroněk). Trenér Ondrůšek.

Trenér Machálek mínil čtvrtý přípravný zápas věnovat stabilizaci základní sestavy, ale záměr mu patrně nevyšel. V utkání s Uherským Brodem snad postavil obrysovou základní jedenáctku do první půle, ale v poločasu přestavěl sestavu střídáním devíti mužů, kteří těsné gólové vedení po přestávce potvrdili dalšími čtyřmi brankami. A tak si musíme počkat do středy, kdy by měl mít Machálek po utkání s Lanžhotem definitivně jasno o složení mužstva. V Blažovicích už nehrál zkoušený Neuer, který se vrátil na Hanou do Sigmy, k jednomu odchodu patrně ještě dojde. V mužstvu se neobjevil Daněk, s nímž počítají do MSFL Rosice. Brankář Mrázek se hned z kraje přípravy vrátil do Zbrojovky, za jejíž béčko, které bude hrát mistrovské zápasy v neděli před obědem v Bystrci, by měl v divizi nastupovat.