SKL Celtik 17.kolo: MU SKL Celtik – Řečkovice

SKL Celtik – Řečkovice  7 : 8 (3:4)

Branky SKL: Široký Marek – 3x (36´,44´,86´), Pecha Petr – 2x (1´, 76´), Klein Přema – 69´, Kschwend – 83´

Sestava SKL: Modlitba Tomáš(46´ Ptáček Michal) – Ševčík Dan, Široký Marek, Šenkýř Michal(34´ Buchta Lukáš), Havlásek Mirda – Široký Renda(34´ Černín Vít), Kschwend Petr, Pecha Petr, Hledík Filip – Tvarůžek Vít, Klein Přema

Výsledek utkání je asi pěkný pro hosty a určitě pro přítomné diváky a takových se asi už do konce soutěže mnoho nezrodí… Úvod utkání se nám povedl a Pechyč ukázal, že když má nejen fotbalový „apetýt“, tak za to umí vzít a krásnou střelou zpoza vápna nás poslal do vedení. Soupeř ale ukázal, že si přijel pro body a brzy dvěma brankami otočil skóre. U jedné z inkasovaných branek se nám bohužel zranil brankář Tom Modlec, který poločas sice dochytal se sebezapřením, ale pak už musel střídat… Divoký poločasový výsledek, ve kterém ještě padlo po dvou brankách, když z naší strany měl střeleckou chuť kapitán Marda Široký, který snižoval chvilku před půlkou na 3:4, byl jen předzvěstí, stejně divoké druhé půle. V té do naší branky obětavě „vlezl“ Michal Ptáček, pro kterého bylo asi všechno nové, ale nutno říct, že ustál několik samostatných nájezdů hostujících útočníků, kteří si z jeho netradičním stylem chytání nedokázali poradit. Přesto šli hosté do několika brankového vedení, které se nám podařilo stahovat až v samém závěru a do poslední minuty bojovalo mužstvo aspoň o remízu. Toto bych viděl jako pozitivum a nakonec jsem po utkání uznal, že „fotbal se hraje pro diváky“ a tito odcházeli určitě spokojeni, když viděli 15 branek!!! Za tři góly vstřelené dostává pochvalu Marda Široký, ale na druhgou stranu osm inkasovaných, není dobrá vizitka zkušeného stopera :-).