Pololetní fotbalové info U8

Vážení rodiče, na úterním tréninku jsme vás informovali o některých změnách, které nás v nejbližším období čekají. Níže vám předkládáme vše shrnuto v písemné podobě.

1) Jelikož všichni již plánujete svoje jarní a letní prázdniny – tak vězte, že o jarních prázdninách (11.-15.2.) jsme zrušili tréninky a nejsou prozřetelně v plánu ani žádné turnaje (ani víkend před a ani víkend po výše uvedeném termínu). Letní fotbalové soustředění proběhne v termínu 24.-30.8. v Ujezdě u Brna (Penzion u Kostela) – tentokrát již pod taktovkou našeho družstva. Momentálně zajišťujeme všechny věci kolem (tréninkové plochy, tělocvičnu), ubytování a jídlo je již domluveno.
 
2) Jménem vedení SK Líšeň vás zveme na ples SK Líšeň, který se koná příští sobotu 19.1.2018 v KCL – Dělňák, Klajdovská 28. Lístky jsou přednostně nabídnuty pro členy a příznivce SK Líšeň – předprodej je v Copycentru Líšeň, Jírova 10.  K tanci a poslechu hraje Flash Band, večer moderuje Petr Kubásek, občerstvení zajišťuje Potrefená Husa a můžete se těšit na bohatou tombolu 🙂 Vstupné je 250 Kč.
 
3) POZOR, ZMĚNA ČASU TRÉNINKU V NAFUKOVACÍ HALE – jelikož do nafukovačky se stěhuje družstvo A mužů a všechny časy jsou plně obsazené, došlo k dohodě s vedením SK Líšeň a organizačními pracovníky A družstva, že muži budou trénovat do konce února v úterý večer. Z tohoto důvodu se musí adekvátně zkrátit tréninky všech družstev (ČAFC U11, SKL U8, SKL U10 které v tento den trénují. Naše družstvo tedy bude již od příštího týdne trénovat v čase od 16:30 do 17:45, trénink se tedy zkracuje o 15 minut. Od 16:30-16:40 začneme rozcvičkou na půlce hřiště nebo na straně, od 16:40 odchází ČAFC a v 17:40 přichází U10 a rozcvičuje se.
 
4) Zkuste prosím respektovat, že tréninky v nafukovačce jsou pro rodiče od začátku ledna momentálně uzavřeny, chceme si vyzkoušet, jak budou děti reagovat. Proto si prosím sedněte do šaten a nechte své ratolesti trénovat s trenéry. Na posledních 10 minut tréninku klidně do nafukovačky dojděte a zůstaňte až do konce. V únoru je možné, že tréninky v nafukovačce budou opět přístupné všem, budeme vás o rozhodnutí informovat s předstihem. Mockrát děkujeme a vážíme si toho, že to respektujete 🙂
 
5) A poslední informace je o platbách – od února 2019 zvyšujeme fotbalové příspěvky, otázka jen zní, jaká bude jejich výše. A my o tom necháme hlasovat vás, rodiče. Obecně SK Líšeň doporučila všem týmům zvednout příspěvky na 350 Kč, my navrhujeme rovnou 400 Kč. Peněz máme na transparentním účtu prozatím relativně dost, ale v tomto roce nově platíme veškeré startovné a chceme ještě dětem na konci roku zakoupit nějaké vycházkové oblečení nebo druhou sadu dresů. Anketu o výši plateb spustíme v Týmuj.cz.
 
LP