Komunikace s trenéry a nominace na zápasy/turnaje

Vzhledem k určitým dezinformacím a „šuškandě“, které se vedou za našimi zády, Vám tímto chceme podat více informací, které nás vedou k nominacím hráčů na zápasy/turnaje.

Při nominacích na zápasy/turnaje se orientujeme podle včasných informací z aplikace tymuj.cz a přihlížíme jak k tréninkové docházce, tak fotbalové kvalitě hráče s ohledem k pravidlům turnaje a kvalitu soupeřů ( hráče nominujeme tak, aby turnaj byl přínosným pro fotbalový rozvoj nominového hráče). Není možné nominovat hráče jen proto, že vám vyhovuje místo konání (např. v Brně místo ve Vyškově apod.) nebo konkrétní den či čas. Stejně jak není účast z vaší strany povinná, není naší povinností nominovat každého z přihlášených.

Dále budeme a to ještě více než v minulosti vytvářet skupinky a to jak pro zápasy/turnaje, tak tréninky. Rozděleni budou hráči především podle fotbalové kvality, kdy bude kladen důraz na sportovní rozvoj hráče s ohledem na fotbalovou stránku.

Vzhledem k výše uvedenému na vás chceme apelovat, abyste případné dotazy, poznatky nebo stížnosti komunikovali přímo s námi (jako první instancí) a my vám můžeme okamžitě poskytnout odpověď na jakékoliv dotazy ozhledně našich rozhodnutí.

V každém případě, dokud budeme ve vedení týmu v aktuálním složení, můžete počítat v námi nastolené filozofii a směru, který jak se domníváme je tím správným pro rozvoj mladého fotbalisty. Sportovní výsledky, fotbalový progres a nadšení našich svěřenců je pro nás jasným zdrcadlem vytyčené cesty, ze které nemíníme ustoupit.

V závěru Vám chci říci, že my trenéři se staráme o vaše děti a trénujeme je bez nároku na jakýkoliv honorář, i když nás tato činnost stojí spoustu času a starostí. Stejně jako vy, také my platíme měsíční příspěvky ve stejné výši, bez jakýchkoliv výhod. V případě, že kdokoliv z Vás je přesvědčen, že práci trenérů fotbalové minipřípravky umí dělat lépe než my, není z naší strany problém předat štafetu dalším zájemcům.

Za trenérský a realizační tým Jirka Lejska, Tomáš Hasoň a Radim Zemánek