Vánoční fotbalová besídka U8 v Bowlingu Brno (8.12.2018)

Vážení rodiče, v tomto roce bychom chtěli, abychom jsme se v předvánočním čase opět všichni sešli s našimi dětmi a trochu se společně zasmáli, vybláznili a my starší si v klidu popovídali. Po loňské návštěvě herny jsme v tomto roce přemýšleli, jak bychom mohli ty naše fotbalové střely zabavit. Měli bychom zůstat věrní kulatému míči a tak jsme se rozhodli, že tentokrát zkusíme bowling. Napište si tedy do svých kalendářů, že v sobotu 8.12.2018 se na vás všechny budeme těšit v prostorách herny Bowling Brno (https://www.bowlingbrno.cz/).

Začínáme ve 13:30, protože již více než měsíc máme objednány v čase od 14:00-17:00 šest drah pouze pro naši U8 (dráhy budou uhrazeny z fotbalového rozpočtu) a k tomu ještě zarezervované místo k sezení zhruba pro 50-60 osob.  Na každé dráze může hrát až 6 osob – klidně dospělí s dětmi nebo pouze děti. Děti hrají se speciálními mantinely (jednoduše se navolí v programu a dětem vyjíždějí před hodem mantinely). Bylo by dobré, když se sejdeme právě půl hodiny předem, protože každý by měl vyfasovat boty (nic vlastního si jako obuv nenoste – ani pro děti, každý by měl dostat boty nebo bude hrát v ponožkách).

Pozor, tento rok ovšem bez cukroví – můžeme využít služeb restaurace (jídlo a pití), donáška vlastních pochutin bohužel není možná.

LP