MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Ženy

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

SK Líšeň - ČSK Uherský Brod 6:1 (1:0)

neděle 17.5.2015, 14,00 hod
nastoupily : Weidec, Terouš, Lula, Elza, Kuki, Elvis, Bižu, Olíšek, Bára, Kužel a Nýna
střídaly : Efka, Šo, Týna

Do Líšně zavítaly ženy z dalekého Uherského Brodu v počtu pouhých 11 hráček. A protože naše dámy měly co soupeřkám vracet, hned od začátku se snažily vnutit soupeřkám svůj styl hry. V
6 minutě putoval míč od Nýny přes Bižu a doputoval až k Olíškovi, který tváří v tvář brankářce nedal střelou k tyči šanci a bylo to 1:0. Další minuty se vyznačovaly hrou na jednu bránu a to bránu Uherského Brodu. Holky hru dobře roztahovaly, nabízely se a dostávaly se do šancí. Míč však z jejich kopaček šel těsně mimo bránu nebo trefil brankářku a nebo orazítkoval břevno, Bárou. Weidec v domácí bráně si na míč sáhl snad 3 krát, když ho obránci zapojily do rozehrávky. Jeden útok se valil za druhým, ale druhý gól ne a ne spadnout. Nebyl to však žádný neorganizovaný nátlak, ale postupné deptání obrany. Kyselina působí taky pomalu a tak se čekalo, co udělá s Uherským Brodem druhý poločas.
Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Stále byla hra na jednu bránu jen s jedním rozdílem. Pomalý a soustředěný tlak přinesl ovoce. V 51 minutě napřáhl z hranice 16 metrů Kužel a míč skončil až v síti. Druhý gól dal opět Kužel, když nikomu nepůjčil míč a asi z poloviny hřiště po samostatné akci upravil v 53 minutě na uklidňujících 3:0. To už se do hry zapojovaly i náhradnice. Efka nebyla na hřišti snad ani 5 minut a dostala krásný míč od Elviska a „zkušeně“ zvýšila na 4:0. Vstřelený gól ji nabudil, jenže si spletla fotbalovou branku s ragbiovým H-čkem a několikrát vysoko přestřelila. V 65 minutě zahrávaly Broďanky trestný kop, míč doposkakoval na hranici velkého vápna a když ho nikdo nedokázal odkopnout, připletl se k nohám Florešové a hosté měly čestný úspěch na kontě. Jenže to holky nezlomilo, ale naopak po centru Elvise zahrála v pokutovém území rukou bránící hráčka a holky měly poprvé výhodu pokutového kopu. Na penaltu si věřil Elvis, nicméně k míči doběhl přes celé hřiště Weidec, kterému nejvíc věřil trenér Pavel Kúkol a po krátkém rozběhu a přesné střele to bylo již 5:1. V dalším minutách jsme viděli snahu holek o kombinační hru takovou, jak bychom chtěli vidět častěji. Míč z nohy na nohu a přes celé hřiště. A když se po jednom z mnoha závarů před brankou hostí nejlépe zorientovala Týna, upravila tak na konečných 6:1.
Příjemné nedělní odpoledne tak skončilo nejen příjemným výsledkem, ale i slušným herním projevem. Za tým Pavel Houšť

Podivín : SK Líšeň 2 : 1

Neděle 10.5.2015
Podivín : SKL Ženy 2:1 (0:1)

Weidec- Elza, Bižu, Lula, Anita - Kuki, Olíšek, Kužel, Elvis - Efka, Šo

Střídání: 60min Šo - Šebi, 67.min Efka - Týna

V neděli zavítala naše děvčata do větrné hůrky v Podivíně.
Vzhledem k velkým absencím jsme museli trošku pozměit naše tradiční naučené rozestavění.
Do hry se poprvé od začátku utkání postavily na krajích obrany Elza a Anita. tahle dvojice byla doplněna zkušenou stoperskou dvojicí Lulou a Bižu.
Do záložní čtveřice se postavil celkem osvědčený kvartet Elvis, Kužel, Olíšek a Kuki.
A do útoku doplnila Šo Efka.

V prvním poločase hraném po silném větru jsme měli jasně více ze hry. Několik vyložených šancí se nám opět nepodařilo úspěšně zakončit. Důvodem je pro mě nepochopitelná nervozita a zbrklost. Dokonce ani nájezd sama na brankářku nekončí ani střelou, ani kličkou. Jediná střela přijatelných parametrů skončila jen na břevně. Dorážku hlavou zneškodnila brankářka.
Vypisovat neúspěšné střelkyně a zakončovatelky by se ani nehodilo, protože se na tragické koncovce podílely prakticky všechny ofenzivní hráčky.
Gól jsme vsítily asi ve čtyřicáté minutě po rohu. Slušně koplý roh na kratší tyč ovšem musela zakončit domácí obrana sama do vlastní sítě. Pochybuji, že by se to našim hráčkám při dané konstalaci povedlo.

Do druhé půlky jsme šli s odhodláním využít velkorysého prostoru mezi domácí obranou a útokem. Snahou se prosadit kombinační hrou, krátkými přihrávkami a větším sebevědomím.
Bohužel to bylo jen předsevzetí. Všechno ostatní zůstalo o poločase v kabině.
Domácí vystřídali, trošku pozměnily rozestavení a hlavně se na hřišti začaly hýbat. Najednou jsem měli problémy pokrýt natěsno útočnice, přebrat hráčky a vůbec nějak organizovaně bránit.
Naše ofenzivní snahy končily nepřesnými přihrávkami, nebo slabou sebedůvěrou při kličce, nebo zakončení.
Góly jsme dostali po našich chybách. Jak jinak. Jednou šanci vypracovanou pěknou kombinací domácích zneškodnila Weidec.

Hodnocení soupeře: Podivín byl jednoznačně nejslabší a nejhratelnější soupeř. V podstatě nás porazily tři hráčky.

Hodnocení SKL: Nelze se vymlouvat na absence. Slušně rozehrané utkání jsme nezvládli ani v koncovce, ani fyzicky ve druhé půlce.Tragická koncovka.ostatní si musí každá sama pro sebe.

Nakonec však můžeme i trošku pozitiva., I přes absenci pěti hráček obvyklé základní sestavy, nebyly zvláště v prvním poločase, nějak výrazně poznat velké změny.

Bohužel slušný výsledek z domácího hřiště proti Vlkoši, který mimochodem porazil Medlánky, je jaksi znehodnocen. Nezbývá, než v posledních utkáních sezony přesvědčit fanoušky, trenéry a hlavně sami sebe, že fotbal hrát umíme.

Pavel Kúkol ml.

SK Líšeň - TJ Sokol Vlkoš 0:0

Neděle 3.5.2015, 14,00hod
nastouply : Weidec, Rocky, Lula, Terka, Bižu, Elvis, Kužel, Olíšek, Kuki, Šo a Elza
střídaly : Šebi a Nýna
rozestavení : 3-1-4-2
V neděli odpoledne zavítaly na umělou trávu do Líšně „korunní princezny“ divizní skupiny „C“, fotbalistky z Vlkoše. Podle posledních výsledků hostujících hráček se neočekával podzimní debakl 7:2, ale naopak se nabízela myšlenka na přijatelný výsledek.
Hra se v prvním poločase odehrávala převážně mezi oběma šestnáctkami. Domácí hráčky se sice herně vyrovnaly hostujícím hráčkám, ale brankových příležitostí si mnoho nevytvořily. I když hráčky z Vlkoše nastoupily s několika novými, ale hlavně mladými hráčkami, přesto si vytvořily několik vyložených brankových příležitostí. Radost z gólu jim vždy překazil Weidec. První poločas sice skončil bez branek, přesto hra byla zajímavá a vyrovnaná. Začátek druhého poločasu jako by zastihl domácí hráčky, hrající v červených dresech, snad ještě v kabině. Po celých 20 minut se „líšňačky“ nebyly schopny zmocnit míče a ohrozit branku soupeře. A když Weidec s celou obranou ustály krizi, začala se karta pomalu obracet. Zhruba od 25.minuty se hra nejen vyrovnala, ale začaly mít navrch hráčky v červeném. V posledních 15.minutách zahrávaly domácí hráčky několik rohových kopů a na branku poslaly tolik střel, jako za celý zápas. A když se neujala ani dělovka Kuki, skončil zápas remízou. V zápase mohly vyhrát jak hráčky z Vlkoše, tak se z výhry mohly radovat i děvčata z Líšně. Můžeme tedy remízu považovat za spravedlivou.
Za tým žen Pavel Houšť

oprava omluva

v sestavě mi chybí Olíšek
a zapomněl sem se zmínit o nádherném gólu Kužílka přímo do vinglu

Mutěnice - SK Líšeň

26,4,2015
Mutěnice - SKL Ž 0 : 4 (0:0)
Střelci: 58min. Kúkolova, 62.min Langová, 78min Skálová, 84min Houšťová

Sestava: Weidec- Rocky,Lula,Kuki - Terouš, Bižu, Kužel, Elvis,Jája - Šo

Střídání: 23min Jája - Týna, 60min Týna- Elza, 69min. Šo - Šebi

V Mutěnicích nás čekal odhodlaný soupeř a obrovské hřiště.
V prvním poločase jsme si nebyli schopni nahrát balon na 5 metrů. Nesmyslné přihrávky na delší vzdálenost nám ubíraly jak fyzické tam mentální síly a soupeř nás sevřel na naší polovině.
Navíc jsme museli udělat vynucenou změnu. Jája měla problém s kotníkem. Nahradila ji Týna.
Prvních 45 minut jsme přežili bez inkasované branky jen díky bezchybné Weidec a velkému štěstí.

O poločasové přestávce a mírné bouřce v kabině, se ve druhém poločase obraz naší hry úplně změnil. I když je pravda, že hodně pomohl kuriózní gól Kuki ze 40ti metrů. Ovšem naopak gól Elvise hlavou po centru Kužela by měl být zase za dva….

Prostě konečně se na hřišti hrálo to, co umíme a to co trénujeme. Kombinace po zemi, přihrávky a narážečky s postupným útokem. Najednou nám přestalo vadit i to obrovské hřiště. lépe organizovaná hra, dodržení rozestavění a další pro fotbal důležité věci nám přinesli dlouho očekávané vítězství.
Do hry se dostala všechna děvčata na docela slušnou porci minut a nakonec i Olíšek dal góla, Takže neděle se nakonec docela rozjasnila do krásného dne..
Jen tak dál.. máme na co navázat. I když Vlkoš bude asi trošku jiná liga….

SK Líšeň - Kotvrdovice 1:2

neděle 19.4.2015, 15,00 hod
Branka Líšně : Šo
Hrály : Wajdec, Terouš, Lula, Jája, Bižu, Nikita, Kužel, Elvis, Barča, Olíšek, Šo
Střídaly : Šebi, Anita, Elza - ta se do hry nedostala
systém : 3 - 6 - 1 se středovým „diamantem“Za slunečného počasí nastoupily ženy z Kotvrdovic v netradičních růžových dresech jako od „Vanishe“ s černými trenýrkami a černými stulpnami. Líšeň zvolila bíle dresy, červené trenýrky a červeno-bílé stulpny.
Od samého začátku bylo cítit, co chtějí holky z Líšně hrát, míč na zem a přesně nahrát, ale neposedný míč neustále odskakoval od domácích nohou. A než mohl domácí tréňa Pavel dopít svou předzápasovou kávu, míč doskotačil do vápna domácích a hostující hráčky jej dotlačily ve 4.minutě za záda Wajdeca. Neposlušný míč a dobře vybíhající obrana Kotvrdovic znemožňovala domácím hráčkám se dostat bez potíží k brance. V 11.minutě však dostala přesnou přihrávku na hranici vápna Šo. Téměř všechny hráčky přestaly hrát a čekaly na písknutí ofsajdu, jen Šo hrála dál a vyrovnala svou první brankou na 1:1. S míčem se však praly i hostující hráčky a tak až do konce poločasu byla k vidění jen marná snaha obou týmu míč zkrotit a vymyslet fotbalovou akci.
Druhý poločas začal výrazně větší snahou líšeňských děvčat strhnout vítězství na svou stranu. Míč sice ještě neposlouchal jak by měl, ale bojovnost, nasazení a odhodlání způsobilo, že bílých bylo všude plno. Holky našly i recept na obranu hostů a hned bylo k vidění několik brejkových šancí, ve kterých se nejčastěji střídaly Olíšek s Barčou. Je jen škoda, že střel bylo jako šafránu a kdo nevystřelí, nemůže dát gól. A tak přišel trest. Z ojedinělé akce v 60.minutě trefila hostující hráčka přesně pod břevno - 1:2. Nutno ještě připomenout, že při tlaku domácích nastřelily hostující děvčata břevno a mohlo být definitivně rozhodnuto. Holky to však nezabalily a dál se vehementně snažily s výsledkem něco udělat. Až do konce zápasu byl k vidění tlak domácích, avšak bez efektivního zakončení. Jedno malé pozitivum utkání přece jen mělo. I přes tlak domácích a nepříznivý výsledek si premiéru odbyly mladá Šebi a Aneta a zapojily se tak i herně do týmu.
Nezbývá než dodat, tak snad příště…..

Medlánky - SKL ŽENY 3:0 (0:0)

Sestava: Weidec - Šílená, Lula, Elvis, Kuki, Nikita, Bižu, Kužel, Barča, Olíšek, Terouš
Střídaly: Jája, Šo, Efka, Elza

K prvnímu jarnímu utkání jsme dojeli, i když s malými komplikacemi ve formě uzavírky silnice u Semilassa, v krásně prosluněné nedělní odpoledne 12.4. do brněnské městské části Medlánky. A čekal nás hned na úvod velice těžký zápas. I když domácí tým z Medlánek nehraje příliž pohledný fotbal, jejich hra jim přináší ovoce, a tak se nachází zatím bez ztráty jediného bodu na čele tabulky MSDŽ skupiny „C“. Domácí tým měl výhodu odehraného prvního jarního utkání z minulého týdne, zatím co na nás, zapříčiněním volného losu, čekala první ostrá premiéra po dlouhé, kvalitní a náročné zimní přípravě až dnes. A ještě ke všemu na přírodní trávě, kterou jsme za celou zimu viděli, kromě 20 minut na pátečním tréninku, jen přes síť ohraničující umělku :-) Teda kromě Kuki, která tam chodí pro zakopnuté balóny :-D Na druhou stranu označení „tráva“ pro medlánecké hřiště v tuto neděli asi také nebude nejvhodnější. Proto bych to zakončila tím, že zápas se odehrál na přírodním hřišti.
Do zápasu jsme šli s jasným cílem - hrát naši hru. Nenechat se strhnout soupeřovou nakopávanou, dávat si to pěkně po zemi, kombinovat, chtít hrát a vytěžit z toho vše co půjde. Vše co jsme si před zápasem řekli, jsme však vytratily z hlav asi hned cestou na hřiště. Jak jsme se s holkama shodly, zápas byl se dal zhodnotit čtyřmi „P“ - přišly jsme, polekaly se (slušně řečeno), přizpůsobily se a prohrály. Od začátku jsme se bály hrát, nikdo nechtěl balón a lítaly jsem jen mezi našemi a jejich nákopy… Na obou stranách se objevily šance, ale žádné z nich ke gólu nevedly. V 19. minutě domácí hráčky z nařízené penalty nastřelily pouze tyč a tak se po poločase šlo do kabin s bezbrankovu remízou. Musím říct, že asi víc šancí ke skórování měly domácí hráčky a nebýt jejich špatné koncovky a naší opoře v bráně, mohl stav na světelné tabuli vypadat úplně jinak. Do druhé půle jsme proto chtěly vstoupit úplně jinak. To se nám sice stále nedařilo úplně podle našich přestav, ale i přesto jsme do 63. minuty držely výsledek 0:0. Pak jsme ale nepohlídaly nabíhající kapitánku hostí a ta gólem hlavou rozvlnila síť poprvé. Snažily jsme se ještě s výsledkem něco udělat, ale o pár minut později domácí kapitánka z trestého kopu kousek za hranicí našeho vápna skórovala po druhé. Do hry se dostaly holky z lavičky, ale bohužel k nějakému zvratu už to nevedlo. Posléze padl do naší branky i třetí gól a bylo hotovo.
Konečný výsledek 3:0 někteří lidé označili jako „to není špatný“, ale s tím já osobně nesouhlasím. My rozhodně spokojení nejsme. Doufám, že na tento zápas hodně rychle zapomeneme, poučíme se z chyb a v neděli v 16 hodin, kdy nás čekají na našem líšeňském hřišti Kotvrdovice, ukážeme sobě, trenérům i všem divákům, že máme na to hrát daleko lepší fotbal. :-)

Za tým SKL ŽENY Martina Šperková

SKL : Líšeň - Medlánky 2:5 (1:3)

branky Líšně : Olíšek, Mikel
základní sestav : Weidec-Mikel, Šílená, Elvis, Kuki, Olíšek, Kužel, Nikita, Terka, Leňa, Efka
střídaly : Rocky, Šo, Týna

Krásné sobotní odpoledne přilákalo na hlavní tribunu rekordní návštěvu. Brněnské derby přišlo zhlédnout asi 60 diváků, z toho značná část přijela z Medlánek a viděla slušnou hru z obou stran.
Trio domácích lodivodů P-T-P (Pavel, Tomáš, Pavel) zvolilo netradiční rozestavení 1-3-4-1-1, kdy klasického stopera hrála Mikel, zprava Šílená, Elvis a Kuki, středovou řadu tvořili Olíšek, Kužel, Nikita a Terka, pod hrotem se pohybovala Leňa, na hrotu lítala Efka (psáno s „f“jak bylo upřesněno oproti minulému zápisu) a branku jistil Weidec. Zápas začal v tempu z obou stran. Po 10 minutovém oťukávání propadl centr domácích z levé strany přes celé vápno hostů a Olíšek uklidil míč do sítě a domácí vedli 1:0. Hra se i nadále přelévala ze strany na stranu. Zhruba ve 20 minutě domácí obrana nedůrazně odkopla míč a bylo srovnáno. Do té doby nenápadný „referee“ na sebe vzal pozornost zápasu a zastínil hráčky obou týmů. Nezkušeností a necitlivým posuzováním některých zákroků změnil nejen průběh zápasu, ale i výsledek. Do půli se tak hráčky hostů, sice po krásných střelách, dostaly do vedení 1:3. Druhý poločas začal stejně, jako skončil ten první. Nenápadně otočený aut na polovině hřiště vyvrcholil ve čtvrtý gól v síti domácích. Nutno dodat, že hráčky Líšně nebyly vůbec horší. A jak bývá zvykem u týmu domácích, začaly dostávat příležitost i hráčky z lavičky. Po dalším nedůrazném odkopu domácích, hráčky Medlánek vsítily pátý gól. Zhruba od 70. minuty se Mikel posunul na hrot útoku a začal více zaměstnávat obranu hostů. V této části zápasu se hra přelévala od jednoho vápna k druhému, nicméně opticky měly více ze hry hráčky Medlánek. Zvýšená aktivita na hrotu útoku přinesla také druhou branku Líšeňských. Opět po centru zleva míč hostující hráčky neodkoply a Mikel upravil na konečných 2:5.
Brněnské derby přihlížející diváky nezklamalo. Více radosti však cestuje do brněnské čtvrti Medlánky. Líšeňské holky se však vůbec nemusí za předvedený výkon stydět a pochvalu zaslouží celý tým. A pokud budou holky spolu víc než uplynulý půl rok, rozhodně se můžeme těšit na ještě lepší herní projev.

SKL : Šardice 1 : 4 (1:1)

25.10.2014 14,30 hod : Šardice - Líšeň
branky Líšně : Kužel 2x, Olíšek 2x
tozestavení 4 - 4 - 2
základní sestava : Hanka, Kuki, Lula, Nikita, Terouš, Elvis, Olíšek, Kužel, Leňa, Šílená, Vávra, střídaly Evka, Tina a Lenka V.
K letošnímu poslednímu regulérnímu utkání zajížděly holky z Líšně na hřiště posledních Šardic, které právě ten jeden jediný bod ubránily hned v prvním kole na umělce v Líšni. Holky byly odhodlány napravit ne zcela příznivou reputaci z Uherského Brodu, kde se čekalo víc, než čtyřgólový příděl.
Od úvodního hvizdu bylo znát, kdo bude pánem na hřišti. Pár pohledných akcí vedlo v 6.min k vedoucímu gólu Líšně. Střelou k tyči z hranice velkého vápna poslal Kužel (Petra Skálová) hosty do vedení. Holky v této části předváděly vcelku pohlednou hru. Avšak jeden nenápadný faul ve 12.minutě téměř na polovině hřiště a přesná střela, která na mokré trávě sklouzla před brankářkou, znamenala nečekané vyrovnání. Tato vyrovnávací branka rozhodila hru hostujících hráček, které se přizpůsobily „šardické bouchané“. Hra neměla přesnost ani spád a běhaly hráčky obou týmů místo aby „lítal“ míč. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu. O přestávce proběhlo v kabině Líšeňských horkých patnáct minut. Od úvodu druhé půle hrály holky to, na co jsme u nich zvyklí. Na hrot útoku se posunul Olíšek (Eliška Houšťová). Holky se prosazovaly kombinační hrou a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Jednu takou akci zakončil v 53.minutě Kužel druhou brankou. Posunutí Olíška přineslo také své ovoce. V rozmezí 15 minut rozhodly právě dvě branky Olíška, který tímto stanovil i konečný výsledek. A to nemusel být konec, neboť střídající Evka (Eva Hájková) se mohla hned dvakrát zapsat mezi střelce. Jen málo zkušeností Evky uchránilo tým Šardic od vyšší porážky. Na velmi těžkém terénu podaly holky, hlavně v druhé půli, obětavý a zodpovědný výkon, který podpořila i nová brankářka Hanka.
Poslední utkání , a to odložené, sehrají holky z Líšně v sobotu 1.11. na domácí umělce s vedoucím týmem soutěže z Medlánek. Toto brněnské derby může nabídnout zajímavou kopanou.

12.10.2014

SKL : Poodivín 4 : 2 ( 1:1 )
Střelci: Kuki, Kužel 3x
Rozestavění: 4 - 4 - 2
Sestava: Týna - Šílená, Mikel, Lula, Kuki - Léňa, Elvis, Kužel, Terouš - Olišek, Nikita
Střídání: 71min. Léňa - Šo, 77min. Nikita - Efka, 77min. Šílená - Elza, 82min. Elvis - Vávrová, 85min. Elvis - Vavrušková,
Do hry nezasáhli : Nesi, Beránková

V neděli se naše ženy utkali na umělé trávě s týmem z Podivína a přivítalo je téměř ideální teplé a slunečné počasí.

Do prvního poločasu jsme nastoupili s odhodláním zvítězit a podle toho to také vypadalo. 
Soupeře jsme od první minuty zatlačili na jejich polovinu a na tu naší ho pouštěli jen při odkopech od

brány a to jsme vždy hned získávali míče zpět na naše kopačky a vraceli je před soupeřovo velké
vápno, z čehož začali plynout šance. Bohužel se opět projevila naše slabina, a proto jsme nedokázali proměnit i tu nejtutovější šanci, kdy Olíšek tváří v tvář brankářce napálila míč jen do její náruče, i když na tréninku by si brankáře ještě určitě vychutnala :-) A tak po dalších neproměněných šancích přišel trest.

Po propadnutém míči po odkopu od brány jsme trestuhodně nechali zakončovat hostující útočnici, ta se trefila pod břevno a tým z Podivína se tak z prvního náznaku šance ujal vedení. Alespoň si Týna konečně sáhla na míč ve svém prvním zápase mezi třemi tyčemi.
Nicméně utkání pokračovalo ve stejném duchu jako doposud. Inkasovaný gól nás nepoložil a nadále jsme soupeřkám moc nepůjčovali míč, ale do zakončení nás už tolik nepouštěli. Naši bezradnost v zakončení ukončila až Kuki skvělou střelou snad ze 30-ti metrů a opět se potvrdilo, že rána pod horní tyč obvykle končí v síti.

Do kabin jsme tedy odcházeli,za ne uplně spravedlivého stavu 1:1. V šatně jsme hráčkám připomínali, že je potřeba větší aktivita na krajích zálohy a ta posléze přinesla více prostoru ve středu hřiště, kterého začala využívat hrdinka nedělního utkání.

Svůj vynikající výkon z prvního poločasu začala šperkovat hned v úvodu toho druhého.
Ihned po příchodu na umělé hřistě jsme vybojovali míč a Kužis krásnou ranou z dálky získala náskok pro náš tým. Jenže její chvíle ještě měly přijít, v podstatě ovládala střed hřiště a troufnu si říct, že byla rozdílovou hráčkou a to nejen pro to, že nastřílela ještě další 2 branky, jak jinak než z dálky, čímž završila svůj hattrick!

Bohužel utkání jsme nedokázali dohrát v klidu, ale udělali si z něj drama.
Při nedobráněném rohu jsme inkasovali na 4:2 a soupeřkám narostla křídla a hra byla rázem vyrovnaná. Když po faulu za hranicí šestnáctky zahrála jedna z hráček Podivína výborný přímý kop, musela naše brankářka vytáhnout ještě lepší zákrok. Kdo ví, jak by utkání pokračovalo, kdyby z této situace byl kontaktní gól.

Za zmínku ještě určitě stojí překrásné sólo v podání Mikela, kdy si na stoperovi vybojovala míč a prokličkovala přes třičtvrtě hřiště až na penaltu, ze které sama před brankářkou zakončovala sice ukázkově po zemi na vzdálenější tyč, ale těsně vedle. V tu chvíli znělo z tribuny, že ani konkrétní hráč „Áčka“ by ji nezastavil a musel by faulovat, však se také po návratu do obrany sama ohodnotila. :-)

Trochu paradoxně utkání, kde jsme v prvním poločase nehráli ideálně, ale soupeře jsme výrazně přehráli a druhém poločase, ve kterém jsme občas ztráceli půdu pod nohama, ale začali jsme dávat góly, nakonec dokopali do vítězného konce. I když konec utkání byl ovlivněn řadou střídání, drobnými zraněními a únavou způsobenou také nezvykle teplým počasím či nemocí mohli diváci i trenéři prožít klidnější závěr.

Holkám díky, že to nezabalili i když prohrávali a konečně dokázali zvítězit a taky za krásnou děkovačku, za kterou patří dík i fanouškům!
TOM

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.