MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U15

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Současně trénujeme v hale takto!!!!!!!

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Gloza 03.01.2006 v 14:09:10)

pondělí 19.00 - 20.30 hod.

středa 18.00 - 19.30 hod.

čtvrtek 18.30 - 19.30 hod.

Příušnice máme za sebou !!!!V pondělí 19.12.2005 od 19.00 -20.30 hod. si zahrajeme fotbálek a trošku poběháme to stejné

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Gloza 19.12.2005 v 09:59:23)

si uděláme ve středu 21.12.2005.Potom trošku naberete váhu a 2.1.2006 začneme přípravu ,kde lehce nabyté špeky pracně odbouráme.Vyhodnocení sezony 2005 proběhne 4.1.2006 po trénování.Jinak bohatého a dietního ježíška.
Petr Hajn
Petr Gloza

FC Kuřim - SK Líšeň 1 : 3 (1 : 1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 02.11.2005 v 11:17:21)

branky : Lazar, Hejna, Walla

K poslednímu zápasu podzimu jsme zajížděli na hřiště do Kuřimi, kde nás čekal soupeř, který je sice ve druhé polovině tabulky, ale úspěšné výsledky posledních kol vybízely k ostražitosti.

Od začátku jsme se snažili útočit, soupeře jsme nepouštěli z vlastní poloviny, ale příliš šancí jsme si nevytvořili.
Až v 15´ se prosadil Lazar a uklidnil náš tým. Předvedli jsme pak několik pěkných akcí, ale bez brankového efektu. Uklidnění bohužel přešlo v sebeuspokojení, opět jsme byli bez pohybu, bez bojovnosti, houževnatý soupeř bojoval o každý míč, velmi usilovně bránil a snažil se o brejkové výpady. A z druhého útoku jsme dvě minuty před poločasem obdrželi po nedůrazné obranné činnosti vyrovnávací branku! Po přestávce nastoupilo mužstvo, které bojovalo, soupeře jsme uzamkli na jeho polovině, šance přicházeli, ale gól ne a ne padnout. Ofenzivu jsme posílili i přesunutím Aujeského do zálohy, který podstatně oživil hru. A odměna za naši snahu přišla v 55 minutě, kdy se i v přehuštěném prostoru dostal do samostatného nájezdu na brankáře Hejna a i když byl zezadu atakován soupeřem, šikovně prostřelil vybíhajícího gólmana. A o tři minuty později pojistil vedení pohotovou trefou Walla. Dále jsme nepřipustili žádné další potíže, soupeře jsme uzamkli před jeho brankou, několikrát soupeř vykopával balón z brankové čáry, pomohla i konstrukce a když už se Wallovi podařilo dostat míč do branky, nebyl gól uznán pro postavení mimo hru (asi regulérní gól, ale těžko posoudit z našeho pohledu). I když se čtvrtý gól dát nepodařilo, vydřené vítězství je důležité.

Naše sestava :
Lazar (63´Musálek) - Drštka (50´Miklík)
Kapitán (52´Sklenář) - Hejna - Walla - Radkovský
Pohanka
Sukovatý - Hajn
Aujeský
Machka
(zhruba v polovině druhého poločasu se Aujeský přesunul na pravou stranu zálohy, posledního hrál Pohanka a před ním Radkovský)

V pátek 28.10. trénink není.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 28.10.2005 v 15:24:33)

Sraz na utkání „A“ týmu je v neděli 30.10. v 7,30 hod. na hřišti.

FC Dosta Bystrc - SK Líšeň 0 : 6 (0 : 2)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 25.10.2005 v 07:12:34)

branky : Lazar 2, Hejna 2, Walla, Machka

K dalšímu utkání s týmem z konce tabulky jsme zajížděli na hřiště do Žebětína, kde Bystrc nyní hraje domácí zápasy. Počasí bylo nepříjemné, začátek zápasu se hrál v mlze, terén byl po nočním dešti nepříjemně kluzký.
Od začátku jsme proti slabému soupeři tlačili, ale brzo jsme se přizpůsobili úrovni hry protivníka, hráli jsme stereotipně, nakopávané vysoké balóny doprostřed hřiště soupeř bezpotíží odkopával. No prostě fotbal, ze kterého bolely oči (ještě dobře, že na to přes mlhu nebylo příliš vidět…) A tak zápas rozhodli až individuální akce Lazara ve 26 minutě (průnik z levé strany a střela na delší tyč) a o minutu později Hejny, který předvedl akci jak přes kopírák. Druhý poločas jsme odehráli v tréninkovém tempu, soupeře jsme nepouštěli přes půlku a otázkou bylo, jak se to projeví na skóre. Výsledek brankami pojistili Lazar (44´) a Hejna (47´), v 63´ zvyšoval Walla poté, co Drštka důsledně atakoval soupeře a vybojovaný balón přesně přihrál.
V 65´ završil skóre z penalty bezpečně brankář Machka, který si jinak v tomto utkání téměř nezahrál.
Celkově můžeme být spokojeni s výsledkem, horší to už bylo s předvedenou hrou. Kromě pěkných individuálních akcí a několika „chytrých“ přihrávek dobře hrajícího Hejny, který se během podzimu změnil z klasického útočníka na středového tvůrce hry, to byla „strašná holomajzna“.

Naše sestava:
Lazar (47´Miklík) - Drštka
Kapitán (49´Musálek) - Hejna - Walla - Gloza (10´Skenář)
Radkovský
Sukovatý - Hajn
Aujeský
Machka

SK Líšeň - Sokol Velké Opatovice 6 : 0 (3 : 0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 17.10.2005 v 14:15:35)

branky : Lazar 2, Walla 2, Gloza, vlastní

K zápasu s posledním týmem tabulky jsme nastupovali s respektem, protože soupeř sice většinu zápasů prohrál, ale pouze o gól a přitom obdržel velmi málo branek. S ohledem na to, že se nám s papírově slabšími soupeři příliš nedaří, máme problémy proměňovat šance, a tlak který si vytvoříme je bezzubý (viz. Vyškov), snažili jsme se k zápasu přistoupit maximálně zodpovědně a nepřipustit další komplikace.

Od začátku jsme měli převahu, hrálo se převážně na polovině soupeře. Čekání na vstřelení gólu naštěstí tentokrát netrvalo dlouho, již v 10´ pěkně zakončil akci Gloza. Přišlo uklidnění, měli jsme převahu, ale další branky nepřicházeli. Ale trpělivou hrou jsme se prosadili před koncem poločasu. Ve 27´ Hejna opřel krásnou střelu o břevno a Drštka při dorážce vysoko přestřelil prázdnou branku, ale o 2 minuty později jsme se mohli radovat, když po pěkné nahrávce Drštky pod sebe úspěšně zakončoval Walla. A o další 2 minuty později potrestal obrovskou chybu soupeře při odkopu od branky Lazar. Po přestávce pokračoval náš tlak. Ve 45´ zvyšil na 4:0 Walla, který úspěšně dorážel po krásné střele Pohanky. V 51´ přidával Lazar svůj druhý gól, když úspěšně zakončil po šikovné přihrávce Drštky. Gólovou bilanci završil v 68´ vlastní gól hráče soupeře, když si před dobíhajícím Lazarem srazil do branky centr z pravé strany.

Zápas, ze kterého jsme měli obavy, hlavně z důvodu podcenění soupeře a také proto, že je místy pro hráče těžké dodržovat herní disciplínu, protože každý chce dát gól, jsme úspěšně zvládli. Pomohl nám k tomu i výkon soupeře, který byl bez několika hráčů základu dost bezbranný.

Naše sestava:
Lazar - Drštka
Kapitán - Hejna - Walla - Gloza
Pohanka
Sukovatý - - Radkovský
Aujeský

Machka

V závěru utkání zasáhli do hry nováčci týmu z mladších žáků Jan Hajn a Zdeněk Sklenář (absolvovali i ranní utkání s ml. žáky - děkujeme za výpomoc!), a po nemoci Jiří Hajn.

P.S. Téměř ve stejnou dobu hrál i náš B tým na Startu a vybojoval cennou remízu 0 : 0.

SK Slatina - SK Líšeň 0 : 3 (0 : 2)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 10.10.2005 v 01:23:16)

branky : Walla 2, Lazar

K derby se Slatinou jsme nastupovali s odhodláním odčinit špatný dojem z našeho výkonu v posledním zápase.
Od záčátku jsme se snažili o útočení, tentokrát však s dobře zabezpečenou obranou. V 18´ se po krásné akci ujímáme vedení, když Lazar zužitkoval nádhernou nahrávku „do uličky“ od Petra Kapitána. Další krásná akce se nám povedla v 29´, když Walla pohotovou střelou zakončil šikovnou přihrávku z křídla od Martina Drštky. I ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, využívali jsme hlavně fyzickou převahu. Soupeř se snažil o rychlé útoky, naštěstí jsme mu příliš nedovolili - jeho jedinou šanci se naštěstí podařilo zlikvidovat. A v 50´ pojistil naše vedení třetí brankou tentokrát velmi dobře hrající Walla.

Naše sestava:
Lazar - Drštka (43´Miklík)
Kapitán (50´Musálek) - Walla - Hejna - Gloza
Sukovatý - Pohanka - Radkovský
Aujeský (69´Sklenář)
Machka

SK Líšeň - FC Čebín 2 : 3 (0 : 3)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 06.10.2005 v 01:17:01)

branky : Lazar, Hejna

Po dvou vítězných utkáních s velmi silnými soupeři jsme nastoupili proti nebezpečnému soupeři z Čebína s velkým seběvědomím a bohužel i dost bezstarostně.
Od začátku jsme se pustili do útočení, bohužel jsme neproměnili ani velké šance. Postupně jsme ubírali na rychlosti, důrazu a přizpůsobovali se hře soupeře. A ten byl v efektivitě útočení téměř stoprocentní - vytěžil ze tří útoků tříbrankové vedení(a to i s naším výrazným přispěním). V 11 minutě po rohu brankář Machka laxně vykopával balón u brankové čáry místo toho, aby ho ukryl v náručí, a míč nešťastně končí v naší síti. V 19´ si náš otřesený brankář vybral další slabou chvilku a vysoký míč končí opět v síti. A v 25 minutě po zmatku před naší brankou soupeř vede 3:0!!! V této době se sice snažíme s výsledkem něco udělat, ale naše hra je bez nápadu, ustrašená, bez dobrého pohybu… Vysvobozuje nás až přestávka. Do hruhého poločasu nastupujeme s odhodláním otočit výsledek, přeskupujeme obranu na tři obránce a Aujeský posiluje záložní řadu. Útočíme, tlačíme soupeře, ale proti zatažené obraně soupeře se prosazujeme jen těžko. Důvodem je i fakt, že se stále nesmyslně tlačíme doprostřed. Naději vykřesal ve 47´ gólem Lazar. V 56´ zapomínáme na útočné snahy soupeře, po brejku se útočící hráč dostává do vápna a po nejistém zásahu brakáře soupeř padá a následně kope penaltu. V tomto okamžiku brankář Machka zachraňuje situaci a penaltu chytá. Dál se snažíme útočit a v 65´ zvyšuje naši naději na obrat druhým gólem Hejna. Další branku se nám i přes obrovskou snahu vstřelit nepodařilo, protože tentokrát stálo štěstí na straně soupeře - dvakrát skončila střela Hejny na tyči…Již podruhé jsme zbytečně prohráli se soupeřem, kterého bylo v našich možnostech porazit, ale porážku jsme si přivodili sami naší hrou. Tyto výsledky nás můžou na konci soutěže moc mrzet, stejně jako v loňské sezóně, kdy nám chyběl pouhý bod…

Naše sestava:
Lazar - Drštka (63´Miklík)
Musálek (36´Kapitán) - Hejna - Walla (53´Koudelka) - Gloza
Sukovatý - Pohanka - Radkovský
Aujeský
Machka

Framoz Rousínov – SK Líšeň 3 : 5 (1 : 4)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 29.09.2005 v 07:24:56)

Branky : Lazar 3, Gloza, Walla

K utkání s vedoucím týmem soutěže jsme nastupovali s vědomím, že nastupujeme proti mužstvu, které zatím neztratilo ani bod.
Začátek utkání se nám nepovedl podle představ, protože i když jsme se snažili útočit, dostali jsme již v 6 minutě branku. To soupeř zahrával roh a Hajn hlídající si tyčku, špatně odhadl situaci a balón mu propadl mezi tyčí a tělem. Kuriózní gól nás naštěstí nezlomil, dál jsme se snažili útočit. A podařilo se nečekané – během 5 minut Lazar vstřelil po pěkných akcích 3 branky (10,12,14 min.), a v 29 minutě pojistil vedení čtvrtou brankou Gloza. Soupeř však nesložil zbraně, bojoval a v druhém poločase se mu podařilo zápas zdramatizovat, když dvěma góly snížil na 3 : 4. Posledních deset minut to byla bitva o každý balón. Pro nás to však byla bitva vítězná, protože v 70 minutě proměnil únik Walla a pojistil vydřené vítězství.

Naše sestava : Lazar Drštka
Radkovský Hejna Walla Gloza
Sukovatý Pohanka Hajn
Aujeský
Machka

SK Líšeň - FK Blansko 3 : 1 (2 : 1)
Branky : Lazar 3

Ve středu jsme nastupovali k dalšímu utkání proti velmi silnému soupeři. Fotbalisté z Blanska již tradičně patří k nejlepším týmům soutěže, což potvrdili svým výkonem i tentokrát.
Soupeř zahrozil již v 9 minutě, když míč skončil na břevně naší branky. V 16´ se poprvé prosadil výborně hrající Lazar. Bohužel o minutu později soupeř po rychlé akci srovnává na 1 : 1. Ve 23´ se po pěkné akci ujímáme vedení. Poté pokračuje velká fotbalová bitva, jejíž rozuzlení přichází pět minut před koncem, když soupeř ve snaze o vyrovnání pootevřel obranu a Lazar se dokázal uvolnit přes dva obránce z prostoru u levé „lajny“ a potřetí rozvlnil soupeřovu síť.

Naše základní sestava byla stejná jako v předchozím utkání s Rousínovem. Střídali Miklík, Koudelka a Kapitán, na střídání byli ještě připraveni Musálek a Palásek.

Za oba zápasy je třeba hráče velmi pochválit, protože předvedli výkony na hranici možností.

Sraz nominovaných hráčů na utkání A týmu v Rousínově je v sobotu v 9,25 hod. na hřišti.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 23.09.2005 v 00:03:02)

Sraz nominovaných hráčů B týmu na domácí utkání s MCV je v neděli v 8,15 hod. na hřišti.

Ještě jednou upozorňuji, že tento pátek trénink není!

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.