MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U15

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

AFK Letovice - SK Líšeň 2 : 3 (0 : 2)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 14.09.2005 v 15:16:18)

branky : Lazar 3x

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Letovic a z předchozích výsledků soupeře bylo jasné, že nepůjde o jednoduchý zápas. Utkání navíc bylo ovlivněno i silným větrem, který ještě během utkání zesiloval.
První poločas jsme hráli po větru. Podařil se nám úvod utkání, když po krásném otočení hry po volné pravé straně unikl Gloza, před branku nahrál volnému Lazarovi, který po necelých 3 minutách hry přivádí náš tým do vedení. Celý první poločas tlačíme soupeře, dobře kombinujeme, přibývá neproměněných šancí… Soupeř hraje na brejky a snaží se získat nějaké standartní situace (o jejichž síle se přesvědčujeme později). Až v poslední minutě se nám daří opět pěkná akce, kterou zakončuje střelou Gloza, míč se ale odráží od břevna, Lazar je však na správném místě a doráží míč do branky. Bohužel se nám nepodařil začátek druhého poločasu, když soupeř po tresném kopu z poloviny hřiště využil skrumáže před naší brankou a snížil na 1:2. Náš protivník, hrající po větru, posílal jeden dlouhý balón za druhým a snažil se využívat rychlého a důrazného útočníka k únikům. Toto se nám dařilo eliminovat, snažili jsme se i útočit a ve 40´ se potřetí prosadil Lazar a uklidnil naše mužstvo. Soupeř byl nebezpečný hlavně z rohů a po testných kopech. Deset minut před koncem jsme dostali nešťastný gól, když polostřela - polocentr od poloviny hřiště s pomocí větru zapadl našemu brankáři přímo pod víko. Poslední minuty zápasu byly dost hektické, soupeř tlačil, my jsme se snažili o rychlé brejky, ale na stavu se již nic nezměnilo.

Naše setava :

Lazar Drštka

Sklenář Hejna Walla Gloza

Sukovatý Pohanka Hajn
Aujeský

Machka

V průběhu druhého poločasu střídali : Miklík, Musálek, Koudelka, Palásek, na střídání byl připraven ještě brankář Slezák.

SK Líšeň - Rostex Vyškov 0 : 1 (0 : 0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 09.09.2005 v 00:10:27)

O prvním domácím utkání sezóny se nepíše snadno, protože jsme ho bohužel nezvládli.
Celý první poločas jsme byli lepším celkem, vytvořili jsme si řadu dobrých příležitostí, ale všechny jsme zahodili. Na konci poločasu přišlo první varování, když nečekaně našim obráncům utekl soupeřův útočník, naštěstí brakář Machka situaci zachránil. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez pohybu, přenechali jsme iniciativu soupeři. Nedůsledně jsme bránili, výsledkem byl další samostatný nájezd soupeře, který tentokrát skončil gólem v naší síti. Po obdržené brance jsme sice opět získali převahu, ale naše akce byly křečovité, bez nápadu, chyběla přesnost, takže obránci soupeře snadno naše útoky odvraceli. I přes obrovskou snahu se nám gól vstřelit nepodařilo. Vzhledem k průběhu prvního poločasu se zdá porážka krutá, ale ve fotbale vždy platí: kdo nedává góly, nevyhrává…

Na začátek těžce vydřené vítězství

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 28.08.2005 v 13:38:03)

Tatran Kohoutovice - SK Líšeň 0 : 2 (0:2)
Branky : Hejna, Gloza

K prvnímu utkání nové sezóny jsme jeli na hřiště Kohoutovic, kde zápasy nikdy nebyly lehké. A nebylo to jednoduché ani tentokrát.

Začátek zápasu byl hodně rozháraný, obě mužstva se na hřišti hledala, hra byla velmi nepřesná. Naštěstí se naši hráči zorientovali jako první, hráli jsme lépe, vytvořili jsme si několik šancí. Jednu z nich po pěkné akci v 8´ proměnil Gloza, v 16´ překonal brankáře soupeře Hejna. Bohužel další šance zůstaly neproměněny. Soupeř se stále více sehrával a začal se dostávat do šancí (při jedné vyhlavičkovával Aujeský míč na brankové čáře), hra se vyrovnala. Na konci poločasu nás již soupeř přehrával.
Začátek druhého poločasu přinesl velký nápor protivníka, který jsme přežili jen s velkými obtížemi. Nebyli jsme schopní se dostat z vlastní poloviny, balóny jsme pouze odkopávali. Po horké desetiminutovce jsme se pomalu začali vzpamatovávat, ale soupeř byl o poznání lepší, uplatňoval fyzickou převahu. I když toho měli naši hráči očvidně plné zuby, dřeli, bojovali o každý míč, snažili se hrát fotbal.
Velmi dobře zvládli naši hráči závěr zápasu, když aktivní hrou nepustili soupeře do závěrečného náporu a naopak se snažili ohrožovat branku protivníka. Důležité v tomto zápase bylo i to, že se naši fotbalisté nenechali rozhodit očividnou nepřízní rozhodčího, hráli v klidu a soustředěně.

Pochvalu za zápas tentokrát zaslouží všichni hráči, zvláště bych chtěl vyzvednout výkon Wally a Hejny, také brankář Machka svůj tým podržel.

Hejna Drštka
Musálek Walla Sklenář Gloza
Sukovatý Pohanka Hajn
Aujeský
Machka

Střídali: ve 43´ Miklík za Sklenáře, v 60´ Maleňák za Musálka (Maleňák se zařadil do útoku, Hejna vyztužil přetíženou záložní řadu).

Hráči Jiří Aujeský a Denis Musálek jsou již hráči SK Líšeň, když po delším hostování v Líšni definitivně přestoupili z 1.FC Brno.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 28.08.2005 v 11:15:25)

Na hostování k nám přišel Marek Walla ze Startu Brno (zatím do 31.12.2005).

Příprava před sezónou

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 28.08.2005 v 10:59:53)

Připravovat na novou sezónu jsme se začali od 4.srpna. Následovalo náročné týdenní soustředění v Hodoníně u Kunštátu, kterého se zúčastnilo 19 hráčů. Přálo nám počasí, nepršelo, nebylo ani příliš horko, což je na těžké tréninky ideální (pouze pěkný bazén nešlo použít), takže s průběhem můžeme být spokojeni.
Další fázi přípravy jsme absolvovali v Líšni. I když počasí nebylo příznivé, podařilo se nám odtrénovat všechny plánované tréninkové jednotky. Pouze naplánované zápasy jsme museli překládat a odehráli jsme o jeden zápas méně, něž jsme měli v úmyslu.
Přípravu však nejvíce ovlivnili odjezdy řady hráčů na dovolené a chalupy! I přesto, že jsme rodiče prosili, aby s fotbalovou přípravou hráčů počítali, nebyla naše žádost některými rodiči vyslyšena, což nepříznivě ovlivnilo přípravu hráčů i přípravné zápasy.
Celkově jsme s přípravou v tomto období spokojeni, musím ocenit dobrou práci hráčů.

V rámci přípravy na sezónu jsme odhráli i tři přípravné utkání:

Bystřice nad Perštejnem - SK Líšeň 1 : 7Branky : Gloza 3, Lazar, Hejna, Musálek, Maleňák

Tatran Bohunice - SK Líšeň 6 : 0

SK Líšeň - Sparta Brno B 1 : 3Branka : Hejna

I když už začala soutěž, odehrajeme ještě dva přípravné
zápasy, snad už budeme kompletní…

Pro zapomnětlivé: sraz na zápas se Spartou je ve čtvrtek v 10,15 na hřišti v Líšni.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 25.08.2005 v 08:31:03)

V pátek 26.8. trénink není!!!
V sobotu 27.8. je sraz nominovaných hráčů ve 12,45 na hřišti v Líšni.

Zápas se Spartou budeme hrát ve čtvrtek od 11,00 hod. v Líšni na škvarku, protože tráva na Spartě je opět rozmočená.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 24.08.2005 v 13:07:14)

Pokud to počasí dovolí, budeme příští týden ve středu (31.8.) hrát další přípravné utkání s ČAFC na jejich hřišti.

I čtvrteční zápas se Spartou je pro podmáčený terén na hřišti soupeře odložen. Utkání by se mělo hrát příští týden, termín bude upřesněn.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Petr Hajn 17.08.2005 v 20:42:02)

Naše příprava tak bude pokračovat tréninkem v pátek od 15,30 hod.

V sobotu dopoledne budeme hrát odložené utkání s Bohunicemi na hřišti v Rudici. Sraz bude upřesněn v pátek na tréninku.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.