Kala,Boček P.,Hujňák,Pružina
Marek,Bednář T.,Bednář P.,Boček J.,
Suchý,Klika

Dále střídali:Trnka,Šikula,Fábek

Domácí zápas jsme nezačali dobře.Kluci měli velký respekt ze soupeře kterej byl o hlavu až dvě vyší než naši hráči.Medlánky z uvodního tlaku vstřelili vedoucí gol kterej kluky nepoložil ba naopak trpělivou kombinační hrou jsme začali soupeře přehrávat.Do poločasu jsme dvěma goly otočili a po přastávce jsme přidali další tři branky a celkem v poklidu jsme dovedli zápas do vítězného konce.

Dále střídali : Klement,Čerbák

První mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti Svratky B.
I když jsme střelili jenom jednu branku tak jsme měli celé utkání pod kontrolou. Všichni hráči podali kvalitní a bojovný výkon.

Příští utkání hrajeme na domácí půdš proti Medlánkám.

Odjezd na soustředění je v neděli 27.7.2008 v 8.00hod. od hřiště SK Líšeň. Sraz v 7.45hod.

Příjezd bude v pátek 1.8.2008-čas návratu bude upřesněn dle možného sehrání přípravného utkání.
S sebou fotokopii průkazky pojištěnce, kopačky, chrániče,tenisky(turfy,sálovky)na běhání,pantofle(papuče)na přezutí do budovy,tepláková soupr.,šusťáková soupr.,mikina,trička,kraťase, dostatečné množství ponožek,štulpny,plavky,pyžamo,spodní prádlo,hygienické potřeby,ručníky.

Dále střídali: Klement, Čerbák, Fábek

Po prvním poločase prohráváme 2:0, zlepšeným výkonem ve druhém poločase obracíme zápas v náší výhru. Chtěl bych poděkovat panu Randýskovi a panu Markovi za vedení mistrovského utkání.

Marek, Špaček, Bajgar, Mitáš

dále střídali: Fara, Hradílek, Šikula, Fazor, Bednář T.

Chtěl bych kluky pochválit za předvedený výkon, a přístup k utkání.Před zápasem jsme si řekli, že se budeme snažit hrát kombinační fotbal po zemi a nedat soupeři prostor pro jeho kombinaci, což se klukům dařilo plnit a proto jsem byl s jejich výkonem velmi spokojen.