MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

4.mistrovské utkání dne 23.4.2005 v 9 hod na hřišti v Líšňi

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 25.04.2005 v 17:47:56)

SK Líšeň „A“ – MCV 5:2 (2:0)

Branky: Houdek 2, Trávníček, Bohuslav, Sklenář

Sestava: Fučík(31.min.Machka)

Vejmělek Radkovský Šikral

Houdek Koudelka Hajn(31.min. Kolejka) Sklenář

Drštka Palásek(31.min.Bohuslav) Trávníček(45.min.Čermák)

Utkání bylo od začátku vyrovnané. Soupeř nám šel dost do těla, což nám dělalo problémy. Naštěstí jsme brzy dali první branku, ale místo toho abychom hráli moderní kopanou, tak zbytečně odkopáváme míče, kazíme přihrávky, špatné zpracování míče, prostě bezůčelová hra bez pohybu a nápadu. I přesto dáváme druhou branku. Hra se většinou hraje ve středu hřiště. Nehrajeme vůbec to co umíme, jako by hráči spali. Tak skončil první poločas. Po domluvě o přestávce s hráči a vystřídání dvou hráčů jsem si myslel, že se hra zlepší. Bohužel se tak nestalo, a naopak to bylo ještě horší. Vždyť pravá strana si v druhém poločase ani nekopla do míče. Záloha nám nefungovala, hráli jsme pořád středem nebo levou stranou. Necháváme soupeři spoustu místa. I přesto dáváme třetí branku. Soupeř se čím dál častěji dostává k naší brance a z jednoho rohového kopu dostáváme branku. Rychle odpovídáme a dáváme dvě branky. V závěru nám soupěř dává po chybě obránce u přední tyče branku opět z rohového kopu. Doufám, že se hráči poučí z chyb a že v příštím utkání budou hrát to co umí.

1.FC BRNO : SK LÍŠEŇ "B"

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Rostislav Drochytka 22.04.2005 v 23:30:39)

2 : 3

Branky za hosty :
Trávníček Martin 2x (1x z penalty)
Drochytka Jan

Zápas dvou rovnocenných soupeřů, kdy domácí byli o něco málo rychlejší, ale my hosté jsme hráli zejména v první půli velice disciplinovaný fotbal, poctivě bojovali o každý míč. Tato snaha byla korunována zpočátku vedoucí brankou. Ve druhé půli se kombinační akce střídali na obou stranách. V pokutovém území míč vybojoval Radek Bohuslav, byl faulován, ale náš pokutový kop Trávníček proměnil bez problémů. Domácím se podařilo ale těsně před koncem snížit na 2:1, což je vybičovalo k většímu výkonu. V závěru ale třetí brankou Drochytka zpečetil naše vítazství, i když v úplně těsné závěru domácí ještě dali jeden göl. Pak jsme se již jenom všcihni dívali na hodinky, kdy rozhodčí zápas ukončí.

1.mistrovské utkání dne 17.4.2005 v 9 hod na hřišti v Líšňi

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 18.04.2005 v 16:23:41)

SK Líšeň „B“ – Žabovřesky 2:0 (1:0)

Branky: Grunwald, Mitáš

„B“ mužstvo nastoupilo v neděli na domácím hřišti k prvnímu utkání jarní části s Žabinami. Od začátku jsme se pustili do soupeře, vypracovávali si spoustu šancí, ale branka nechtěla pořád padnout. Hosté se skoro vůbec nedostávali za půlku. Po několikátém rohovém kopu konečně branka padla. Stále útočíme, vytváříme si šance, ale do poločasu se nic nemění. Po poločase pokračujeme v tlaku a dáváme druhou branku. Místo toho, abychom hráli v klidu fotbal, tak se zbytečně zbavujeme míče, místo přihrávky po zemi dáváme přihrávky vzduchem. Do konce utkání už žádná branka nepadla.

3.mistrovské utkání dne 16.4.2005 v 10,30 hod na hřišti v Hustopečích

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 16.04.2005 v 20:22:41)

Hustopeče - SK Líšeň 0:7 (0:4)

Branky: Houdek, Palásek, Sklenář, Hajn, Drštka, Bohuslav, Drštka

Sestava: Fučík

Radkovský(31.min. Čermák) Pohanka Vejmělek(31.min. Šikral)

Procházka Houdek Hajn Sklenář

Drštka(31.min.Kolejka) Palásek Bohuslav

Od začátku utkání jsme si kombinační hrou vypracovali dobré šance. První branku jsme dali z rohového kopu pomocí protihráčova obránce, který nasměřoval míč do vlastní brány. Poté jsme během krátké doby proměnili další dvě pěkné akce a protihráče jsme již nepustili k žádné výrazné akci na naší polovině. Před závěrem prvního poločasu jsme proměnily ještě jednu šanci. V začátku druhého poločasu naši hráči polevili ve hře a protihráči se pokusili ohrozit naši bránu, ale naštěstí šly všechny tři střely mimo naši bránu. Poté jsme zlepšili hru a protihráči již přes naši obranu výrazně neohrozili naši bránu. Protihráči provedli taktické střídání a ve zbytku druhého poločasu jsme přidali v poklidu další tři góly.

Další mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 16.4.2005 v 10.45 hod v Hustopečích.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 11.04.2005 v 20:56:32)

2. mistrovské utkání dne 9.4.2005 v 9 hod na hřišti v Líšňi

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 11.04.2005 v 20:55:09)

SK Líšeň – Tasovice 2:3 (2:1)

Branky Kolejka, Dršťka

Sestava: Svoboda

Radkovský Pohanka Vejmělek

Procházka Koudelka(52.min.Houdek) Hajn Sklenář

Dršťka Kolejka Bohuslav

Náhradníci: Fučík, Šikral, Čermák

V sobotu jsme nastoupili doma k prvnímu utkání jarní části se soupeřem, který měl stejně bodů jako my. Ze začátku tkání jsme soupeře naší kombinační hrou přehrávali, vytvářeli jsme si spoustu šancí, ale branku jsme pořádne nemohli dát. Hosty jsme k ničemu nepouštěli. Až po několikátém rohovém kopu konečně dáváme v 8. minutě branku hlavou. Pak jsme měli další šance, ale neproměnili jsme je. Soupeř se čím dál více osměloval, protože jsme mu to umožnili. Po chybě v obraně kdy necháme projít hráče přes naše tři hráče soupeř vyrovnává. Neskládáme hlavu, vrháme síly do útoku a pěknou kolmou přihrávkou na nabíhajícího hráče dáváme v 29. minutě druhou branku. Tak skončil první poločas. Po domluvě s hráči o přestávce nastupujeme s cílem uhlídat jejich rychlého útočníka. Soupeř nastupuje do druhého poločasu s přeměněnou sestavou, což nám dělá problémy. Zbytečně kazíme jednoduché přihrávky ve středu hřiště a tím umožňujeme soupeři jejich rychlé protiútoky. Obránci neplní to co jsme si řekli o přestávce a nechávají jejich útočníkovy spoustu prostoru. Z toho také pramení to, že dostáváme vyrovnávací branku. Kombinační hrou se dostáváme k soupeřově šestnáctce a tam většina našich akcí končí. Chybí nám závěrečná přesná přihrávka a úspěšná střelba. Po nedostatečném bránění jejich rychlého útočníka a zaváhání brankáře dostáváme třetí branku. Nevzdáváme se, útočíme, ale je to dost nervózní. Soupeř už jenom odkopává míče a brání výsledek. Bohužel už se nám nepodařilo vyrovnat. Škoda zahozených šancí v prvním poločase.

Oznámení

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 10.04.2005 v 11:15:41)

Tréninky budou probíhat pondělí, středa a pátek na hřišti v Podolí, od 16,30 - 18,30 hod.

Předem děkuji

Trenér František Fučík
nové tel. číslo 731 831 310

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.