Závěr sezóny

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 18.06.2005 v 22:07:52)

ZÁPAS RODIČŮ PROTI A+B TÝMU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

24. ČERVNA 2005 od 17,30hod

Tak jako koždoročně, závěr sezóny bude ukončen symbolickým utkáním rodičů (tatínků a maminek) proti vlastním dětem. Z důvodů možných tvrdých zákroků proti rodičům bude na hřišti přítomen MěFS delegovaný rozhočí.

Sraz všech aktérů i rodinných příslušníků na hřišti v Podolí je v 16,30hod

SK Líšeň „B“ - SK Tuřany

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 18.06.2005 v 22:00:13)

3 : 1 (2:1)

Poslední zápas sezóny byl velice důležitý, protože se na dálku bojovalo s mužstvem Startu o první místo. Zápas byl o to zajímavější, neboť Start hrál den předem a vyhrál. Znamenalo to tedy, že musíme nutně vyhrát!!!!!

S tímto cílem všichni nastoupili do zápasu a skutečně se podařilo dostat mužstvo Tuřan pod silný tlak. Oni v podstatě hrozili pouze nebezpečnými brejky. Náš první gól obstaral Kolejka, když se probil mezi obránci soupeři a skóroval. Potom ale přišel šok, náhodným gólem soupeř srovnal, i když jsme stále byli lepším týmem. Potom ale Procházka zkušeně podél brankáře protrhl střeleckou smůlu a znovu jsme vedli. V této chvíli nás podržel skvělý brankář Machka, který chytl tři skoro jasné góly. V závěru potom naše vítězství nejen v zápase, ale i v celém ročníku zpečetil hezkým gólem Maleňák.

Vyhráli jsme tento zápas a stejně jako vloni obsadili první místo v celé soutěži. Doufáme, že
celkový základ týmu bude pokračovat i příští úspěšné.

Dík samozřejmě patří hlavně trenérům Františku Fučíkovi a Pavlu Čermákovi, ale i rodičům, kteří svým klukům vytvořili dobré podmínky.

sobota 12.6.2005 v 9 h na domácím hřišti

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 14.06.2005 v 08:39:20)

SK Líšeň „A“ – Bosonohy 8:0 (1:0)

Branky: Kolejka 3x, Bohuslav 2x, Sklenář, Drštka, Hajn

Sestava: Slezák

Vejmělek Pohanka Gross

Procházka(45.min Čermák) Koudelka Hajn Houdek

Drštka Bohuslav(31.minKolejka) Sklenář

V sobotu jsme nastoupili na domácím hřišti k poslednímu utkání letošní sezóny. Od začátku utkání jsme soupeře přehrávali, vytvářeli jsme si brankové šance. Po jedné z nich dáváme první branku a pokračujeme v náporu. Soupeře vůbec nepouštíme na naši půli. Máme do poločasu spoustu vyložených šancí, ale bohužel neproměňujeme. Do druhého poločasu nastupujeme s ještě větší chutí po brankách, což se projevuje na skóre. Vždyť soupeř prakticky za celý zápas nevystřelil na naši branku. Utkání dohráváme v poklidu a ve vlažném tempu.

"A" mužstvo příští zápas sehraje v sobotu 11.6.2005 v 9 hodin doma s Bosonohama.

Bohuslav(45min Pešta) Houdek

V sobotu jsme nastoupili k důležitému utkání v boji o první místo na hřišti soupeře. Od začátku utkání nám dělalo veliké problémy zpracování míče a přihrávky. Hřiště bylo velmi tvrdé, proto měl míč velký odskok. Bylo znát na domácích, že na tom hřišti trénují a hrají. Byl to většinou boj o střed pole a k našemu vápnu, kde nám velmi dobře hrála obrana a nepouštěla domácí hráče k zakončení. Po přísné penaltě prohráváme 1:0. Tak skončil poločas. V poločase provádíme změny v sestavě a po domluvě k hráčům nastupujeme s větším elánem. To se projevuje také na hře. Najednou domácí neví kam dřív. Přehráváme je a vytváříme si šance, střílíme na branku. Po jednom centru do vápna a dobře zpracovaném míči našeho útočníka dáváme vyrovnávající branku. Dále tlačíme, ale branka už nepadla. Doufám, že v posledním utkání doma potvrdíme 1. místo.

dne 28.5.2005 v 9 hod hřiště SK Líšeň

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Martin Šikral 03.06.2005 v 10:48:06)

SK Líšeň „B“ – Starý Lískovec 5:0

Branky: Maleňák 3x, Bohuslav, Gross

9.mistrovské utkání dne 28.5.2005 v 9 hod na hřišti SK Líšeň

SK Líšeň „A“ – Pohořelice 3:1

Branky: Procháza, Hajn, Drštka

Příští zápas mladších žáků"B" se odehraje v 11,30 hod na domácím hřišti s Lískovcem.

Příští zápas předehrávany ve čtvrtek 26.5.2005 v 17 hod ve Znojmě.