Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 02.05.2005 v 21:35:30)

Příští soupeř doma v sobotu 7.5.2005 v 9 hod Moravská Slávie.

5.mistrovské utkání dne 1.5.2005 v 11.45 hod na hřišti Sparty Brno

Sestava: Machka

Radkovský Pohanka Vejmělek (51.minŠikral)

Procházka (31.min.Houdek) Koudelka Hajn Sklenář

Drštka Bohuslav Trávníček

V neděli jsme nastoupili za slunného počasí na hřišti vedoucí Sparty. Od začátku to bylo velice vyrovnané utkání. Obě dvě zálohy šlapaly na plný výkon, takže to byl boj o střed hřiště. Po jednom odraženém míči na velké vápno a přenesenou střelu našeho hráče střílíme první branku. Domácí se houževnatě snaží útočit, ale mi včasným napadáním jim nedáváme prostor. Utkání to bylo velice rychlé. Ke konci poločasu nastřelujeme břevno.Tak skončil první poločas. Soupeř do druhého poločasu posiluje o hráče hrající II.ligu. Hra se ještě více zrychlila a po jednom odraženém míči a špatně postaveném brankáři dostáváme vyrovnávající branku. Snažíme se dále hrát naši kombinační hru, ale bohužel nám dochází síly. Soupeř se stále více dostává do naší obrany a dává nám druhou branku. Mame ještě nějaké šance, ale bohužel je neproměňujeme. Na závěr po pěkné akci nám soupeř střílí třetí branku. Nemáme už síly na odpověď. Musím hráče pochválit za bojovnost a že ze sebe vydali to co umí. Někteří totiž hráli ještě v 9hod celé utkání za „B“ tým.

Příští soupeř mladších žáků "B" doma v neděli 1.5.2005 v 9 hod. Chrlice.

4.mistrovské utkání dne 23.4.2005 v 9 hod na hřišti v Líšňi

SK Líšeň „A“ – MCV 5:2 (2:0)

Branky: Houdek 2, Trávníček, Bohuslav, Sklenář

Sestava: Fučík(31.min.Machka)

Vejmělek Radkovský Šikral

Houdek Koudelka Hajn(31.min. Kolejka) Sklenář

Drštka Palásek(31.min.Bohuslav) Trávníček(45.min.Čermák)

Utkání bylo od začátku vyrovnané. Soupeř nám šel dost do těla, což nám dělalo problémy. Naštěstí jsme brzy dali první branku, ale místo toho abychom hráli moderní kopanou, tak zbytečně odkopáváme míče, kazíme přihrávky, špatné zpracování míče, prostě bezůčelová hra bez pohybu a nápadu. I přesto dáváme druhou branku. Hra se většinou hraje ve středu hřiště. Nehrajeme vůbec to co umíme, jako by hráči spali. Tak skončil první poločas. Po domluvě o přestávce s hráči a vystřídání dvou hráčů jsem si myslel, že se hra zlepší. Bohužel se tak nestalo, a naopak to bylo ještě horší. Vždyť pravá strana si v druhém poločase ani nekopla do míče. Záloha nám nefungovala, hráli jsme pořád středem nebo levou stranou. Necháváme soupeři spoustu místa. I přesto dáváme třetí branku. Soupeř se čím dál častěji dostává k naší brance a z jednoho rohového kopu dostáváme branku. Rychle odpovídáme a dáváme dvě branky. V závěru nám soupěř dává po chybě obránce u přední tyče branku opět z rohového kopu. Doufám, že se hráči poučí z chyb a že v příštím utkání budou hrát to co umí.

1.FC BRNO : SK LÍŠEŇ "B"

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Rostislav Drochytka 22.04.2005 v 23:30:39)

2 : 3

Branky za hosty :
Trávníček Martin 2x (1x z penalty)
Drochytka Jan

Zápas dvou rovnocenných soupeřů, kdy domácí byli o něco málo rychlejší, ale my hosté jsme hráli zejména v první půli velice disciplinovaný fotbal, poctivě bojovali o každý míč. Tato snaha byla korunována zpočátku vedoucí brankou. Ve druhé půli se kombinační akce střídali na obou stranách. V pokutovém území míč vybojoval Radek Bohuslav, byl faulován, ale náš pokutový kop Trávníček proměnil bez problémů. Domácím se podařilo ale těsně před koncem snížit na 2:1, což je vybičovalo k většímu výkonu. V závěru ale třetí brankou Drochytka zpečetil naše vítazství, i když v úplně těsné závěru domácí ještě dali jeden göl. Pak jsme se již jenom všcihni dívali na hodinky, kdy rozhodčí zápas ukončí.

1.mistrovské utkání dne 17.4.2005 v 9 hod na hřišti v Líšňi

SK Líšeň „B“ – Žabovřesky 2:0 (1:0)

Branky: Grunwald, Mitáš

„B“ mužstvo nastoupilo v neděli na domácím hřišti k prvnímu utkání jarní části s Žabinami. Od začátku jsme se pustili do soupeře, vypracovávali si spoustu šancí, ale branka nechtěla pořád padnout. Hosté se skoro vůbec nedostávali za půlku. Po několikátém rohovém kopu konečně branka padla. Stále útočíme, vytváříme si šance, ale do poločasu se nic nemění. Po poločase pokračujeme v tlaku a dáváme druhou branku. Místo toho, abychom hráli v klidu fotbal, tak se zbytečně zbavujeme míče, místo přihrávky po zemi dáváme přihrávky vzduchem. Do konce utkání už žádná branka nepadla.

3.mistrovské utkání dne 16.4.2005 v 10,30 hod na hřišti v Hustopečích

Hustopeče - SK Líšeň 0:7 (0:4)

Branky: Houdek, Palásek, Sklenář, Hajn, Drštka, Bohuslav, Drštka

Sestava: Fučík

Radkovský(31.min. Čermák) Pohanka Vejmělek(31.min. Šikral)

Procházka Houdek Hajn Sklenář

Drštka(31.min.Kolejka) Palásek Bohuslav

Od začátku utkání jsme si kombinační hrou vypracovali dobré šance. První branku jsme dali z rohového kopu pomocí protihráčova obránce, který nasměřoval míč do vlastní brány. Poté jsme během krátké doby proměnili další dvě pěkné akce a protihráče jsme již nepustili k žádné výrazné akci na naší polovině. Před závěrem prvního poločasu jsme proměnily ještě jednu šanci. V začátku druhého poločasu naši hráči polevili ve hře a protihráči se pokusili ohrozit naši bránu, ale naštěstí šly všechny tři střely mimo naši bránu. Poté jsme zlepšili hru a protihráči již přes naši obranu výrazně neohrozili naši bránu. Protihráči provedli taktické střídání a ve zbytku druhého poločasu jsme přidali v poklidu další tři góly.