Žáci U13

"A" mužstvo příští zápas sehraje v sobotu 11.6.2005 v 9 hodin doma s Bosonohama.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 06.06.2005 v 19:18:09)

Bohuslav(45min Pešta) Houdek

V sobotu jsme nastoupili k důležitému utkání v boji o první místo na hřišti soupeře. Od začátku utkání nám dělalo veliké problémy zpracování míče a přihrávky. Hřiště bylo velmi tvrdé, proto měl míč velký odskok. Bylo znát na domácích, že na tom hřišti trénují a hrají. Byl to většinou boj o střed pole a k našemu vápnu, kde nám velmi dobře hrála obrana a nepouštěla domácí hráče k zakončení. Po přísné penaltě prohráváme 1:0. Tak skončil poločas. V poločase provádíme změny v sestavě a po domluvě k hráčům nastupujeme s větším elánem. To se projevuje také na hře. Najednou domácí neví kam dřív. Přehráváme je a vytváříme si šance, střílíme na branku. Po jednom centru do vápna a dobře zpracovaném míči našeho útočníka dáváme vyrovnávající branku. Dále tlačíme, ale branka už nepadla. Doufám, že v posledním utkání doma potvrdíme 1. místo.

dne 28.5.2005 v 9 hod hřiště SK Líšeň

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Martin Šikral 03.06.2005 v 10:48:06)

SK Líšeň „B“ – Starý Lískovec 5:0

Branky: Maleňák 3x, Bohuslav, Gross

9.mistrovské utkání dne 28.5.2005 v 9 hod na hřišti SK Líšeň

SK Líšeň „A“ – Pohořelice 3:1

Branky: Procháza, Hajn, Drštka

Příští zápas mladších žáků"B" se odehraje v 11,30 hod na domácím hřišti s Lískovcem.

Příští zápas předehrávany ve čtvrtek 26.5.2005 v 17 hod ve Znojmě.

Drštka Palásek(35.min Bohuslav) Houdek

Od začátku utkání jsme měli územní převahu. Vypracovávali jsme si šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Střelba byla slabá, chyběl důraz v zakončení. Většinou to byl boj o střed pole. Soupeř byl důrazný, což nám dělalo problémy ve zpracování míče a neměli jsme dostatek času na přesnou přihrávku. Soupeř měl vzadu dostatečně rychlého a důrazného stopera, který všechno stíhal oběhat a odkopávat. Po jedné podařené akci po levé straně a přesné střele k tyči dáváme konečně branku. Tak skončil první poločas. Do druhého poločasu dali hosté na střed útoku toho rychlého stopera a naše obrana si s ním neuměla poradit. Takže z jedné akce soupeř vyrovnává, po zbytečně ztraceném míči na levé straně záložní řady. Naši obránci nemají odhad na míč, buď míč netrefíme nebo nás přeskočí. Po té co hosté vystřídali tohoto rychlého útočníka se najednou hraje jenom na jednu branku. Útočíme, vytváříme si vyložené šance, ale neproměňujeme. Naštěstí v závěru z přímého kopu koněčně střílíme vítěznou branku. Jak je možné, že si neumíme poradit s jedním hráčem!

"B" mužstvo hraje v sobotu 21.5.2005 v 14 hod na hřišti v Žebětíně.

Příští zápas odehrajeme v sobotu 21.5.2005 v 9 hod na domácím hřišti s týmem Zastávka.