Příští zápas předehrávany ve čtvrtek 26.5.2005 v 17 hod ve Znojmě.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 23.05.2005 v 19:03:59)

8.mistrovské utkání dne 21.5.2005 v 9 hod na hřišti SK Líšeň

Sestava: Slezák

Vejmělek(50.min Čermák) Pohanka Šikral

Procházka Koudelka Hajn Sklenář

Drštka Palásek(35.min Bohuslav) Houdek

Od začátku utkání jsme měli územní převahu. Vypracovávali jsme si šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Střelba byla slabá, chyběl důraz v zakončení. Většinou to byl boj o střed pole. Soupeř byl důrazný, což nám dělalo problémy ve zpracování míče a neměli jsme dostatek času na přesnou přihrávku. Soupeř měl vzadu dostatečně rychlého a důrazného stopera, který všechno stíhal oběhat a odkopávat. Po jedné podařené akci po levé straně a přesné střele k tyči dáváme konečně branku. Tak skončil první poločas. Do druhého poločasu dali hosté na střed útoku toho rychlého stopera a naše obrana si s ním neuměla poradit. Takže z jedné akce soupeř vyrovnává, po zbytečně ztraceném míči na levé straně záložní řady. Naši obránci nemají odhad na míč, buď míč netrefíme nebo nás přeskočí. Po té co hosté vystřídali tohoto rychlého útočníka se najednou hraje jenom na jednu branku. Útočíme, vytváříme si vyložené šance, ale neproměňujeme. Naštěstí v závěru z přímého kopu koněčně střílíme vítěznou branku. Jak je možné, že si neumíme poradit s jedním hráčem!

"B" mužstvo hraje v sobotu 21.5.2005 v 14 hod na hřišti v Žebětíně.

Příští zápas odehrajeme v sobotu 21.5.2005 v 9 hod na domácím hřišti s týmem Zastávka.

7.mistrovské utkání dne 14.5.2005 v 10.45 hod na hřišti v Moravském Krumlově

Moravský Krumlov - SK Líšeň „A“ 1:8 (0:3)

Branky: Houdek 3, Bohuslav 2, Drštka 2, Šikral

Sestava: Machka

Vejmělek Pohanka Šikral

Drštka Palásek(31.min Bohuslav) Trávníček(31.min.Houdek)

Od začátku utkání jsme měli převahu. Po pěti minutách vedeme 3 : 0. Hrajeme kombinačně, domácí k ničemu nepouštíme, prakticky za poločas ani nevystřelili na branku. Na druhý poločas dáváme čerstvé útošníky. Ti střílí dalších pět branek. Domácí v závěru po zaváhání střílí první branku. Utkání dohráváme v poklidu.

Slatina-SK Líšeň "B" 0:2(0:2)

Branky: Drštka, Mitáš

Příští zápas sehrajeme v sobotu 14.5.005 v 10,45 v Moravském Krumlově.

6.mistrovské utkání dne 7.5.2005 v 9 hod na hřišti v Líšňi

SK Líšeň „A“ – Moravská Slávie 1:2 (0:2)

Branky: Bohuslav

Sestava: Fučík(31.min.Slezák)

Procházka Koudelka(31.min.Houdek) Hajn Sklenář

Drštka Bohuslav Trávníček(50.min.Čermák)

Od začátku utkání to bylo vyrovnané. Vesměs to byl boj o střed hřiště. Soupeř nám šel dost do těla, což nám dělalo velké problémy. Byl důraznější v osobních soubojích. Chyběl nám na hřišti pohyb a větší důraz. Nedávali jsme soupeři dost času na zpracování míče a po chybách jsme si nechali dát dvě branky. V prvním poločase jsme prakticky vůbec nevystřelili na branku Naše akce většinou končily na velkém vápně. V druhém poločase přidáváme na důrazu, zpřesňujeme přihrávky a a máme větší pohyb na hřišti. Soupeře přehráváme, ale chybí nám itrochu štěstí. Střely většinou trefují obránce. Po jedné akci dáváme konečně branku. Houževnatě útočíme, vytváříme si i brankové příležitosti, ale neproměňujeme. Buď trefujeme břevno nebo jde míč veldle branky. Soupeře skoro k ničemu nepouštíme, ten většinou odkopává míč a brání se. Škoda, že nehrajeme na plno celý zápas. Buď sehrajeme dobře první nebo druhý poločas, ale celý zápas se nám nepodařilo ještě sehrát v plném nasazení. Doufejme, že se to zlepší a probudí se naši střelci!

SK Líšeň"B" - SK Chrlice 1:5 (0:2).

Branky: Procházka