Importováno ze starého webu sklisen.com (autor František Fučík 26.09.2005 v 06:50:02)

Branky: Hajn 3, Trávníček, Procházka, Haneček, vlastní

Sestava: Fara

Haneček Vejmělek Šikrál

Procházka Houdek Hajn (35.min.Bajgar) Čermák (35.min.Chrást)

Bohuslav Kolejka (35.min.Drochytka) Trávníček(35.min Mitáš))

Hned od začátku utkání to nebylo takové nasazení, jaké jsme předváděli v předcházejících utkáních. Jakoby si hráči mysleli, že bez bojovnosti a plného nasazení se soupeř porazí sám.
Ze začátku jsme sice soupeře zatlačili na jeho polovinu, ale zbytečně jsme si komplikovali rozehrávky, místo abychom hráli míče po zemi a nabíhali si do volných prostorů, zbytečně vodíme míče a koncová přihrávka je žalostná. Po deseti minutách se hráči probudili, začali více běhat, přidali na bojovnosti a kombinační hře a zpřesnili hlavně přihrávky. Po rohovém kopu konečně dáváme první branku. Soupeře už dál k ničemu nepouštíme a začínáme i proměňovat šance. Do poločasu ještě přidáváme 4 branky. Po poločase střídáme čtyři hráče, stále si držíme převahu, i když hra už není tak kombinační, střídající hráči se sice snaží, ale ještě nemají tolik zkušeností s vyšší soutěží. Po jedné chybě v obraně měli domácí šanci, kterou neproměnili zásluhou brankáře, který vyrazil míč na roh. Ovšem z rohového kopu po jeho zaváhání dostáváme jedinou branku. Dále utočíme, soupeřovi už nedovolíme žádný útok. Přidáváme ještě poslední branku z přímého kopu.

Příští utkání hrajeme ve středu 28.9. doma s Blanskem v 9,00.

4.mistrovské utkání 17.9.2005, 9,00 hodin

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 18.09.2005 v 20:23:31)

SK Líšeň „A“ - SK Jedovnice 11 : 0 ( 6 : 0 )

Branky: Kolejka 6x, Trávníček 3x, Bohuslav, Hajn, Houdek

Sestava: Slezák

Haneček Vejmělek(31.min Okřina) Šikral

Procházka Houdek Hajn Čermák (31.min Drochytka)

Bohuslav Kolejka Trávníček

PRŮBĚH UTKÁNÍ :

Celé utkání se v podstatě hrálo na jednu branku, a to na branku soupeře - SJ Jedovnic. Po vynikajicích kombinacích hned v úvodu řada hráčů domácích buď branku přestřelila anebo akce skončily u vynikajícího brankáře hostů. Nakonec ve 4. minutě se protrhla smůla a Kolejka ve skrumáži vybojoval míč a sköroval. Následovala potom v 10. minutě branka Trávníčka a tím se rozpoutal brankostroj domácích. Nejhezší branka Kolejky hlavou padla potom ve 24. minutě. Tento hráč dokázal tak svými 6 góly se jistě vyšplhat nejen na nejlepšího střelce týmu, ale jistě i celé soutěže.
Na začátku druhé půle jsme se nemohli rozstřílet, ale nakonec v závěru utkání skóre přeskočilo desítku. A to řadu výrazných gólových situací během celkového utkání zlikvidoval vynikající brankář soupeře.

Příští utkání hrajeme v sobotu 24.9. v Rousínově. Bližší informace budou na tréniku.

3.mistrovské utkání 10.9.2005, 9,00 hodin

AFK Letovice - SK Líšeň „A“ 0 : 14 ( 0 : 8 )

Branky: Bohuslav 2, Hajn, Kolejka 2, Procházka , Trávníček 2, Šikral , Čtvrtníček 2, Houdek 2, Drochytka

Sestava: Slezák (31.min Fara)

Haneček (31.min Čermák) Vejmělek Šikral

Procházka Houdek Hajn (31.min Mitáš) Sklenář

Bohuslav Kolejka ( 31. min Drochytka) Trávníček(31.min Čtvrtníček)

Hned z prvního útoku jsme dali první branku z pravé strany po centru. Soupeře jsme po celý první poločas nepustili k žádné akci, přehrávali jsme je úplně ve všem, nevytvořili si žádnou brankovou příležitost, o čemž hovoří i skóre prvního poločasu, který skončil 8 : 0.
Po přestávce pokračujeme nadále v náporu po vystřídání 5 hráčů. Zápas máme plně pod kontrolou, hrajeme kombinační kopanou se zakončením a mnohdy i přesnou střelou.
Soupeř za celé utkání ani jednou nevystřelil na naši branku, nedařila se mu ani obrana.
Zápas v pohodě dohráváme, skóre se zastavilo na 14.

Příští utkání hrajeme v sobotu 17.9. v 9,00 doma s Jedovnicemi.

Do 15.9. probíhá výběr příspěvku ve výši 500,- Kč (do rukou pana Drochytky a pana Marka)

Procházka Houdek (38.min Bajgar) Hajn Sklenář

Bohuslav Mitáš (38.min Kolejka) Trávníček(38.min Čtvrtníček)

Od začátku utkání jsme ve velké převaze. Soupeř se v podstatě nedostává k brankové šanci. Hraje se téměř jen před brankou soupeře. Hned v počátku, v průběhu prvních několika minut, dáváme v rychlém sledu pět branek. Soupeř se pouze brání, a to ještě nepřesně a liknavě.
Do konce poločasu přidáváme ještě dvě zdařilé branky. Po přestávce pokračujeme v náporu na soupeřovu branku, soupeře vůbec nepouštíme za půlící čáru, ten pouze pokračuje v bránění, téměř se nedostává k míči, pouze jej odkopává , mnohdy nahrává nám. Přidáváme ještě devět branek, soupeř nestíhá ani sledovat naše hráče, dá se říct, že našemu útoku
jen přihlíží. Utkání dohráváme v klidném tempu. Nepustili jsme soupeře ani k vytvoření jediné brankové příležitosti.

Příští utkání hrajeme v sobotu 10.9. v Letovicích.

Do 15.9. probíhá výběr příspěvku ve výši 500,- Kč (do rukou pana Drochytky a
pana Marka)

Děkuji.

1.mistrovské utkání v Kohoutovicích 27.8.2005, 15,45

Tatran Kohoutovice : SK Líšeň „A“ 1 : 7 ( 0 : 3 )

Branky: Trávníček 4x, Bohuslav, Mitáš, Hajn

Haneček (45.min Čermák) Vejmělek Šikral

Procházka (38.min Bajgar) Houdek Hajn Sklenář

Bohuslav Mitáš (38.min Kulhánek) Trávníček

Od začátku utkání jsme se pustili do soupeře. Přehrávali jsme soupeře ve všem, v důrazu, v rychlosti, v kombinaci a hlavně v nasazení. Ve čtvrté minutě dáváme první branku z rohového kopu. Do poločasu přidáváme další dvě branky. Soupeře nepouštíme vůbec za půlící čáru, vždyť za celý poločas ani jednou nevystřelili na naši branku. Po poločasu během dvou minut střílíme další dvě branky. Dál pokračujeme v kombinační hře, vytváříme si brankové příležitosti a přidáváme další dvě branky. Domácí pouze korigují výsledek jednou brankou. Utkání dohráváme v poklidu a ve vlažném tempu. Uvidíme, jak obstojíme se silnějšími soupeři, kteří nás prověří, jak jsme se připravili na novou sezónu.

Druhé mistrovské utkání sehrajeme doma v sobotu 3.9. v 9 hod proti Vyškovu.

pana Marka)

Děkuji.

Přeji Vám příjemné prázdniny, bez zranění a začátkem srpna na soustředění v Moravci Vás všechny očekávám.

Soustředění stojí 1900,- Kč, bude se vybírat až při odjezdu, to je 7.8.2005 v 9 hodin od hřiště SK Líšeň. Věškeré dotazy na tel. 731 831 310.

V neděli 26.6.2005 jsme se zůčastnili mezinárodního turnaje v Bratislavě – Vajnorech. Turnajem jsme prošli bez ztráty bodu a ani jsme nedostali branku.

penalty: Vejmělek, Čermák, Sklenář T., Grunwald, Hajn 5:2

Chtěl bych všem hráčům poblahopřát k vítězství a k dobré reprezentaci našeho oddílu.

Závěr sezóny

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 18.06.2005 v 22:07:52)

ZÁPAS RODIČŮ PROTI A+B TÝMU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

24. ČERVNA 2005 od 17,30hod

Tak jako koždoročně, závěr sezóny bude ukončen symbolickým utkáním rodičů (tatínků a maminek) proti vlastním dětem. Z důvodů možných tvrdých zákroků proti rodičům bude na hřišti přítomen MěFS delegovaný rozhočí.

Sraz všech aktérů i rodinných příslušníků na hřišti v Podolí je v 16,30hod

SK Líšeň „B“ - SK Tuřany

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RD 18.06.2005 v 22:00:13)

3 : 1 (2:1)

Poslední zápas sezóny byl velice důležitý, protože se na dálku bojovalo s mužstvem Startu o první místo. Zápas byl o to zajímavější, neboť Start hrál den předem a vyhrál. Znamenalo to tedy, že musíme nutně vyhrát!!!!!

S tímto cílem všichni nastoupili do zápasu a skutečně se podařilo dostat mužstvo Tuřan pod silný tlak. Oni v podstatě hrozili pouze nebezpečnými brejky. Náš první gól obstaral Kolejka, když se probil mezi obránci soupeři a skóroval. Potom ale přišel šok, náhodným gólem soupeř srovnal, i když jsme stále byli lepším týmem. Potom ale Procházka zkušeně podél brankáře protrhl střeleckou smůlu a znovu jsme vedli. V této chvíli nás podržel skvělý brankář Machka, který chytl tři skoro jasné góly. V závěru potom naše vítězství nejen v zápase, ale i v celém ročníku zpečetil hezkým gólem Maleňák.

Vyhráli jsme tento zápas a stejně jako vloni obsadili první místo v celé soutěži. Doufáme, že
celkový základ týmu bude pokračovat i příští úspěšné.

Dík samozřejmě patří hlavně trenérům Františku Fučíkovi a Pavlu Čermákovi, ale i rodičům, kteří svým klukům vytvořili dobré podmínky.

sobota 12.6.2005 v 9 h na domácím hřišti

SK Líšeň „A“ – Bosonohy 8:0 (1:0)

Branky: Kolejka 3x, Bohuslav 2x, Sklenář, Drštka, Hajn

Vejmělek Pohanka Gross

Procházka(45.min Čermák) Koudelka Hajn Houdek

Drštka Bohuslav(31.minKolejka) Sklenář

V sobotu jsme nastoupili na domácím hřišti k poslednímu utkání letošní sezóny. Od začátku utkání jsme soupeře přehrávali, vytvářeli jsme si brankové šance. Po jedné z nich dáváme první branku a pokračujeme v náporu. Soupeře vůbec nepouštíme na naši půli. Máme do poločasu spoustu vyložených šancí, ale bohužel neproměňujeme. Do druhého poločasu nastupujeme s ještě větší chutí po brankách, což se projevuje na skóre. Vždyť soupeř prakticky za celý zápas nevystřelil na naši branku. Utkání dohráváme v poklidu a ve vlažném tempu.