MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Výsledkový servis

Svratka C - Líšeň B 1:4
branky: Krybus, Kvoch, Putna, Baný.

Líšeň - Zlín 4:1
branky: Hochman, Špilka, Pustina, Ulrich.

Program 4.-10.září

Každý den odpoledne po škole.
posilování CORE:
PRKNO přímé na předloktí 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Pravé ruce 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Levé ruce 3x výdrž 20 sekund
MOST 3x výdrž 20 sekund
ZÁDA posilování (leh na břiše, zvednutá brada) 3x 20 kmitů

Před tréninkem navštivte kabinu, kde se převlečete a necháte si věci.
Pondělí 16:45-18:45 trénink v Podolí
Úterý 16:45-18:45 trénink v Mar.údolí
Středa volno
Čtvrtek 17:30-19:00 trénink v Podolí
Pátek 16:45-18:45 trénink v Podolí
.
Sobota 9.9. 13:00 Svratka - Líšeň., Brno-Žabovřesky, ul.Fanderlíkova
(parkovat na parkovišti za hrištěm pod mostem)
sebou kopačky, chrániče, míč, pití, triko pod dres, mikinu, šustku, ručník, sprcháč, ťapky do sprchy.
sraz:12:10. u kabin
nominace:
Baný, Kameník, Krybus, Kubík, Kvoch, Stara.
.
Neděle 10.9. 10:00 Líšeň - Zlín. v Podolí
sraz:9:00 u kabin
sebou kopačky, chrániče, míč, pití, triko pod dres, mikinu, šustku, ručník, sprcháč, ťapky do sprchy.
nominace:
Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl, Kvoch,
Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

Výsledkový servis

Líšeň - Slovácko 4:1
branky: Kryl, Raus, Kvoch, Linger.
.
Prostějov - Líšeň 8:0
.
Líšeň - Bosonohy 11:1
branky: Kryl 3x, Stara 2x, Linger 2x, Čábelka 2x, Kubík, Vičar.

Program 28.8.-3.9.

Každý den dopoledne:
posilování CORE:
PRKNO přímé na předloktí 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Pravé ruce 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Levé ruce 3x výdrž 20 sekund
MOST 3x výdrž 20 sekund
ZÁDA posilování (leh na břiše, zvednutá brada) 3x 20 kmitů
.
Individuální práce s míčem 20-30 minut
.
Protahování:
7 cviků, každý cvik výdrž 20 sekund
Zadní strana stehna, Přední strana stehna, Ohýbače kyčelního kloubu,
Břišní svaly, Bederní vzpřimovače, Lýtkové svaly, Přitahovače kyčelního kloubu
Svačina 0,5-1hod před tréninkem: Ovoce (Banán, Jablko, Nektarinka, Broskev) + Musli tyčinka, (Ceréální tyčinka, oplatek, kousek čokolády)+ 300ml vody nebo ředěný džus.
.
Pondělí 16:45-18:45 trénink v Podolí
Úterý 16:45-18:45 trénink v Mar.údolí
.
Středa 23.8. v 17:00 Líšeň - Slovácko. v Podolí
sraz 16:00. v kabině
sebou: kopačky, chrániče, míč pití 1,5litru vody, triko pod dres, mikinu, šustku,
ručník, sprcháč, ťapky do sprchy, klubové tričko.
Nominace:
Aniol, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík, Kryl, Krybus,
Kvoch, Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Špilka, Ulrich
.
.
Čtvrtek volno, individuální posilování, práce s míčem, protažení
Pátek 16:45-18:45 trénink v Podolí
.
Sobota 2.9. v 10:00 Prostějov - Líšeň. ul.Olympijská
sraz 7:55 . u hřiště SK Líšeň, Kučerova 4, odjezd aoutobusu v 8:00
sebou: kopačky, chrániče, míč, pití 1,5litru vody, triko pod dres, mikinu, šustku,
ručník, sprcháč, ťapky do sprchy, klubové tričko.
Nominace:
Aniol, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík, Kryl, Krybus,
Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Stara, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

Neděle 3.9. ve 14:00 Líšeň - Bosonohy. v Mariánském údolí
sraz 13:10. v kabině
sebou: kopačky, chrániče, míč, pití 1,5litru vody, triko pod dres, mikinu, šustku,
ručník, klubové tričko.
Nominace:
Aniol, Kubík, Kameník, Kryl, Linger, Pechart, Stara, Ulrich.

Výsledkový servis

Líšeň - Hodonín 6:3
branky: Raus 2x, Sedlák, Hochman, Kryl, Pustina.

Start Brno - Líšeň 3:15
branky: Linger 4x, Sedlák 4x, Špilka 2x, Kratochvíl 2x, Kubík, Novák, Hochman M..

Program 21.-27.8.

Každý den dopoledne:
posilování CORE:
PRKNO přímé na předloktí 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Pravé ruce 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Levé ruce 3x výdrž 20 sekund
MOST 3x výdrž 20 sekund
ZÁDA posilování (leh na břiše, zvednutá brada) 3x 20 kmitů
Individuální práce s míčem 20-30 minut
Po posilování protahování:
7 cviků, každý cvik výdrž 20 sekund
Zadní strana stehna, Přední strana stehna, Ohýbače kyčelního kloubu,
Břišní svaly, Bederní vzpřimovače, Lýtkové svaly, Přitahovače kyčelního kloubu

Svačina 0,5-1hod před tréninkem: Ovoce (Banán, Jablko, Nektarinka, Broskev) + Musli tyčinka, (Ceréální tyčinka, oplatek, kousek čokolády)+ 300ml vody nebo ředěný džus.
.
Pondělí 16:45-18:45 trénink v Podolí
Úterý 16:45-18:45 trénink v Mar.údolí
.
Středa 23.8. v 17:00 Líšeň - Hodonín.. v Podolí
sraz 16:00. v kabině
sebou: kopačky, chrániče, pití 1,5litru vody, triko pod dres, mikinu, šustku,
ručník, sprcháč, ťapky do sprchy, klubové oblečení
.
Nominace:
Baný, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík, Krybus, Kryl,
Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.
.
Čtvrtek volno, individuální posilování, práce s míčem, protažení
Pátek 16:45-18:45 trénink v Mar.údolí
.
Sobota 26.8. v 10:00 Start Brno - Líšeň., Brno-Lesná, Okružní 1b
sraz 9:10 .v kabině
sebou: kopačky, chrániče, pití 1,5litru vody, triko pod dres, mikinu, šustku,
ručník, sprcháč,Ťapky do sprchy, klubové oblečení
.
Nominace:
Kameník, Kubík, Krybus, Linger, Novák, Sedlák, Špilka .
.

Výsledkový servis

Kroměříž - Líšeň 2:10
branky: Raus 5x, Kryl 2x, Hříba, Hochman, Kvoch.

Program 14.-20.8.

Každý den dopoledne posilování CORE:
PRKNO přímé na předloktí 4x výdrž 15 sekund
PRKNO boční na Pravé ruce 4x výdrž 15 sekund
PRKNO boční na Levé ruce 4x výdrž 15 sekund
MOST 4x výdrž 15 sekund
ZÁDA posilování (leh na břiše, zvednutá brada) 4x 15 kmitů

Individuální práce s míčem 20-30 minut

Po posilování protahování:
7 cviků, každý cvik výdrž 20 sekund
Zadní strana stehna, Přední strana stehna, Ohýbače kyčelního kloubu,
Břišní svaly, Bederní vzpřimovače, Lýtkové svaly, Přitahovače kyčelního kloubu

Pondělí 16:45-18:45 trénink v Podolí
Úterý 16:45-18:45 trénink v Mar.údolí
Středa individuální posilování a práce s míčem, protahování
Čtvrtek 17:00-18:45 trénink v Podolí
Pátek 17:00-18:30 trénink v Podolí
.
Sobota 12.8. 14:00 Kroměříž - Líšeň .
sraz:11:45 u SK Líšeň , Kučerova 4
odjezd autobusu 11:50
na oběd něco lehčího - kuřecí plátek, ryba, rýže, těstoviny, zelenina, nic smaženého.
.
sebou: kopačky, chrániče, míč, pití 1,5litru vody, ručník, sprcháč, ťapky do sprchy,
po zápase svačinu - pečivo, šunka, plátkový sýr, pití na cestu tam do autobusu - 0,5litru vody
.
.
nominace:
Baný, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Krybus, Kryl, Kvoch,
Linger, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Špilka, Ulrich
.

Výsledkový servis

Sobota 12.8. turnaj v Lipníku nad Bečvou.

Líšeň - Lipník 2:1
branky: Hochman, Špilka.

Líšeň - Rýmařov 3:1
branky: Hochman 2x, Špilka.

Líšeň - Choryně 12:0
branky: Raus 3x, Hochman 2x, Linger 2x, Kryl 2x, Kamoj, Špilka, Aniol.

Líšeň - Dub nad Moravou 5:0
branky: Duchoň, Kryl, Hochman, Linger, Raus.

Líšeň - Nové Sady 5:0
branky: Raus 2x, Baný 2x, Hochman.

Líšeň - Mořkov 6:0
branky: Kamoj 2x, Kryl, Špilka, Duchoň, Raus.

Líšeň - Přerov 0:1

Celkové pořadí.
1. 1.FC Viktorie Přerov
2. SK Líšeň.
3.FK Spartak Lipník nad Bečvou
4.FK Nové Sady
5. SK Jiskra Rýmařov
6. TJ Mořkov
7. TJ Dub nad Moravou
8. FC Ajax Bezměrov
9. TJ Sokol Choryně
10. FC Slavoj Olympia Bruntál

Nejlepší střelec turnaje Vašek Hochman.

Program 7.-13.8.

Pondělí 7.8. 17:00-18:30 trénink v Podolí
Úterý 8.8. 17:00-18:30 trénink v Mar.údolí
Středa 9.8. 17:00 Líšeň - Znojmo v Podolí (přátelské utkání)
sraz 16:15 v kabině, nominace všichni hráči, sebou míč, chrániče, pití.
.
Čtvrtek volno, individuálně posilování CORE, práce s míčem.
Pátek 11.8. 17:00-18:30 trénink v Podolí.
.
Sobota 12.8. turnaj v Lipníku nad Bečvou..
místo: stadion v Lipníku nad Bečvou - hlavní travnatá plocha, ul.Boženy Němcové.
sraz: 7:40. na místě, doprava individuální
sebou, kopačky, chrániče, klubové tričko, pití, svačinu, ručník, sprcháč, ťapky do sprchy.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Kamoj, Kosík,
Krybus, Kryl, Linger, Mitáček, Pechart, Raus, Špilka,
.
ukončení cca 16:00, pro hráče je zajištěn oběd.

Mistrovská utkání:
Sobota 19.8. 14:00 Kroměříž - Líšeň
Středa 23.8. 17:00 Líšeň - Hodonín
Sobota 26.8. 10:00 Start - Líšeň
Středa 30.8. 17:00 Líšeň - Slovácko
Sobota 2.9. 10:00 Prostějov - Líšeň
Neděle 3.9. 14:00 Líšeň - Bosonohy
.
Čtvrtek 7.9. kvalifikace Ondrášovka cup. - neplatí - změna, nehrajeme předkolo jako loni, ale jsme nasazeni přímo do kvalifikace, která proběhne 23.-25.10. (jeden den z těch tří) ve Vítkovicích.
Sobota 9.9. 13:00 Svratka C - Líšeň
Neděle 10.9. 10:00 Líšeň - Zlín
Sobota 16.9. 10:00 Zbrojovka - Líšeň
Neděle 24.9. 10:00 Líšeň - Sparta
.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.