MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Program 16.-22.4.

Pondělí trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Úterý trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Středa 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí 2:1, branky Raus 2x
sraz 16:00 v kabině.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kosík,
Kvoch, Mitáček, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

Čtvrtek individuální posilování a protahování

Pátek trénink v Podolí sraz 16:45 v kabině, konec v 18:45

Sobota individuální posilování a protahování

Neděle 12:30 Bosonohy - Líšeň B. sraz 11:40 - ul. Hoštická Bosonohy
nominace:
Aniol, Baný, Kameník, Kubík, Mitáček, Novák, Stara, Špilka.

Program na další týdny.

SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
NE 29.4. 14:00 Líšeň B - Svratka v Mar.údolí
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 15:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
ST 23.5. minirepublika v Českých Budějovicích
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Líšeň - Zbrojovka 2:4
branky: Hříba, Raus.

Zlín - Líšeň 9:3
branky: Kamoj 2x, Raus.

Líšeň B - Start 0:4

Program 9.-15.4.

Pondělí individuální Corver, posilování CORE, protahování

Úterý venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Středa 17:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí 2:4, branky Hříba, Raus
sraz v kabině v 16:00.
nominace :
Aniol, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl, Kvoch,
Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara,Špilka, Ulrich
.

Čtvrtek individuální Corver, posilování CORE, protahování

Pátek venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Sobota . 15:00 Zlín - Líšeň hř.Zlín-Vršava , ul.Sokolská 4989.
sraz 12:25 u SK Líšeň. odjezd 12:30.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Stara, Ulrich
.
(nominace se může po pátečním tréninku změnit)

Neděle . 14:00 Líšeň B - Start v Mar.údolí.
sraz 13:10 v kabině.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Kameník, Kubík, Pechart, Stara, Špilka .

Program na další týdny.
ST 18.4. 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí
NE 22.4. 12:30 Bosonohy - Líšeň B
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
NE 29.4. 14:00 Líšeň B - Svratka v Mar.údolí
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 15:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
ST 23.5. minirepublika v Českých Budějovicích
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Líšeň - Prostějov 3:1
branky: Hochman, Linger, Kryl.

Program 2.- 8.4.

Pondělí volno Velikonoce

Úterý venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Středa individuální Corver, posilování CORE, protahování

Čtvrtek venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Pátek venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, , konec v 18:45.

Sobota individuální Corver, posilování CORE, protahování

Neděle 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí
sraz v 9:00 v kabině.
sebou kopačky, chrániče, míč, pití, triko pod dres, mikinu, popř.šustku, ručník, mýdlo, ťapky
nominace :
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

Program na další týdny.

ST 11.4. 17:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí
SO 14.4. 15:30 Zlín - Líšeň hř.Vršava - umělá tráva
NE 15.4. 14:00 Líšeň B - Start v Mar.údolí
ST 18.4. 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí
NE 22.4. 12:30 Bosonohy - Líšeň B
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
NE 29.4. 14:00 Líšeň B - Svrtaka v Mar.údolí
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 16:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
NE 13.5. 14:00 Líšeň B - Lokomotiva v Mar.údolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
NE 20.5. 12:30 Medlánky - Líšeň B
ÚT 22.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 27.5. 14:00 Líšeň B - Žebětín v Mar.údolí
PÁ 1.6. 16:00 ČAFC - Líšeň B
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
NE 10.6. 14:00 Sparta - Líšeň B
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Slovácko - Líšeň 7:1 (4:1, 2:0, 1:0)
branka: Duchoň.

Program 26.3. - 1.4.

Pondělí venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, čepici, rukavice, konec v 18:45.

Úterý venkovní trénink v Podolí, sraz 16:45. v kabině
sebou míč, pití, termo, mikinu, šustku, čepici, rukavice, konec v 18:45.

Středa individuální Corver, posilování CORE, protahování

Čtvrtek dopoledne individuální Corver, posilování CORE, protahování
odpoledne trénnk v Líšni na UT, sraz v kabině v 15:30., ukončení v 17:15

Pátek mistrovské utkání 10:00 Slovácko - Líšeň.
adresa: Staré Město , Širůch, ul.Nad Hřištěm 1891, povrch: umělá tráva

sraz: 7:25. u vchodu SK Líšeň, Kučerova 4. odjezd autobusu 7:30
nominace :
Duchoň, Hochman, Kameník, Kamoj, Kosík, Kvoch,
Linger, Novák, Pustina, Sedlák, Stara, Špilka, Ulrich
.

Program na další týdny.

NE 8.4. 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí
NE 11.4. 17:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí
NE 15.4. 15:30 Zlín - Líšeň hř.Fryšták
ST 18.4. 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 16:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
ČT 24.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

modelové utkání:
Líšeň U13 - Líšeň U12 18:1
branky: Vala 4x, Kubík 3x, Duchoň 2x, Linger 2x, Hříba, Pustina, Kosík, Kvoch, Raus, Sedlák, vlastní.

Program 19.-25.3.

Pondělí. posilování CORE, individuální činnost s míčem, protahování

Úterý. sraz 15:50 u kabin SK Líšeň, 16:00-16:50 trénink venku na UT,
sebou kopačky, míč, teplé oblečení, čepici, rukavice, šustku, pití
potom 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova sebou plavky, koupací čepici, ručník, pití

Středa. sraz 17:50 v šatně ZŠ Novolíšeňská
18:00 - 18:30 běhání okolo nafukovačky - sebou tenisky a oblečení na ven včetně čepice a šustky
18:30 - 20:00 trénink v nafukovačce - sebou kopačky, míč, pití

Čtvrtek. 15:45-17:00 na UT v Líšni,
sraz : 15:40. v kabině SK Líšeň, kdo nestihne přijde později na umělku
sebou teplé oblečení, termo, mikina a hlavně šustka, čepice a rukavice.
!!! před tréninkem se nasvačit !!!
( rohlík/chléb s šunka/sýr nebo s marmeládou/medem,

Pátek. 16:00 - 17:30 na ZŠ Novolíšeňská
sraz: 15:50 v šatně
16:00 - 16:25 běhání okolo nafukovačky - sebou tenisky a oblečení na ven včetně čepice a šustky
16:30 - 17:30 trénink v nafukovačce - sebou kopačky, míč, pití
!!! před tréninkem se nasvačit !!!

Sobota . volno, posilování CORE, protahování

Neděle 9:45 Líšeň U13 - Líšeň U12 přátelské utkání na UT v Líšni
sraz v šatně v orlovně v 9:00, sebou míč, teplé oblečení, včetně šustky, čepice a rukavice
nominováni jsou všichni zdraví hráči

náhradní termín utkání Líšeň - Kroměříž zřejmě ve středu 18.4. v 17:00 v Podolí

Program na další týdny.

PÁ 30.3. 10:00 Slovácko - Líšeň
NE 8.4. 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí
NE 15.4. 15:30 Zlín - Líšeň hř.Fryšták
ST 18.4. 17:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí
NE 22.4. 10:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí
SO 28.4. 10:00 Sparta - Líšeň
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
ST 9.5. 16:30 Hodonín - Líšeň
NE 13.5. 10:00 Líšeň - Vyškov v Podolí
ČT 17.5. 17:00 Jihlava - Líšeň
ČT 24.5. 17:00 Líšeň - Třebíč v Podolí
NE 27.5. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
NE 3.6. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň hř.Řepčín
NE 10.6. 10:00 Líšeň - Znojmo
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Břeclav - Líšeň 0:5
branky: Duchoň 2x, Hříba, Linger, Raus.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.