MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Výsledkový servis

Sobota 17.2. halový turnaj v Pohořelicích.

Líšeň - Újezd u Brna 7:0
branky: Duchoň 3x, Ulrich, Linger, Hříba, Kameník.

Líšeň - Pohořelice 7:0
branky: Hříba 4x, Linger, Ulrich, Duchoň.

Líšeň - Šlapanice 7:0
branky: Duchoň 2x, Linger 2x, Stara, Kubík, Kameník.

Líšeň - Moravský Krumlov 4:0
branky: Duchoň 2x, Hříba, Ulrich.

Líšeň - Pohořelice U12 11:0
branky: Hříba 3x, Linger 2x, Kameník 2x, Duchoň 2x, Ulrich, Kubík.

Celkově 1.místo,
nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Adam Hříba - gratulujeme

Program 12.-18.2.

Prosím Vás jednoho rodiče od každého hráče, aby se dostavil tento týden některý den na konci tréninku - potřebujeme vyzkoušet nové soupravy (někteří již mají odzkoušeno)
.

Každý den CORE, protahování , COERVER dle rozpisu

Úterý. 16:00-16:50 trénink v orlovně, 17:00-18:30 bazén ZŠ Holzova, koupací čepici, pití !!!

Středa. 18:30-20:00 trénink nafukovačka ZŠ Novolíšeňská
sraz v 18:00 v šatně, sebou vyplněné CORE + protahování 1.-3.týden (ten kdo ještě nepřinesl).

Čtvrtek.17:30-19:00 přátelské utkání se Svratkou Brno na VUT - umělka
sraz v 17:15 ul.Technická 3013, Pod Palackého vrchem.
(GPS souřadnice - 49°13’36.0″N 16°34’23.4″E), nominace - všichni zdraví hráči
sebou věci jako na venkovní trénink, kopačky, chrániče, vlastní štulpny, termo, mikinu, šustku, čepici, rukavice, pití, budeme hrát v rozlišovácích

Pátek.15:30-16:00 tělocvična ZŠ Novolíšeňská, 16:00-17:00 nafukovačka

Sobota 17.2.. turnaj v Pohořelicích, sportovní hala ul.Dlouhá.
sraz v hale v 7:40 ukončení cca 12:30
sebou : sálovky, pití, svačinu, ručník, sprcháč.
nominace: Duchoň, Hříba, Kameník, Kubík, Linger, Mitáček, Stara, Ulrich .
.
Neděle 18.2.. halová liga v Ivančicích, sportovní hala ul.Rybářská 33.
sraz v hale v 12:50, ukončení cca 16:50
sebou : sálovky, pití, svačinu, ručník, sprcháč.
nominace: Kamoj, Kryl, Kvoch, Novák, Pechart, Pustina, Sedlák, Špilka.
.
Program na další týdny.

SO 3.3. turnaj Pohořelice - hala
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání venku
NE 18.3. turnaj Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice.

Výsledkový servis

Neděle 11.2., halová liga v Ivančicích pro U13.
( odehráli jsme místo r.2006)

Líšeň - Kohoutovice 5:3
branky: Linger 2x. Kubík 2x, Pustina .

Líšeň - Rosice 10:2
branky: Kosík, 4x, Pustina 3x, Linger, Sedlák, Kubík .

Líšeň - SC Znojmo U12 6:2
branky: Kvoch, Pustina, Sedlák, Duchoň, Kubík, Sýkora .

Program 29.1.-4.2.

Pondělí . Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Úterý. 16:00-16:50 trénink v Orlovně,
sebou kopačky, míč, bavlněné triko nebo termo pod dres, mikinu, pití, švihadlo .
Úterý. 17:00-18:00 plavání v bazénu ZŠ Holzova
sebou plavky, koupací čepici !!!, pití !!!. , ručník, ťapky.
večer doma protahování dle rozpisu

Středa. odpoledne individuálně Corver 7 úkolů, Posilování dle rozpisu
Středa. 18:00 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská, trénink v nafukovačce 18:30-20:00
každý hráč donese své 3 listy posilování a protahování za 1.-3.týden vyplněné co kdo dělal
sebou kopačky, míč, švihadlo, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Čtvrtek. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu
Pátek dopoledne. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE,
Pátek. 15:20 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská, trénink v nafukovačce 15:30-17:00
sebou kopačky, míč, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Sobota. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu
Neděle. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Program na další týdny.
v následujícím týdnu o jarních prázdninách budou 2 tréninky v nafukovačce ZŠ Novolíšeňská.
Středa 7.2. sraz 18:00 trénink 18:30-20:00
Pátek 9.2. sraz 15:15 trénink 15:30-17:00
.

ČT 15.2. 17:30 Svratka - Líšeň přátelské utkání na VUT Pod Palackého vrchem ul.Technická 3013
SO 17.2. turnaj Pohořelice - hala
NE 18.2. turnaj Ivančice - hala
SO 3.3. turnaj Pohořelice - hala
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání venku
NE 18.3. turnaj Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice

Výsledkový servis

Sobota 27.1. přátelské utkání na UT SK Líšeň hráno 10+1, 3x 30min

Líšeň U13 - Líšeň U14 8:2
branky: Duchoň 2x, Raus 2x, Sedlák, Pustina, Linger, Kryl.

Progam 22.-28.1.

Pondělí . Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Úterý. 15:50-16:50 trénink v Orlovně,
sebou kopačky, míč, bavlněné triko nebo termo pod dres, mikinu, pití, švihadlo .
Úterý. 17:00-18:00 plavání v bazénu ZŠ Holzova
sebou plavky, koupací čepici !!!, pití !!!. , ručník, ťapky.
večer doma protahování dle rozpisu

Středa. odpoledne individuálně Corver 7 úkolů, posilování dle rozpisu
Středa. 18:00 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská, trénink v nafukovačce 18:30-20:00
sebou kopačky, míč, švihadlo, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Čtvrtek. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Pátek. 15:20 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská
sebou tenisky, nebo sálovky, pití, švihadlo.
Pátek. 16:00 - 17:00 trénink v nafukovačce
sebou kopačky, míč, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Sobota. 27.1. přátelák s U14 na SK Líšeň venku na umělce 10+1, začátek ve 12:00
sraz v šatně. v 11:15.
sebou kopačky, míč, chrániče, triko pod dres, mikinu, šutku, čepici, rukavice, teplé pití, ručník.

Neděle. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Program na další týdny.

SO 17.2. turnaj Pohořelice - hala
NE 18.2. turnaj Ivančice - hala
SO 3.3. turnaj Pohořelice - hala
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání venku
NE 18.3. turnaj Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice

Výsledkový servis

Turnaj v nafukovačce ZŠ Novolíšeňská.

Líšeň Bílá 4x výhra, 1x remíza, 1x prohra.
sestava: Pechart - Aniol, Kosík, Kamoj, Raus, Hříba, Stara, Sedlák.

Líšeň Modrá 3x výhra, 2x remíza, 1x prohra.
sestava: Hochman - Kameník, Linger, Špilka, Kvoch, Pustina, Kryl, Kubík.

Program 14.-21.1.

Pondělí. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Úterý. 15:50-16:50 trénink v Orlovně,
sebou kopačky, míč, bavlněné triko nebo termo pod dres, mikinu, pití, švihadlo .
Úterý. 17:00-18:00 plavání v bazénu ZŠ Holzova
sebou plavky, koupací čepici !!!, pití !!!. , ručník, ťapky.
večer doma protahování dle rozpisu

Středa. odpoledne individuálně Corver 7 úkolů, posilování dle rozpisu
Středa. 18:00 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská, trénink v nafukovačce 18:30-20:00
sebou kopačky, míč, švihadlo, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Čtvrtek. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Pátek. 15:20 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská
sebou tenisky, nebo sálovky, pití, švihadlo.
Pátek. 16:00 - 17:00 trénink v nafukovačce
sebou kopačky, míč, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Sobota. 20.1.turnaj v nafukovačce ZŠ Novolíšeňská - nominováni jsou všichni hráči
sraz v šatně. v 8:00. ukončení v 15:30.
sebou kopačky, chrániče, triko pod dres, mikinu, dostatek pití, svačinu, ručník.

Neděle. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Program na další týdny:.

SO 27.1. přátelák s U14 na SK Líšeň venku na umělce 10+1, začátek ve 14:00
SO 17.2. turnaj Pohořelice - hala
NE 18.2. turnaj Ivančice - hala
SO 3.3. turnaj Pohořelice - hala
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání
NE 18.3. turnaj Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice

Výsledkový servis

Sobota 13.1. turnaj v TCM.

Líšeň - Zbrojovka 1:3
branka: Hochman.

Líšeň - Břeclav 8:0
branky: Linger 2x, Kosík 2x, Raus, Hochman, Sedlák, Špilka.

Líšeň - Jihlava 2:2
branky: Raus 2x.

Líšeň - Slovan Bratislava 4:3
branky: Raus 2x, Pustina, Hochman.

Líšeň - Slovácko 4:2
branky: Raus 2x, Špilka, Hochman.

Líšeň - Sigma Olomouc 2:3
branky: Pustina, Raus.

Celkové pořadí:
1. Sigma Olomouc 18b
2. ŠK Slovan Bratislava 12b
3. SK Líšeň. 10b
4. FC Zbrojovka Brno 9b
5. FC Vysočina Jihlava 7b
6. 1.FC Slovácko 6b
7. MFK Břeclav 0b

Program 8.-14.1.

Pondělí Posilování CORE + Protahování dle rozpisu

Úterý 15:50-16:50 trénink v Orlovně, šatna z ulice Bří.Pelíšků
sebou kopačky, míč, bavlněné triko nebo termo pod dres, mikinu, pití, švihadlo .
Úterý 17:00-18:00 plavání v bazénu ZŠ Holzova
sebou plavky, koupací čepici !!!, pití !!!, , ručník, ťapky.
večer doma protahování dle rozpisu

Středa odpoledne individuální posilování dle rozpisu
Středa 18:00 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská, trénink v nafukovačce 18:30-20:00
sebou kopačky, míč, švihadlo, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Čtvrtek Posilování CORE + Protahování dle rozpisu

Pátek 15:20 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská
sebou tenisky, nebo sálovky, pití, švihadlo.
Pátek 16:00 - 17:00 trénink v nafukovačce
sebou kopačky, míč, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Sobota 13.1.turnaj v TCM Br.Ivanovice.ul.Sladovnická
sraz v šatně. v 7:20. ukončení v 17:00.
sebou kopačky, chrániče, triko pod dres, mikinu, dostatek pití, svačinu, ručník.
Předběžná nominace,
bude potvrzena v pátek po tréninku:
Hochman, Kamoj, Kosík, Kvoch, Linger, Mitáček,
Novák, Pechart, Pustina, Raus, Sedlák, Ulrich
.
8:00 Zbrojovka, 10:30 Břeclav, 11:45 Jihlava,
13:25 Slovan Bratislava, 14:40 Slovácko, 16:20 Sigma Olomouc
.

Sobota Ples SK Líšeň , Klajdovská 28, Líšeň, Dělňák
sraz 19:45.

Program na další týdny:.
SO 13.1. turnaj na TCM Br.Ivanovice, umělka (nafukovačka)
SO 20.1. turnaj v nafukovačce na ZŠ Novolíšeňská
SO 17.2. turnaj Pohořelice - hala
SO 3.3. turnaj Pohořelice - hala
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání
NE 18.3. turnaj Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.