MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U13

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Program 14.-21.1.

Pondělí. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Úterý. 15:50-16:50 trénink v Orlovně,
sebou kopačky, míč, bavlněné triko nebo termo pod dres, mikinu, pití, švihadlo .
Úterý. 17:00-18:00 plavání v bazénu ZŠ Holzova
sebou plavky, koupací čepici !!!, pití !!!. , ručník, ťapky.
večer doma protahování dle rozpisu

Středa. odpoledne individuálně Corver 7 úkolů, posilování dle rozpisu
Středa. 18:00 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská, trénink v nafukovačce 18:30-20:00
sebou kopačky, míč, švihadlo, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Čtvrtek. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Pátek. 15:20 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská
sebou tenisky, nebo sálovky, pití, švihadlo.
Pátek. 16:00 - 17:00 trénink v nafukovačce
sebou kopačky, míč, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Sobota. 20.1.turnaj v nafukovačce ZŠ Novolíšeňská - nominováni jsou všichni hráči
sraz v šatně. v 8:00. ukončení v 15:30.
sebou kopačky, chrániče, triko pod dres, mikinu, dostatek pití, svačinu, ručník.

Neděle. Individuálně Corver 7 úkolů , Posilování CORE, Protahování dle rozpisu

Program na další týdny:.

SO 20.1. turnaj v nafukovačce na ZŠ Novolíšeňská
SO 17.2. turnaj Pohořelice - hala
NE 18.2. turnaj Ivančice - hala
SO 3.3. turnaj Pohořelice - hala
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání
NE 18.3. turnaj Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice

Výsledkový servis

Sobota 13.1. turnaj v TCM.

Líšeň - Zbrojovka 1:3
branka: Hochman.

Líšeň - Břeclav 8:0
branky: Linger 2x, Kosík 2x, Raus, Hochman, Sedlák, Špilka.

Líšeň - Jihlava 2:2
branky: Raus 2x.

Líšeň - Slovan Bratislava 4:3
branky: Raus 2x, Pustina, Hochman.

Líšeň - Slovácko 4:2
branky: Raus 2x, Špilka, Hochman.

Líšeň - Sigma Olomouc 2:3
branky: Pustina, Raus.

Celkové pořadí:
1. Sigma Olomouc 18b
2. ŠK Slovan Bratislava 12b
3. SK Líšeň. 10b
4. FC Zbrojovka Brno 9b
5. FC Vysočina Jihlava 7b
6. 1.FC Slovácko 6b
7. MFK Břeclav 0b

Program 8.-14.1.

Pondělí Posilování CORE + Protahování dle rozpisu

Úterý 15:50-16:50 trénink v Orlovně, šatna z ulice Bří.Pelíšků
sebou kopačky, míč, bavlněné triko nebo termo pod dres, mikinu, pití, švihadlo .
Úterý 17:00-18:00 plavání v bazénu ZŠ Holzova
sebou plavky, koupací čepici !!!, pití !!!, , ručník, ťapky.
večer doma protahování dle rozpisu

Středa odpoledne individuální posilování dle rozpisu
Středa 18:00 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská, trénink v nafukovačce 18:30-20:00
sebou kopačky, míč, švihadlo, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Čtvrtek Posilování CORE + Protahování dle rozpisu

Pátek 15:20 sraz v kabině ZŠ Novolíšeňská
sebou tenisky, nebo sálovky, pití, švihadlo.
Pátek 16:00 - 17:00 trénink v nafukovačce
sebou kopačky, míč, pití, bavlněné triko pod dres nebo termo, mikinu.
večer doma protahování dle rozpisu

Sobota 13.1.turnaj v TCM Br.Ivanovice.ul.Sladovnická
sraz v šatně. v 7:20. ukončení v 17:00.
sebou kopačky, chrániče, triko pod dres, mikinu, dostatek pití, svačinu, ručník.
Předběžná nominace,
bude potvrzena v pátek po tréninku:
Hochman, Kamoj, Kosík, Kvoch, Linger, Mitáček,
Novák, Pechart, Pustina, Raus, Sedlák, Ulrich
.
8:00 Zbrojovka, 10:30 Břeclav, 11:45 Jihlava,
13:25 Slovan Bratislava, 14:40 Slovácko, 16:20 Sigma Olomouc
.

Sobota Ples SK Líšeň , Klajdovská 28, Líšeň, Dělňák
sraz 19:45.

Program na další týdny:.
SO 13.1. turnaj na TCM Br.Ivanovice, umělka (nafukovačka)
SO 20.1. turnaj v nafukovačce na ZŠ Novolíšeňská
SO 17.2. turnaj Pohořelice - hala
SO 3.3. turnaj Pohořelice - hala
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání
NE 18.3. turnaj Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech
PÁ - NE 15.-17.6. Mezinárodní turnaj Břeclav
NE 29.7. - SO 4.8. soustředění Velké Pavlovice

Výsledkový servis

Sobota 6.1. turnaj v TCM pořádaný RFA JMK. , pořadí se nevyhlašovalo

Líšeň - Tišnov 5:0
branky: Pustina 2x, Špilka, Kvoch, Sedlák.

Líšeň - MěFS Brno 5:2
branky: Hochman 3x, Raus 2x.

Líšeň - Třebíč 4:4
branky: Hochman, Pustina, Raus, Kvoch.

Líšeň - Sparta Brno 7:4
Pustina 2x, Linger 2x, Raus 2x, Hochman.

Neděle 7.1. turnaj U14 v TCM., pořadí se nevyhlašovalo

Líšeň - Bystrc 3:3
branky: Kameník, Stara, Kryl.

Líšeň - Kohoutovice 2:2
branky: Kosík, Ulrich.

Líšeň - Boskovice 0:2

Líšeň - Sparta 2:3
branky: Kubík, Kryl.

Líšeň - Třebíč 0:2

Program 2.-7.1.2018

Vítejte v novém roce 2018.

Úterý volno, individuální posilování CORE + protažení

Středa 18:00 sraz v šatně na ZŠ Novolíšeňská, trénink v nafukovačce 18:30-20:00

Čtvrtek volno, individuální posilování CORE + protažení

Pátek sraz 15:50 v šatně na ZŠ Novolíšeňská
trénink v nafukovačce 16:00-17:30

SO 6. 1. TCM Brno, Br.Ivanovice. ul.Sladovnická
umělka, (nafukovačka)
sraz : 7:40. v kabině. ukončení cca 12:30.
sebou kopačky, chrániče, pití, svačinu, termo triko, mikinu, ručník.
nominace:.
Hochman, Kamoj, Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka.
8:17 Tišnov, 8:51 MěFS Brno, 9:59 Třebíč, 11:07 Sparta, 11:58 Kuřim

NE 7. 1. TCM Brno, Br.Ivanovice. ul.Sladovnická
umělka, (nafukovačka)
sraz : 12:15. v kabině.ukončení cca 16:45.
sebou kopačky, chrániče, pití, svačinu, termo triko, mikinu, ručník.
nominace:.
Aniol, Duchoň, Hříba, Kameník, Kosík, Kryl, Kubík, Pechart, Stara, Ulrich.
12:56 Bystrc, 13:32 Kohoutovice, 14:44 Boskovice, 15:38 Sparta, 16:14 Třebíč

Turnaje v Zimním období:.
SO 13.1. turnaj na TCM Br.Ivanovice, umělka (nafukovačka)
SO 20.1. turnaj v nafukovačce na ZŠ Novolíšeňská
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání
NE 18.3. Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech

Krásné Vánoce

Všem hráčům a příznivcům r.2005 přejeme krásné a pohodové prožití vánočních svátků. 🎄.
Do roku 2018 přejeme hodně zdraví a štěstí 🍀 .
Ať se nám všem daří ⚽

V novém roce začínáme ve středu 3.ledna v nafukovačce , sraz v 18:00.

Program na poslední týden

Pondělí volno
.
Úterý 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova v Líšni
sebou koupací čepici !!!., plavky, pití. !!!. , ručník.
.
Středa 18:30-20:00 trénink na ZŠ Novolíšeňská, nafukovačka s umělou trávou
sraz v šatně v 18:00,
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Čtvrtek volno
.
Pátek 15:200-16:00 trénink v tělocvičně ZŠ Novolíšeňská
sebou sálovky nebo tenisky, švihadlo, trenky, tričko pití.
šatna stejná jako ve středu - naproti nafukovačky
trénink pokračuje 16:00-17:20 v nafukovačce na umělé trávě
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
od 16:30 utkání tatínků vs. hráči
od 18:30 večírek rodičů , kdo přijde pozdě platí útratu ostatním LOL.
- místo Restaurace Na Chajdě ul.Belcrediho 56/25
cca 100m od hřiště SK Líšeň, sraz v 18:30
.

Turnaje v Zimním období:.

SO 6. 1. TCM Brno, Br.Ivanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 7. 1. TCM Brno, Br.Ivanovice, umělka, (nafukovačka)
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání
NE 18.3. Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech

Výsledkový servis

Sobota 16.12. turnaj U14 v TCM Br.Ivanovice.

Líšeň - Újezd 1:2
branka Kosík.

Líšeň - Prostějov 2:6
branky: Hříba, Stara.

Líšeň - Novosedly 2:2
branky: Kryl, Stara.

Líšeň - ČAFC 0:5

Líšeň - Sparta 2:0
branky: Hříba 2x.

pořadí se nevyhlašovalo.

Neděle 17.12. turnaj v Lipníku nad Bečvou.

Líšeň - Tišnov 0:1

Líšeň - Juřinka 4:0
branky: Špilka 2x, Duchoň, Aniol.

Líšeň - Kuřim 5:0
branky: Kubík 3x, Špilka, Duchoň.

Líšeň - Lipník 4:0
branky: Linger 2x, Duchoň 2x.

Líšeň - Mnětice 2:1
branky: Linger, Kubík.

Líšeň - Břeclav 0:0

Líšeň - Nový Jičín 2:0
branky: Kubík 2x.

Pořadí:
1. SK Líšeň 16b LOL.
2. Nový Jičín 13b
3. Tišnov 12b
4. Břeclav 11b
5. Mětice
6. Kuřim
7. Lipník
8. Juřinka

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen David Kubík, gratulujeme . LOL.

Program 11.-17.12.

Pondělí volno individuální posilování CORE + protahování
.
Úterý 17:00-18:00 plavání na ZŠ Holzova v Líšni
sebou koupací čepici, plavky, pití. !!! , ručník.
.
Středa 18:30-20:00 trénink na ZŠ Novolíšeňská, nafukovačka s umělou trávou
sraz v šatně v 18:10,
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Čtvrtek volno individuální posilování CORE + protahování
.
Pátek 15:30-16:00 trénink v tělocvičně ZŠ Novolíšeňská
sebou sálovky nebo tenisky, švihadlo, trenky, tričko pití.
šatna stejná jako ve středu - naproti nafukovačky
trénink pokračuje 16:00-17:00 v nafukovačce na umělé trávě
sebou kopačky, míč, triko pod dres (termo), mikinu, pití.
.
Sobota 16.12. turnaj v TCM Br.Ivanovice.
nafukovačka Brno -Br.Ivanovice ul.Sladovnická.
sraz: 7:25. ukončení 12:45
sebou kopačky. chrániče, pití, svačinu, ručník.
nominace:
Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl, Novák, Sedlák, Stara, Ulrich.
.
Neděle 17.12. turnaj Lipník nad Bečvou.
hala SPŠ Elektrotechnické (ul.B.Němcové - u stadionu).
sraz na místě v 8:00. ukončení cca 15:20
sebou sálovky,. chrániče, pití, svačinu, ručník.
nominace:
Aniol, Duchoň,Hochman, Kameník, Kubík, Linger, Špilka, .

v následujícím týdnu 18.-22.12. jsou tréninky ve stejném režimu jako tento týden,
út bazén, st nafukovačka , pá nafukovačka - fotbálek tatínků proti hráčům, večer bude vánoční večírek rodičů - místo Restaurace Na Chajdě ul.Belcrediho 56/25 cca 100m od hřiště SK Líšeň, sraz v 18:30
.

Turnaje v Zimním období:.

SO 6. 1. TCM Brno, Br.Ivanovice, umělka, (nafukovačka)
NE 7. 1. TCM Brno, Br.Ivanovice, umělka, (nafukovačka)
SO 17.3. Břeclav - Líšeň , přátelské utkání
NE 18.3. Otrokovice, venku
NE 25.3. 10:00 Líšeň - Kroměříž v Podolí mistrovské utkání
SO+NE 5.+6.5. Ondrášovka Cup v Rokycanech

Výsledkový servis

Sobota 9.10. přátelské utkání na UT v Líšni.
Líšeň - Břeclav 8:1.
branky: Linger 2x, Raus 2x, Kryl, Kamoj, Kameník, Stara.

.
.

Neděle 10.10. halový turnaj v nafukovačce na ZŠ Novolíšeňská.
Líšeň - Bílá - Líšeň Modrá 2:2.
branky Bílá: Raus, Hochman - branky Modrá: Linger, Špilka.

Líšeň Bílá - ČAFC 8:0.
branky: Stara 2x, Hříba 2x, Kosík 2x, Hochman, Kamoj.

Líšeň Modrá - Líšeň U12 7:4.
branky: Kameník 3x, Kryl 2x, Linger, Kvoch.

Líšeň Bílá - Líšeň U12 7:2.
branky: Raus 3x, Kosík 2x, Stara, Hochman, .

Líšeň Modrá - Sparta Brno 3:2.
branky: Pustina 2x, Linger.

Líšeň Bílá - Boskovice 5:4.
branky: Raus 3x, Stara, Hříba.

Líšeň Modrá - ČAFC 6:2.
branky: Pustina 4x, Špilka 2x.

Líšeň Bílá - Sparta Brno 2:1.
branky: Stara, Kamoj.

Líšeň Modrá - Boskovice 9:2.
branky: Pustina 4x, Kvoch 3x, Kryl, Linger.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.