Tréninky na nadcházející zimní sezónu budou upřesněny na některém tréninku a také na těchto stránkách. Tréninky v zimě budou probíhat v Orlovně.

Výsledky

1. FC Brno 27 bodů (1 zápas je ještě čeká)
2. LÍŠEŇ 24 bodů3. Bohunice B 21 bodů

Tom Sodomka 3. místo v tabulce střelců celkem 11 branek a na prvního ztráta 4 branky.

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ MEDLÁNKY - SK LÍŠEŇ 21.10.2006 0:1 (0:0)

Branky: Bednář Patrik

Utkání jsme rozehráli velmi dobře a v prvním poločase jsme si vypracovali brankové příležitosti, bohužel bez gólového vyjádření.
Druhý poločas jsme opět zahájili náporem a tentokrát se nám převahu podařilo zúročit ve vítěznou branku. Naše vítězství je zasloužené, zvlášť, když měl soupeř složené mužstvo převážně z ročníku 1994.Potvrdili jsme stoupající formu a posunuli jsme se i v tabulce. Za bojovný a zodpovědný výkon klukům děkuji.

V podzimní sezóně to bylo naše poslední mistrovské utkání. Zatím budeme pokračovat tréninky dle rozpisu a určitě v zimní sezóně uskutečníme nějaké halové turnaje.

Sestava:
Krumbholc, Petrnek, Belza, Hujňák, Sodomka, Ghisi, Šebesta, Bednář Tom, Trávníček, Boček, Bednář Patrik, Kulhánek (94), Marek (94), Špaček (94), Valouch (94)

Branky:
Sodomka, Boček, Kulhánek

Hodnocení utkání:

První poločas naši kluci drželi hru na soupeřove polovině, i když jim občas holky z Lokomotivy ukázly, jak se hrou po zemi a na jeden dotek dá dostat do protiútoku. Přesto chlapci v prvním poločase střelili dvě branky. Druhý poločas vypadl ale úplně jinak. Kluci přestali hrát a bojovat. Mezi útokem a obranou vznikla mezera z důvodu nefungující zálohy. Tím mohly holky lépe přecházet do protiútoku. Druhý poločas byla Lokomotiva lepší, ale ná vítězství jim to nestačilo, i když dokázaly snížit stav na 2:1. Konečný výsledek rozhodl přímý kop, který byl střelen z úctyhodné vzdálenosti Romanem Kulhánkem.

Další mistrovské utkání - poslední v podzimní části soutěže - bude na hřišti soupeře v Medlánkách v sobotu 21.10.2006 v 10:45 hodin.

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 1.FC BRNO - SK LÍŠEŇ 7.10.2006 5:3 (2:1)

Sestava:
Krumbholc, Petrnek, Bednář Patrik, Trávníček, Hujňák, Bednář Tom, Mitáš (94), Čtvrtníček (94), Boček Jiří, Sodomka, Šebesta, Ghisi, Lukůvka, Špaček (94), Valouch (94)

Branky:
Mitáš (penalta), Sodomka 2x

Chtěl bych všem klukům poděkovat za tento zápas, i když to občas trochu „zaskřípalo“, ale kdyby takhle hráli pořád, tak jsem spokojený. Velice oceňuji to, že kluci pořád bojovali a to i přesto, že jsme stále doháněli gólové ztráty. Největší faktor naší prohry byl výkon rozhodčího, který nebyl objektivní na obě strany.

Další utkání hrajeme na domácím hřišti v nedělí 15.10.2006v 9:00 hodin proti dívčímu týmu LOKOMOTIVA Brno.
Tohoto utkání se obávám, mám strach, aby kluci nevěnovali více pozornosti dívkám, než hře!!!!!!!!!!!

VÝSLEDKY K 8.10.2006

**1. FC Brno 21 bodů
2. Lokomotiva dívky 18 bodů
3. LÍŠEŇ 18 bodů /ale máme o zápas více/!!!
4. Medlánky 16 bodů

Tomáš Sodomka v tabulce střelců na 2. místě spolu s Yunisem z FC Brno - celkem 10 branek (na prvního ztráta 3 góly).

4. OFS Břeclav bez bodů.

Nejlepším střelcem byl vyhlášen Radim Čech (OFS Hodonín), nejlepším brankářem Aleš Doffek (MěFS Brno).