MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U12

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Výsledkový servis

Pátek 12.5. krásný výlet na Slovácko

Slovácko - Líšeň 4:6
branky: Raus 3x, Špilka, Novák, Duchoň

Program 9.-14.5.

Úterý 16:30-18:15 trénink v Mar.údolí
Středa volno, individuální posilování CORE, protahování,
Čtvrtek 17:00-18:30 trénink v Podolí
.
Pátek 12.5. 17:00 Slovácko - Líšeň .
hřiště Širůch, Straré Město ul. Nad Hřištěm 1891 u Hotelu Synot
odjezd autobusu ve . 14:30 . z Kučerova 4.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Mitáček, Novák, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich.
( ostatní hráči volno)
.
Sobota + Neděle volno, individuální posilování CORE, protahování, jiné sportovní aktivity
V neděli utkání Líšeň B - ČAFC v Mar.údolí odehrají hráči r.2004.


Plán na další týdny
Úterý 16.5. 17:00 Líšeň B - Bílovice (odehraje r.2005)
Sobota 20.5. 10:00 Start - Líšeň B
Čtvrtek 25.5. 17:00 Líšeň - Zbrojovka
Čtvrtek 25.5. 17:30 Líšeň B - Lelekovice
Neděle 28.5. 10:00 Líšeň - Zlín
Neděle 28.5. 14:00 Líšeň B - Svratka C
Úterý 30.5. 16:30 Lokomotiva A - Líšeň B
Středa 31.5. 16:00 Znojmo - Líšeň, odjezd autobusu 14:00
Sobota 3.6. 12:30 Lokomotiva C - Líšeň B
Čtvrtek 8.6. 17:00 Líšeň - Hodonín
Sobota-Neděle 10.-11.6. dvoudenní turnaj v Třebíči
.
Soustředění Velké Pavlovice 30.7.-5.8.

Výsledkový servis

Sparta - Líšeň 2:8
branky: Raus 4x, Sedlák, Hochman, Duchoň, Aniol

Žebětín - Líšeň U12B 4:9
branky: Špilka 3x, Kvoch 2x, Sedlák, Baný, Raus, Kryl

Turnaj v Tuřanech
1.místo Petržalka Bratislava
2.místo Šoporňa A
3.místo Líšeň Modrá
4.místo Líšeň Bílá
5.místo Vyškov U11
6.místo Šoporňa B
7.místo Tuřany

Nejlepší střelec turnaje Vašek Hochman, gratulujeme LOL.

Líšeň Modrá:
Novák, Linger, Kryl, Kvoch, Kolařík, Kubík, Pustina, Sedlák, Tománek, Aniol, Špilka
.
Líšeň Bílá:
Mitáček, Kamoj, Kosík, Hochman, Raus, Duchoň, Baný, Hříba, Ulrich, Čábelka

Výsledky.
Líšeň Bílá - Tuřany 6:1
branky: Hochman 3x, Ulrich, Duchoň, Raus
.
Líšeň Modrá - Šoporňa B 6:0
branky:Kvoch 2x, Sedlák, Linger, Kubík, Aniol
.
Líšeň Bílá - Petržalka 0:1
.
Líšeň Modrá - Šoporňa A 0:6
.
Líšeň Bílá - Šoporňa A 8:0
branky: Hochman 3x, Hříba, Duchoň, Raus, Baný, Čábelka
.
Líšeň Modrá - Vyškov U11 5:3
branky: Kryl, Kvoch, Sedlák, Kubík, Aniol
.
Líšeň Bílá - Líšeň Modrá 2:4
branky: Hochman, Duchoň - Sedlák 3x, Kubík
.
Líšeň Modrá - Tuřany 10:0
branky: Kvoch 4x, Sedlák 3x, Tománek 2x, Špilka
.
Líšeň Bílá - Šoporňa B 3:1
branky: Raus, Baný, Hříba
.
Líšeň Modrá - Petržalka Bratislava 0:2
.
Líšeň Bílá - Šoporňa B :

Program 2.-8.5.

Úterý 2.5. 17:00 Žebětín - Líšeň B.
hřiště Žěbětín ul.Pod Kopcem
sraz : 16:30.
nominace:
Baný, Kolařík, Kryl, Kubík, Kvoch, Linger,
Mitáček, Novák, Raus, Sedlák, Špilka, Tománek, Ulrich
.
ostatní mají volno.
.
Středa volno
Čtvrtek 17:00-18:45 trénink v Podolí
Pátek 16:00-17:30 trénink v Podolí
.
Sobota 6.5. 13:30 Sparta - Líšeň.
hřiště ul.Hněvkovského.
sebou kopačky, chrániče, triko pod dres, mikinu, pití, ručník, mýdlo.
sraz:12:30.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kryl,
Kvoch, Linger, Maňas, Raus, Sedlák, Špilka, Tománek
.

Neděle volno
Pondělí volno


Plán na další týdny
Pátek 12.5. 17:00 Slovácko - Líšeň, odjezd autobusu 14:30
Neděle 14.5. 14:00 Líšeň B - ČAFC B
Úterý 16.5. 17:30 Líšeň B - Bílovice
Sobota 20.5. 10:00 Start - Líšeň B
Čtvrtek 25.5. 17:00 Líšeň - Zbrojovka
Čtvrtek 25.5. 17:30 Líšeň B - Lelekovice
Neděle 28.5. 10:00 Líšeň - Zlín
Neděle 28.5. 14:00 Líšeň B - Svratka C
Úterý 30.5. 16:30 Lokomotiva A - Líšeň B
Středa 31.5. 16:00 Znojmo - Líšeň, odjezd autobusu 14:00
Sobota 3.6. 12:30 Lokomotiva C - Líšeň B
Čtvrtek 8.6. 17:00 Líšeň - Hodonín
Sobota-Neděle 10.-11.6. dvoudenní turnaj v Třebíči
.
Soustředění Velké Pavlovice 30.7.-5.8.

Výsledkový servis

Líšeň - Prostějov 3:1
branky: Kvoch, Pustina, Duchoň

Líšeň B - Bosonohy 3:2
branky: Ulrich, Zavadil, Vičar

Turnaj v Tuřanech:

Program 24.4.-1.5.

každý den posilování a protahování

Pondělí 17:00-18:30 trénink v Podolí
Úterý 16:30-18:15 trénink v Mar.údolí
Středa volno
Čtvrtek 17:00-18:45 trénink v Podolí
Pátek 16:00- 17:45 trénink v Podolí
Sobota volno
Neděle 30.4. 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí.
sraz:9:00. v kabině
sebou kopačky, chrániče, triko nebo termo pod dres, mikinu, šustku, pití, ručník, mýdlo.
nominace: se může po pátečním trénink změnit
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka.

Neděle 30.4. 14:00 Líšeň B - Bosonohy v Mar.údolí.
sraz:13:15. v kabině
sebou kopačky, chrániče, triko nebo termo pod dres, mikinu, šustku, pití.
nominace: se může po pátečním tréninku změnit
Kolařík, Kubík, Novák, Tománek, Ulrich.

Pondělí 1.5. turnaj v Tuřanech.
nominace: všichni hráči, rozdělení na modrá a bílá bude na místě
od každého hráče budeme vybírat 100,-Kč na startovné
.
sraz 7:45 v Tuřanech pro všechny hráče.
sebou kopačky, chrániče, triko pod dres, mikinu, pití, svačinu.

rozpis:
..8:30 hřiště A Líšeň bílá - Tuřany
..9:15 hřiště A Líšeň modrá - Šoproň B
10:00 hřiště A Líšeň bílá - Petržalka Bratislava
10:45 hřiště B Líšeň modrá - Šoproň A
11:30 hřiště A Líšeň bílá - Šoproň A
12:15 hřiště B Líšeň modrá - Vyškov U11
13:00 hřiště B Líšeň modrá - Líšeň bílá
13:45 hřiště A Líšeň modrá - Tuřany
14:30 hřiště B Líšeň bílá - Vyškov U11
15:15 hřiště A Líšeň bílá - Šoproň B
15:15 hřiště B Líšeň modrá - Petržalka Bratislava

16:45 vyhlášení výsledků

Úterý 2.5. 17:00 Žebětín - LíšeňB.
sraz:16:30.
sebou kopačky, chrániče, triko nebo termo pod dres, mikunu, šustku, pití, ručník, mýdlo.
nominace.


Plán na další týdny

Sobota 6.5. 13:30 Sparta - Líšeň
Neděle 7.5. 12:30 Medlánky - LíšeňU12B
Pátek 12.5. 17:00 Slovácko - Líšeň, odjezd autobusu 14:30
Neděle 14.5. 14:00 Líšeň B - ČAFC B
Úterý 16.5. 17:30 Líšeň B - Bílovice
Sobota 20.5. 10:00 Start - Líšeň B
Čtvrtek 25.5. 17:00 Líšeň - Zbrojovka
Neděle 28.5. 10:00 Líšeň - Zlín
Neděle 28.5. 14:00 Líšeň B - Svratka C
Středa 31.5. 16:00 Znojmo - Líšeň, odjezd autobusu 14:00

Výsledkový servis

Jihlava - Líšeň 17:3
branky: Raus, Kvoch, Linger

Program 17.-23.4.

každý den posilování a protahování dle plánu

Pondělí volno
Úterý 16:30-18:00 trénink v Mariánském údolí,
bude chladno možná přeháňky , sebou termo, mikinu, šustku, čepici
Středa volno
Čtvrtek 17:00-18:45 trénink v Podolí
Pátek 16:00-17:45 trénink v Podolí
Sobota volno
Neděle 23.4. 10:00 Jihlava - Líšeň, hřiště Antonínův Důl.
sraz 7:40. u hřiště SK Líšeň, Kučerova 4, odjezd autobusu 7:45
sebou kopačky, chrániče, pití, svačinu, ovoce, triko pod dres, mikinu, šustku, ručník, mýdlo.
nominace:
Aniol, Baný, Hochman, Hříba, Kamoj, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Sedlák, Špilka
.
Poznámka:
Utkání Lokomotiva B - Líšeň U12B v neděli 23.4. v 10:00 odehraje družstvo U11.


Plán na další týdny

Neděle 30.4. 10:00 Líšeň - Prostějov v Podolí
Neděle 30.4. 14:00 LíšeňU12B - Bosonohy v Mariánském údolí
Pondělí 1.5. turnaj v Tuřanech (máme přihlášeny 2 týmy, nominováni jsou všichni hráči).
Úterý 2.5. 17:00 Žebětín - LíšeňU12B
Sobota 6.5. 13:30 Sparta - Líšeň
Neděle 7.5. 12:30 Medlánky - LíšeňU12B

Výsledkový servis

Líšeň - Havlíčkův Brod 11:3
branky: Kvoch 5x, Raus 2x, Hříba, Hochman, Kamoj, Kubík.

Líšeň - Jundrov 9:1
branky: Kubík 3x, Kolařík, Novák, Vobr, Melousek, Bílý.

Program 10.-16.4.

Každý den posilování a protahování

Pondělí 17:00-18:30 trénink v Podolí
.
Úterý 16:30 přátelské utkání Líšeň - Zbrojovka v Mariánském údolí
sraz v šatně:16:00.
sebou věci jako na trénink, nominováni jsou všichni hráči.
.
Středa volno
Čtvrtek 15:30-17:00 trénink v Podolí
.
Pátek 14.4. .
10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod v Podolí
sraz:9:00. v kabině
sebou kopačky, chrániče, pití, triko pod dres, mikinu, šustku, ručník, mýdlo.
nominace:
Aniol, Duchoň. Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj, Kolařík, Kosík,
Kryl,Kubík, Kvoch, Linger, Novák, Pustina, Raus, Tománek, Ulrich
.

14:00 Líšeň U12B - Jundrov v Mariánském údolí
sraz:13:15. v kabině (areál bude otevřen , dopoledne hrají přípravky)
sebou kopačky, chrániče, pití, triko pod dres, mikinu, šustku.
nominace:
Kolařík, Kubík, Pechart,Tománek .

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.