MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U12

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Výsledkový servis

turnaj Třebíč open 10.-11.6.

sobota.
Líšeň - Chotěboř U13 2:0
branky: Raus, Špilka.

Líšeň - Tempo Praha II 1:4
branka. Hříba.

Líšeň - Slovácko 2:1
branky: Kameník, Kvoch.

Líšeň - Baník Ostrava 0:1

Líšeň - FC Háje 6:0
branky: Raus 2x, Baný, Hochman, Kryl, Špilka.

Líšeň - Zbrojovka 1:1
branka: Hochman.

neděle.
Líšeň - Staré Město 2:0
branky: Hochman, Raus.

Líšeň - Tempo Praha I 7:0
branky: Raus 2x, Duchoň 2x, Hochman, Aniol, Kamoj.

Líšeň - Třebíč 3:0
branky: Raus 2x, Hochman.

Líšeň - Slavia Praha U11 0:3

Líšeň - Hradec Králové 1:1
branka: Duchoň.

Líšeň - Jihlava 1:1
branka: Duchoň.

Celkově:
1. Jihlava
2. Tempo Praha II
3. Slavia Praha U11
4. Hradec Králové
5. Zbrojovka Brno
6. SK Líšeň
7. Baník Ostrava
8. 1.FC Slovácko
9. Staré Město
10. Tempo Praha I
11. Chotěboř U13
12. Třebíč
13. FC Háje Praha

Program 5.-11.6.

Kluci nezapomínejte na posilování a protahování

Pondělí 17:00-18:30 trénink v Podolí
Úterý 16:30-18:15 trénink v Mar.údolí
Středa volno . posilování, protahování
.
Čtvrtek 8.6. 17:00 Líšeň - Hodonín v Podolí.
sraz:16:00.
prosíme tatínky o nachystání branek před zápasem, děkujeme.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj,
Kosík, Kryl, Linger, Novák, Raus, Špilka, Ulrich
.
.
Pátek volno, posilování, protahování
.
Sobota 10.6. turnaj , hřiště Vícenice u Náměště nad Oslavou.
sraz: 8:50.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj,
Kosík, Kryl, Kvoch, Maňas, Raus, Špilka, Ulrich
.
rozlosování je změněno, více na www.trebic-open.cz. .
sebou kopačky, chrániče, pití, svačinu ( jídlo nemáme zajištěno), ručník, mýdlo, klubové oblečení
budeme vybírat 200,-Kč startovné na hráče.

Sobota:
9:40 Chotěboř U13, 10:40 Tempo Praha II, 11:20 Slovácko,
12:20 Baník Ostrava, 13:00 FC Háje, 14:00 Zbrojovka
Neděle:
9:20 Staré Město, 10:20 Tempo Praha I, 11:40 Třebíč
12:40 Slávie Praha U11, 14:00 Hradec Králové, 15:00 Jihlava

Výsledkový servis

Lokomotiva A - Líšeň B 4:6
branky: Kratochvíl 3x, Pochylý 2x, Lavický

Znojmo - Líšeň 4:2
branky. Raus, Hochman

Lokomotiva C - Líšeň B 1:8
branky: Pochylý 3x, Ulrich 2x, Kolařík, Kryl, Kvoch

Program 29.5.-4.6.

Pondělí 17:00-18:30 trénink v Podolí

Úterý 30.5. 16:30 utkání Lokomotiva A - Líšeň B.
sraz tam:15:45. ul.Sokolova 2
nominace: Kolařík, Tománek.
.
Středa 31.5. 17:00 Znojmo - Líšeň, hřiště nám.Kpt.Otm.Chlupa.
sraz: 14:55 u hřiště SK Líšeň, Kučerova 4, odjezd autobusu v 15:00.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj,
Kosík, Kryl, Kvoch, Linger, Novák, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.

.
Čtvrtek 18:00-19:00 JUMPPARK (trampolíny) , Heršpická 800/6
sraz tam: 17:45
sebou trenky, tričko, pití a 120,-Kč.
.
Pátek 16:00-17:45 trénink v Podolí
.
Změna: utkání Lokomotiva C - Líšeň B se nebude hrát v so 3.6.,
soupeř dnes oznámil, že nemá volné hřiště, nový termín je neděle 4.6. v 15:00
v Mar.údolí, potvrzeno.

.
Neděle 9:00-14:00 Dětský Den v Mariánském údolí v Tréninkovém Centru Mládeže
rozpis služeb:
.8:50-10:10 Linger, Hochman
10:10-11:30 Kvoch, Tománek, Sedlák
11:30-12:50 Kosík, Kolařík, Špilka
12:50-14:10 Kryl, Baný, Duchoň, Raus

.
Neděle 4.6. 15:00 Líšeň U12B - Lokomotiva C
sraz: 14:15.
nominace:Tománek, Kolařík, Kubík, Kryl, Kvoch, Hochman, Linger.


Plán na další týdny
Čtvrtek 8.6. 17:00 Líšeň - Hodonín
Sobota-Neděle 10.-11.6. dvoudenní turnaj Třebíč, hřiště Vícenice u Náměště nad Oslavou
.
Soustředění Velké Pavlovice 30.7.-5.8.

Výsledkový servis

Líšeň - Zbrojovka 6:3
branky: Kvoch 2x, Duchoň, Raus, Hříba, Sedlák

Líšeň B - Lelekovice 4:1
branky: Zelinka, Benčík, Melichar, Liška
(hráči r.2006)

Líšeň - Zlín 5:2
branky: Raus 2x, Kvoch, Hochman, Ulrich

Líšeň B - Svratka B 0:9

Program 22.-28.5.

Pondělí sraz 16:30. na hřišti SK Líšeň Kučerova 4,
proběhne focení, kdo má svoje černé nebo tmavě modré štulpny, tak si je vezme sebou.
po focení proběhne trénink na UT do 18:00
.
Úterý 16:30-18:15 trénink v Mar.údolí
Středa volno (individuální posilování, protahování)
.
Čtvrtek 17:00 Líšeň - Zbrojovka v Podolí.
sraz 16:00. v kabině, tatínky nominovaných hráčů prosíme o nachystání branek, děkujeme
sebou kopačky, chrániče, pití, triko pod dres (dle počasí), ručník, mýdlo, ťapky do sprchy.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj,
Kosík, Kvoch, Linger, Novák, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich
.
ostatní hráči přijďte fandit.
(utkání městské soutěže Líšeň U12B - Lelekovice v Mar.údolí odehrají hráči r.2006)
.
Pátek 16:00-17:45 trénink v Podolí
Sobota volno
.
Neděle 28.5. 10:00 Líšeň - Zlín v Podolí.
sraz 9:00. v kabině
sebou kopačky, chrániče, triko pod dres bavlněné ne termo, pití, ručník, mýdlo, ťapky.
nominace:
Aniol, Baný, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kamoj,
Kosík, Kryl, Kvoch, Linger, Novák, Raus, Špilka, Ulrich
.
.
Neděle 28.5. 14:00 Líšeň - Svratka C v Mar.údolí.
sraz 13:15. v kabině
sebou kopačky, chrániče, triko pod dres, pití.
nominace:
Novák, Kolařík, Kubík, Tománek.
(možná ještě někoho doplníme).

Plán na další týdny
Úterý 30.5. 16:30 Lokomotiva A - Líšeň B
Středa 31.5. 16:00 (17:00) Znojmo - Líšeň, odjezd autobusu 14:00 (15:00)
Čtvrtek 1.8. 18:00-19:00 JUMPARK (trampolíny) Heršpická 800/6, sraz tam 17:45
Sobota 3.6. 12:30 Lokomotiva C - Líšeň B
Neděle 4.6. 9:00-14:00 Dětský Den v TCM v Mar.údolí
Čtvrtek 8.6. 17:00 Líšeň - Hodonín
Sobota-Neděle 10.-11.6. dvoudenní turnaj v Třebíči
.
Soustředění Velké Pavlovice 30.7.-5.8.

Výsledkový servis

Start - Líšeň B 3:1
branka: Pochylý

Program 15.-21.5.

Pondělí 17:00-18:30 trénink v Podolí
.
Úterý 17:00 Líšeň B - Bílovice v Mar.údolí
sraz:16:20. v kabině
sebou kopačky, chrániče, pití, triko pod dres, mikinu, šustku.
nominace:
Mitáček, Kolařík, Kubík, Tománek, Kamoj, Aniol,
Linger, Kameník, Novák, Hochman, Hříba, Kryl, Ulrich
.
(ostatní hráči volno)
.
.Změna: Středa 18:15 - 19:45 trénink v Mar.údolí.
Čtvrtek volno.
.
Pátek 16:00-17:45 trénink v Podolí
(součástí tréninku sehrajeme přátelské utkání s U13)
v pátek po tréninku schůzka rodičů s trenéry
.
Sobota 10:00 Start - Líšeň B.
hřišně Brno-Lesná, ul.Okružní 1b
sraz: 9:15.
nominace:
Mitáček, Duchoň, Kamoj, Kolařík, Kubík, Novák, Tománek, Ulrich.

Neděle volno


Plán na další týdny
Čtvrtek 25.5. 17:00 Líšeň - Zbrojovka
Čtvrtek 25.5. 17:30 Líšeň B - Lelekovice (odehrají hráči r.2006)
Neděle 28.5. 10:00 Líšeň - Zlín
Neděle 28.5. 14:00 Líšeň B - Svratka C
Úterý 30.5. 16:30 Lokomotiva A - Líšeň B
Středa 31.5. 16:00 Znojmo - Líšeň, odjezd autobusu 14:00
Sobota 3.6. 12:30 Lokomotiva C - Líšeň B
Čtvrtek 8.6. 17:00 Líšeň - Hodonín
Sobota-Neděle 10.-11.6. dvoudenní turnaj v Třebíči
.
Soustředění Velké Pavlovice 30.7.-5.8.

Výsledkový servis

Pátek 12.5. krásný výlet na Slovácko

Slovácko - Líšeň 4:6
branky: Raus 3x, Špilka, Novák, Duchoň

Program 9.-14.5.

Úterý 16:30-18:15 trénink v Mar.údolí
Středa volno, individuální posilování CORE, protahování,
Čtvrtek 17:00-18:30 trénink v Podolí
.
Pátek 12.5. 17:00 Slovácko - Líšeň .
hřiště Širůch, Straré Město ul. Nad Hřištěm 1891 u Hotelu Synot
odjezd autobusu ve . 14:30 . z Kučerova 4.
nominace:
Aniol, Duchoň, Hochman, Hříba, Kameník, Kosík, Kryl,
Kvoch, Linger, Mitáček, Novák, Raus, Sedlák, Špilka, Ulrich.
( ostatní hráči volno)
.
Sobota + Neděle volno, individuální posilování CORE, protahování, jiné sportovní aktivity
V neděli utkání Líšeň B - ČAFC v Mar.údolí odehrají hráči r.2004.


Plán na další týdny
Úterý 16.5. 17:00 Líšeň B - Bílovice (odehraje r.2005)
Sobota 20.5. 10:00 Start - Líšeň B
Čtvrtek 25.5. 17:00 Líšeň - Zbrojovka
Čtvrtek 25.5. 17:30 Líšeň B - Lelekovice
Neděle 28.5. 10:00 Líšeň - Zlín
Neděle 28.5. 14:00 Líšeň B - Svratka C
Úterý 30.5. 16:30 Lokomotiva A - Líšeň B
Středa 31.5. 16:00 Znojmo - Líšeň, odjezd autobusu 14:00
Sobota 3.6. 12:30 Lokomotiva C - Líšeň B
Čtvrtek 8.6. 17:00 Líšeň - Hodonín
Sobota-Neděle 10.-11.6. dvoudenní turnaj v Třebíči
.
Soustředění Velké Pavlovice 30.7.-5.8.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.