MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Žáci U12

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Plán na příští týden

PO 23.10. trénink v Podolí 16.30 - 18.00

ST 25.10. trénink Mariánské údolí 16.30 - 18.00

ČT + PÁ turnaj Velká Bíteš, ul. Vlkovská
s sebou svačinu, modré i bílé štulpny, pití, všichni budou mít termoprádlo a suché oblečení na převlečení, pro nenominované trénink po oba dny zrušen
sraz:

Nominace:

NE 29.10. MU - Sigma Olomouc, sraz 9:00 v Podolí

s sebou svačinu, modré i bílé štulpny, pití, všichni budou mít termoprádlo a suché oblečení na převlečení

Nominace:

MV.

Prosba

Michal nemá po včerejším zápase v H.Brodě trenky od dresu. V kabině nic nezůstalo, tak mu je někdo z kluků pravděpodobně omylem vzal. Pokud je někdo najde u sebe, dejte mi prosím co nejdříve vědět.

děkuji

M.Vičar

turnaj Velká Bíteš

jen připomínám rodičům, příští týden ve čtvrtek a v pátek /děti mají prázdniny/ jsme přihlášeni na turnaj do Velké Bíteše. Tento turnaj je velmi dobře obsazen např. Sturm Graz, Zbrojovka, Bohemians, Jihlava, Chemnitz - pro pamětníky Karl-Marx-Stadt apod. a proto by bylo dobré, aby bylo minimálně omluvenek. Nebudeme tam spát, proto bych poprosil předem, kdo může vzít auto a pomůže nám děti dopravit /třeba i jeden z těchto dnů/, tomu budeme všichni /hlavně děti/ moc vděční :-).

Jinak děkuji všem našim bojovníkům k dnešnímu výkonu na Ondrášovce a věřím, že se k nám po smolné neděli a smolné středě zase štěstíčko otočí čelem a kluci dokážou svou super kvalitu proměnit i výsledkově.

MV.

Plán na příští týden

PO 16.10. trénink v Podolí 16.30 - 18.00

ST 18.10. - kvalifikace Ondrášovka - info viz níže, pro nenominované trénink zrušen

ČT 19.10. trénink v Podolí 16.30 - 18.00

PÁ 20.10. trénink Mariánské údolí 16.30 - 18.00

SO 21.10. MU - Havlíčkův Brod - odjezd autobusu, ul.Kučerova - 7:00, sraz 6:50
s sebou svačinu, modré i bílé štulpny, pití, všichni budou mít termoprádlo a suché oblečení na převlečení

Nominace: Klímek, Luka, Čábelka, Benčík, Hochman, Zelinka, Vičar, Solařík, Liška, Crha, Melichar, Dervišič, Kratochvíl T, Kratochvíl M, Berdnik

NE 22.10. MU - město Sparta C /společně s U13/ - Mar.údolí sraz: 13:15
s sebou svačinu, modré štulpny, pití, všichni budou mít termoprádlo a suché oblečení na převlečení

Nominace: Putna, Ali , Vodička, Sýkora, Šťastný, Keprt, Zelinka

MV

Ondrášovka cup nominace

Ve středu 18.10. Ondrášovka v HB sraz 6.50 u hřiště ul Kučerova , odjezd 7.00 sebou kompletní dres , modré i bílé štulpny , svačinu na celý den , termoprádlo cca 100,- Kč příspěvek na dopravu
nominace : Klímek, Melichar, Luka, Crha, Benčík,Hochman, Dervišič, Kratochvíl M , Povolný, Vičar, Berdník , Kratochvíl T., Keprt, Liška

návrat cca 15:00hod.

Atletické tréninky

Vážení rodiče , milí hráči !
Jak jistě víte , tak Sk Líšeň úzce spolupracuje se ZŠ Novolíšeňskou a bohužel se nám kryje atletický trénink s kroužkem sportovních her na ZŠ určeným pro hráče navštěvující tuto školu . Po několika urgencích p. ředitele Nováka jsme se pokusili najít kompromisní východisko a přesunout atl. trénink na jiný den , ale vzhledem k vytíženosti Jana Nemešanského toto není možné . Proto prosím rodiče hráčů navštěvující tuto školu , aby doma s klukama probrali vzniklou situaci a svobodně se rozhodli , zdali budou pokračovat v tréninzích v MU s týmem , nebo budou navštěvovat sportovní hry na zš a obeznámili mne , nebo p Hnáta a samozřejmě p. Nováka se svým rozhodnutím .
Děkuji RS

Plán na příští týden

PO 9.10. trénink v Podolí 16.30 - 18.00

ST 11.10. atletický trénink Mariánské údolí 16.30 - 18:00

ČT 12.10. trénink v Podolí 16.30 - 18.00

PÁ 6.10. trénink Mariánské údolí 16.30 - 18.00

SO 14.10. MU - město ČAFC B /společně s U13/ - Mar.údolí sraz: 13:15
s sebou svačinu, modré štulpny, pití, všichni budou mít termoprádlo a suché oblečení na převlečení

Nominace: Šťastný , Putna, Liška, Solařík, Ali , Špička, Sýkora

NE 15.10. MU - Jihlava, sraz 9:00 v Podolí, s sebou: svačinu, kompletní dres, modré i bílé štulpny, pití, všichni budou mít termoprádlo a suché oblečení na převlečení

Nominace: Klímek, Hochman , Kratochvíl T, Čábelka, Kratochvíl M, Luka , Dervišič , Benčík, Berdnik, Keprt, Crha, Vodička, Zelinka, Melichar, Vičar, Povolný

MV

MU Vyškov - neděle

Nedělní utkání ve Vyškově se v případě nepříznivého počasí bude hrát na umělce. At si s sebou kluci na utkání vezmou jak kopačky, tak turfy.

MV.

Informace

Jelikož nám trochu vázla komunikace s Lubošem, co se týká předávání omluvenek, chtěl bych Vás tímto poprosit, zda můžete případné SMS omluvenky posílat jak na Luboše, tak na mě, abychom se vyvarovali případným omylům v nominacích, apod.

Ve středu 18.10. hrajeme kvalifikaci na Ondrášovku v Havlíčkovém Brodě. Tento turnaj je považován za neoficiální mistrovství ČR v této kategorii a dále o podzimních prázdninách ve dnech 26 -27.10 máme v plánu velice dobře obsazený turnaj ve Velké Bíteši.

Prosím tedy rodiče o minimum omluvenek či raději žádné omluvenky na tyto turnaje :-)

MV.

Objednávka Saller

Dobrý den,
tak jak jsem avizoval na tréninku, dejte mi prosím do 20.10. informaci, co by jste pořebovali objednat pro Vaše kluky včetně velikosti. Na stránkách - http://www.sport-saller.cz/saller-obleceni, si můžete prohlédnou katalog.

Přeji všem pěkný začátek nového týdne.

MV.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.